Розширене засідання експертно-перевірної комісії

30.08.2019р. у Держархіві області відбулося розширене засідання експертно-перевірної комісії. За порядком денним засідання комісія заслухала інформації голів та секретарів окружних виборчих комісій (далі-ОВК) про результати експертизи цінності та науково-технічного опрацювання виборчої документації з виборів Президента України (31 березня, 21 квітня 2019р.): щодо ОВК №13 (м.Калинівка) доповідала секретар комісії Л.Вигоднянська; ОВК №14 (м.Жмеринка) – голова комісії А.Клекот; ОВК № 18 (м.Іллінці) – голова комісії К.Шумакін.
Після обговорення за зазначеними вище поданнями начальник відділу організації та координації архівної справи, член ЕПК Т.Швед оголосила експертні висновки.
На засідання ЕПК, про яке йдеться, розглянуто також питання організаційного характеру: Про стан роботи з експертизи цінності та науково-технічного опрацювання документів юридичних осіб списку № 1 – джерел формування НАФ у зоні комплектування архівного відділу Іллінецької райдержадміністрації, доповідала начальник ахівного відділу І.Рибаченко, голова ЕК архівного відділу. Цьому передував за її ж поданням, розгляд описів справ та інших супровідних документів Іллінецької міської Ради за 2005-2016рр., реорганізованого управління Пенсійного фонду України за 2016-2017рр., управління фінансів за 2012-2017рр., Леухівської сільської ради за 2012-2016рр.
Стан роботи з експертизи цінності та науково-технічного опрацювання документів юридичних осіб списку № 1 – джерел комплектування НАФ, що знаходяться в зоні комплектування архівного сектора Погребищенської райдержадміністрації, проаналізувала завідувачка сектором, голова ЕК Г.Міщук.
Попередньо на цьому ж засіданні розглянуто описи на інші супровідні документи Погребищенської районної Ради за 2011-2017рр., управління фінансів за 2012-2013рр., низки сільських рад – Білашківської – за 2011-2015рр., Довгалівської – за 2016-2017рр., Саражинецької – за 2016-2017рр.. У порядку обговорення виступила упорядник архівного сектору Н.Кульбіда та експерти. За кожним із розглянутих питань прийнято відповідні рішення. Окрім того, ЕПК розглянула та погодила проект інструкції з діловодства Головного управління казначейської служби України у Вінницькій області, яку представила начальник відділу діловодства, член ЕК управління Н.Потучек-Запольська.; проект інструкції з діловодства державної екологічної інспекції у Вінницькій області представила О. Кудлаєнко, головний спеціаліст сектору документування та контролю, член ЕК установи; проект номенклатури справ комунальної установи «Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І.Ющенка на 2020рік, представила Л.Сич, діловод, член ЕК лікарні.
ЕПК також розглянула описи справ та інші супровідні документи 14 відділів та інших структурних підрозділів районних держадміністрацій та міських рад (міст обласного значення), 7 територіальних органів (районні центри зайнятості, районного управління Пенсійного фонду України (до їх реорганізації), 8 сільських рад, що увійшли до об’єднаних територіальних громад Вінницької області.
На засіданні ЕПК, про яке йдеться, голова комісії Ф.А.Винокурова анонсувала розроблені нею методичні рекомендації з експертизи ціності науково-технічного опрацювання виборчої документації з виборів народних депутатів України (2019р.) із додатками у вигляді примірних зразків описів справ постійного зберігання, з кадрових питань (з особового складу), тимчасовго зберігання,тощо.
 2.Л.Вигонянська. Винокурова. Швед
Л.Вигонянська, Ф.Винокурова, Т.Швед
 А. Клекот
 А. Клекот
  К.Шувакін 
К.Шувакін
 І. Рибаченко
І. Рибаченко
Н. Кульбіда 
Н. Кульбіда
 
Ф.Винокурова. І. Ковальська
О.Кудлаєнко 
О.Кудлаєнко
Л.Сич 
Л.Сич
Г.Міщук 
Г.Міщук
 С. Єгорова
С. Єгорова
 


02.09.2019