З 01 по 12 жовтня триватимуть заняття з питань містобудування об′єднаних територіальних громад


         З 01 по 12 жовтня в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області триватимуть заняття відділів містобудування та архітектури районних держадміністрацій, міських рад, міст обласного значення та відповідальних осіб з питань містобудування об‘єднаних територіальних громад.
        У рамках професійної програми 02 жовтня цього року заступник директора держархіву з науково-методичної роботи, к.і.н. Винокурова Ф.А. у форматі лекції-презентації провела заняття з організації діловодства та архівної справи у зазначених структурах. Вона акцентувала увагу на розробку нормативних документів відповідно до Типової інструкції з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади; укладання номенклатур справ, як основного організаційного документа  у діловодстві, порядок  впровадження у практику роботи електронного документообігу, оформлення службових документів відповідно до ДСТУ 4163-2003. В ході лекції-презентації присутніх ознайомлено з результатами моніторингу науково-технічного опрацювання документів за встановлені роки (по 2015 рік включно) та передавання їх на державне зберігання, фондування документів у залежності від юридичного статусу установи.
          Присутні отримали примірний зразок номенклатури справ відділу, примірний зразок річного розділу опису справ постійного зберігання.
          Фаїна Винокурова зупинилася на переліку справ з питань містобудування та архітектури, що утворюються в об‘єднаних територіальних громадах.
          Комп‘ютерне забезпечення заходу здійснювала архівіст І категорії відділу організації та координації архівної справи Ірина Мартинюк.

03.10.2018