Finding someone to be in a relationship with can be hard work. You need to be patient and put in the effort. Love is a great thing for our soul! Today, Russian Women Dating can help you have a successful relationship. They can teach you how to include everyone in the family and make them feel comfortable with their choices. This is important because of the culture's traditions or beliefs.
A mail order bride's fee always includes the cost of a fiance visa. American men don't need a visa to visit their mail order brides' countries, but foreign girlfriends need a fiance visa, known as a K-1 visa. Once married, a foreign wife receives permanent residency status in the U.S. The cost of a K-1 visa can be anywhere from $265 to $600. This cost includes services like a translator and relationship experts.
Legalni bukmacherzy internetowi w bukmacherzy-legalni.net.pl oferują jedne z najlepszych doświadczeń związanych z hazardem online. Zawsze dbają nie tylko o to, aby ich strony były zgodne z wszystkimi odpowiednimi przepisami i regulacjami, ale także zapewniają doskonałą obsługę klienta, aby potrzeby graczy były spełnione na każdym możliwym poziomie
«Подорож із Українсько-єврейською зустріччю»
10 липня 2024 року у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Подорож із Українсько-єврейською зустріччю» від давнини до 1939 року – міжнародної мистецької акції про історичні етапи співпраці українців та євреїв.
Пересувну виставку ініціювала та підготувала громадська організація «Українсько-єврейська зустріч» із центром у Канаді, місія якої полягає у зміцненні солідарності і взаєморозуміння між українським та єврейським народом по всьому світу. Співзаснував проєкт уряд Канади. Виставка – це 30 банерів з унікальними світлинами, публікаціями з життя євреїв та українців.
Виставку відкрила завідувачка відділу новітньої історії обласного краєзнавчого музею Лариса Семенко, яка грунтовно проаналізувала експозицію.
Ольга Зелінська, заступник начальника відділу культури та креативних індустрій Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОВА, наголосила на важливості дотримання законодавчої бази існування громадських музеїв для подальшого забезпечення збереженості музейних експонатів, серед яких чимало найцінніших артефактів та документів.
На презентацію виставки були запрошені працівники Державного архіву Вінницької області. Зокрема, з доповіддю виступила заступниця директора ДАВіО, кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України Фаїна Винокурова. З «Україно-єврейською зустріччю» Фаїна Винокурова співпрацює з 2013 року. Вона охарактеризувала склад та зміст документів з фондів держархіву періоду 30-х років ХХ ст., який передував періоду Голокосту і який історикиня досліджує впродовж 30 років.
Акцент зроблено на архівно-слідчих справах як історичному джерелі. Ф. Винокурова була головою комісії з приймання документів з архівів КДБ/СБУ і, образно кажучи, тримала в руках кожну справу – свідчення сталінських чисток та репресій і українців, яких необґрунтовано звинувачували в «українському буржуазному націоналізмі», поляків – у шпигунстві на користь панської Польщі, євреїв – суцільно – у «троцкізмі». Історикиня зауважила, що цей період мав би бути висвітлений на виставці, про яку йдеться.
30 виставкових стендів доповнювала вітрина з книгами, науковими статтями останніх років з проблематики українсько-єврейських стосунків, що ґрунтуються на документах з фондів зарубіжних архівів, центральних архівів України, але переважно з фондів держархіву області. Історія, яка висвітлена у працях Ф. Винокурової, свідчить про те, що й досі суспільство не врахувало уроки Голокосту, і збройна агресія, геноцид, який чинить російська федерація проти України, свідчення тому.
Історикиня звернула увагу на світлини з дитячими обличчями, що експонуються на виставкових стендах та нагадала присутнім про дитячі обличчя пацієнтів «Охматдиту», постраждалих від російського ракетного удару.
На зібранні також виступив член Спілки письменників України Михайло Каменюк, який охарактеризував виставку, але зауважив її деяку однобокість, адже вона характеризує тільки «західно-український історичний аспект». Напевно, можна було б додати до експозиції місцеві вінницькі документи. Михайло Каменюк запропонував підготувати грунтовні публікації на місцевому матеріалі з україно-єврейських взаємин.
Своїми враженнями від виставки поділився директор Вінницького громадського музею Історії Голокосту Леонід Трахтенберг. Він зупинився на складі та змісті документів, які є у фондах музею, проблемних питаннях експонування.
Підсумки з обговорення експозиції підбила директор Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерина Висоцька, яка подякувала присутнім за участь у виставці в такий непростий для країни час. Виокремила питання плідної співпраці архівів та музеїв у правдивому висвітленні історичного минулого України.
Виставку супроводжував відомий фотожурналіст Олександр Гордієвич.
Далі виставка подорожуватиме містами та селами Вінниччини. Про готовність прийняти виставку після 11 серпня повідомила відома на Літинщині освітянка, директор місцевого громадського музею Голокосту, Людмила Гуменюк, яка також брала участь у відкритті вставки.