18 травня 2017 року робочою групою держархіву області здійснено заходи з комплексного перевіряння діяльності архівного відділу Ямпільської районної держадміністрації.


Очолила групу заступник директора з науково-методичної роботи, голова експертно – перевірної комісії  (далі ЕПК)  Винокурова  Ф.А. В рамках здійснення цих заходів відбулося виїзне зональне засідання ЕПК держархіву Вінницької області, на якому були присутні представники районної держадміністрації та її структурних підрозділів, районної ради, голови експертних комісій, відповідальні за архівні підрозділи районних установ списку №1, сільських та селищних рад району.
            На засіданні виступив заступник голови районної ради Олександр Савчинський. Голова ЕПК Фаїна Винокурова ознайомила присутніх з планами ЕПК, зі складом та змістом фондів, що зберігаються у держархіві області, зокрема охарактеризувала фонди установ та організацій Ямпільського району за дожовтневий та радянський періоди, а також з порядком денним засідання.
            В рамках засідання заслуховувалися інформації начальника архівного відділу Ямпільської районної держадміністрації Зінаїди Маркітан, завідувачів архівного відділу Томашпільської районної держадміністрації – Лілії Вовкодав та Чернівецької  районної держадміністрації –Алли Пасічник щодо стану роботи з експертизи цінності та науково-технічного опрацювання документів, які відклалися в діяльності юридичних осіб - джерел формування НАФ списку № 1.
           В рамках організаційно-методичних заходів з відповідальними  за діловодство та архівні підрозділи юридичних осіб-джерел формування НАФ списку № 1 відбувся семінар за програмою «Навчальна година голови ЕПК».
24.05.2017