Відбувся семінар з начальниками загальних відділів з питань організації діловодства та архівної справи районних держадміністрацій

20 листопада 2017 року на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників державних органів, органів місцевого самоврядування Вінницької області відбувся семінар з начальниками загальних відділів з питань організації діловодства та архівної справи районних держадміністрацій.

Заступник директора держархіву області з науково-методичної роботи, к.і.н. Винокурова Ф.А. у своєму виступі ознайомила присутніх з результатами моніторингу здійснення експертизи цінності та науково-технічного опрацювання документів, що відклалися у діяльності районних держадміністрацій; акцентувала увагу на здійснення заходів організаційно-методичного характеру, впровадження в практику роботи примірної номенклатури справ апарату районної держадміністрації. Доповідачка провела практичні заняття з оформлення службових документів відповідно до ДСТУ 4163-2003.


Досвідом роботи з науково-технічного опрацювання документів, що відклалися в діяльності районних держадміністрацій, поділилася начальник архівного відділу Літинської районної держадміністрації Дідич О.М., яка детально зупинилася на основних принципах формування та описання справ постійного строку зберігання, з кадрових питань (особового складу), тривалого зберігання (понад 10 років) тощо.
21.11.2017