Р - Фонди радянського періоду та Незалежної України

  • Р-1. Міжрайонні та районні контори Всеукраїнського плодоовочевого об'єднання «Укрплодоовоч» (об'єднаний архівний фонд), 98 од. зб., 1929 – 1932 рр.     [1]
  • Р-9. Відкрите акціонерне товариство «Вінницький завод тракторних агрегатів», 4799 од. зб., 1927 – 2009 рр.     [1]
  • Р-10. Управління Вінницьких електростанцій та трамвайно-автобусного господарства, 871 од. зб., 1922 – 1940 рр.     [1]
  • Р-11. Пайове товариство з електрифікації Вінницького округу (Віненерго), 267 од. зб., 1924 – 1929 рр.     [1]
  • Р-12. Подільська губернська контора Українського борошномельного тресту, м. Вінниця Вінницького повіту Подільської губернії, 78 од. зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-13. Вінницький державний млин №15 Київського борошномельного тресту, 102 од. зб., 1922 – 1934 рр.     [1]
  • Р-15. Подільське губернське управління лісами при Подільському губернському земельному відділі (Гублісоуправління), м. Вінниця, 993 од. зб., 1919 – 1925 рр.     [1]
  • Р-16. Вінницьке відділення Російсько-Канадського американського пасажирського агенства акціонерного товариства, 823 од. зб., 1927 – 1930 рр.     [1]
  • Р-17. Подільське відділення Українського пайового товариства народного харчування, м. Вінниця Вінницького округу, 30 од. зб., 1923 – 1927 рр.     [1]
  • Р-19. Вінницький державний міжрайонний трест промислово-будівельних матеріалів державного об'єднання промислово-будівельних матеріалів України, 222 од. зб., 1929 – 1931 рр .     [1]
  • Р-20. Вінницький державний цегельний трест, цегельні заводи області (о.а.ф.), 312 од. зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-24. Вінницьке міське товариство роздрібних торговців «Вінницький роздрібник», 14 од. зб., 1925 – 1927 рр.     [1]
  • Р-25. Сосонський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 72 од. зб., 1919 – 1922 рр.     [1]
  • Р-26. Вінницька обласна контора лісоекспортного акціонерного товариства Народного Комісаріату зовнішньої торгівлі СРСР, 68 од. зб., 1931 – 1933 рр.     [1]
  • Р-27. Подільський губернський фінансовий відділ Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Вінниця Подільської губернії, 1817 од. зб., 1919 – 1925 рр.     [1]
  • Р-29. Народний суд 3-ї дільниці Ольгопільського повіту, 1303 од. зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-30. Подільське районне відділення Всеукраїнського лісогосподарського тресту, м. Вінниця Вінницького округу, 367 од. зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-31. Вахнівський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 11 од. зб., 1922 – 1929 рр.     [1]
  • Р-32. Трудова сесія Вінницького окружного суду, 3149 од. зб., 1923 – 1929 рр .     [1]
  • Р-33. Подільське районне управління спиртової промисловості об'єднання державних спиртових заводів України, м. Вінниця Подільської губернії, 225 од. зб., 1919 – 1924 рр.     [1]
  • Р-34. Тульчинський окружний земельний відділ Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 195 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-35. Браїлівський цукровий комбінат Вінницького цукротресту, 174 од. зб., 1919 – 1968 рр.     [1]
  • Р-36. Земельний відділ Літинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Хмільник Літинського повіту Подільської губернії, 62 од. зб., 1919 -- 1923 од. зб.,     [1]
  • Р-37. Жмеринський повітовий земельний відділ Жмеринського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 54 од. зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-38. Вінницький повітовий земельний відділ Вінницького повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 151 од. зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-39. Вінницький окружний земельний відділ Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 1765 од. зб., 1921 – 1930 рр.     [1]
  • Р-40. Подільський губернський земельний відділ Подільського губернського виконкому Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Вінниця Подільської губернії, 1585 од. зб., 1919 – 1925 рр.     [1]
  • Р-41. Вінницький окружний фінансовий відділ Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 1600 од. зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-42. Могилів-Подільський окружний фінансовий відділ Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 453 од. зб., 1922 – 1930 рр .     [1]
  • Р-43. Вінницьке відділення Всеукраїнського кооперативного банку (УКРАЇНБАНК), 861 од. зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-44. Корделівський державний цукровий завод Вінницького цукротресту, 230 од. зб., 1919 – 1969 рр.     [1]
  • Р-45. Ковалівський державний цукровий завод Подільського районного управління цукрової промисловості, 27 од. зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-46. Вінницьке відділення Всеукраїнського акціонерного товариства торгівлі (ВАКТТ), 443 од. зб., 1927 – 1930 рр.     [1]
  • Р-47. Вінницька торговельна база Київської контори акціонерного товариства торгівлі металотоварами (Металосклад), 17 од. зб., 1927 – 1930 рр.     [1]
  • Р-48. Подільське відділення Всеукраїнського торгово-промислового акціонерного товариства «Сприяння», м. Вінниця, 209 од. зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-49. Вінницька обласна контора Всесоюзного плодоовочевого об'єднання Центросоюзу СРСР (ЦЕНТПЛОДООВОЧ), 64 од. зб., 1932 – 1934 рр.     [1]
  • Р-50. Народницй суд 1-ї дільниці Тульчинського округу, 5119 од. зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-51. Вінницька контора Київського відділення правління Всесоюзного державного синдикату рибної промисловості (ДЕРЖРИБСИНДИКАТ), 48 од. зб., 1922 – 1927 рр.     [1]
  • Р-52. Уланівський державний цукровий комбінат Вінницького цукротресту, 322 од. зб., 1919 – 1970 рр.     [1]
  • Р-54. Калинівський державний цукровий завод Подільського відділення цукротресту, 38 од. зб., 1919 – 1925 рр.     [1]
  • Р-55. 11-те кущове управління цукрової промисловості Правобережної України, м. Вінниця, 188 од. зб., 1921 – 1924 рр.     [1]
  • Р-56. 12-те кущове управління цукрової промисловості Правобережної України, м. Могилів-Подільський, 157 од. зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-57. 13-те кущове управління цукрової промисловості Правобережної України, м. Шпиків, 165 од. зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-58. 14-те кущове управління цукрової промисловості Правобережної України, м. Вінниця, 455 од. зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-59. 10-те кущове управління цукрової промисловості Правобережної України, м. Проскурів, 257 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-60. Жаданівський (Війтівецький) державний цукровий завод Подільського районного управління цукрової промисловості, 17 од. зб., 1919 – 1930 рр.     [1]
  • Р-61. Українське виробниче об'єднання з видобутку вапняного каміння для цукрової промисловості «Укрцукрокаміння» Міністерства харчової промисловості УРСР, м. Вінниця, 3254 од. зб., 1925 – 2008 рр.     [1]
  • Р-62. Барський цукровий завод Вінницького цукротресту, 173 од. зб., 1919 – 1970 рр.     [1]
  • Р-65. Вінницьке окружне управління лісами Всеукраїнського управління лісами, 569 од. зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-66. Мартинівський державний винокурний завод Подільського відділення цукротресту, 131 од. зб., 1922 – 1928 рр.     [1]
  • Р-67. Вінницька державна друкарня ім. В.І. Леніна Вінницького окружного відділу місцевого господарства, 10 од. зб., 1924 – 1929 рр.     [1]
  • Р-69. Заготівельні контори Вінницького районного шкіряного тресту (о.а.ф.), 198 од. зб., 1921 – 1925 рр.     [1]
  • Р-70. Жмеринський державний шкіряний завод Київського районного шкіряного тресту, 111 од. зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-71. Подільське відділення Українського пайового товариства роздрібної торгівлі «Ларьок», м. Вінниця, 672 од. зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-72. Товариство з обмеженою відповідальністю фірма «Гефест» ЛТД, м. Вінниця, 1877 од. зб., 1917 – 2006 рр.     [1]
  • Р-73. Подільська районна торгівельна контора зі збуту цукру Правління об'єднаної державної цукрової промисловості, м. Вінниця, 380 од. зб., 1924 – 1927 рр.     [1]
  • Р-74. Вінницька окружна колегія захисників при Вінницькому окружному суді, 5 од. зб., 1926 – 1929 рр.     [1]
  • Р-75. Подільська губернська колегія захисників при Подільському губернському суді, м. Вінниця, 7 од. зб., 1924 р.     [1]
  • Р-76. Гавришівське сільське єдине споживче товариство, 4 од. зб., 1929 – 1930 рр.     [1]
  • Р-78. Луко-Мелешківське сільське єдине споживче товариство, 2 од. зб., 1929 – 1930 рр.     [1]
  • Р-79. Вінницька районна контора Всеукраїнської державної торгівельної з експорту та імпорту товарів, 220 од. зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-80. Вінницька швейна фабрика ім. Володарського Вінницького виробничого об'єднання ім. Володарського, 1639 од. зб., 1923 – 1992 рр.     [1]
  • Р-81. Вінницьке агентство Київського відділення Всеросійського текстильного синдикату при Вінницькій окружній Раді народного господарства, 58 од. зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-82. Вінницьке агентство кооперативного страхового управління Всеукраїнського кооперативного союзу, 126 од. зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-83. Вінницька міжрайонна контора Всесоюзного державного об'єднання кормової промисловості, 101 од. зб., 1931 – 1932 рр.     [1]
  • Р-87. Багатолавковий кооператив цукровиків Вінницької групи цукрових заводів, 112 од. зб., 1923 – 1927 рр.     [1]
  • Р-88. Вінницький державний суперфосфатний комбінат Подільського відділення цукротресту, 465 од. зб., 1925 – 1929 рр.     [1]
  • Р-89. Подільська спілка тваринницької молочної кооперації, 467 од. зб., 1926 – 1930 рр.     [1]
  • Р-90. Вінницьке районне агентство Одеської контори Акціонерного товариства з торгівлі рудою, металом та металобрухтом, 46 од. зб., 1927 – 1931 рр.     [1]
  • Р-92. Вінницька база з підготовки робочої сили за методом Центрального інституту праці Військово-будівельного відділу Українського військового округу, 547 од. зб., 1931 – 1933 рр.     [1]
  • Р-93. Тульчинський окружний виконавчий комітет Рад робітничих, селянських та червоноармійських депутатів (окрвиконком), 1589 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-94. Подільське губернське управління Українського Червоного Хреста, м. Вінниця, 225 од. зб., 1919 – 1925 рр.     [1]
  • Р-95. Вінницький окружний комітет Українського Червоного Хреста, 218 од. зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-96. Немирівський дитячий санаторій районного санаторно-курортного управління Правобережної України, 169 од. зб., 1921 – 1925 рр.     [1]
  • Р-97. Могилів-Подільське окружне аптекоуправління, 77 од. зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-98. Вінницьке окружне аптекоуправління, 7 од. зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-100. Уладово-Люлинецька дослідно-селекційна станція, с. Уладівка Калинівського району Вінницької області, 419 од. зб., 1921 – 1970 рр.     [1]
  • Р-101. Вінницька державна сільськогосподарська дослідна станція, м. Вінниця, 2326 од. зб., 1890 – 1999 рр.     [1]
  • Р-103. Вінницьке обласне відділення Всеукраїнського відділу акціонерного товариства Всесоюзного центру машинотракторних станцій, 1083 од. зб., 1931 – 1934 рр.     [1]
  • Р-104. Вінницька обласна колегія адвокатів Міністерства юстиції УРСР, 701 од. зб., 1931 – 1986 рр.     [1]
  • Р-106. Хмільницьке відділення Вінницького районного сільськогосподарського відділення кооперативного союзу, м. Хмільник, 154 од. зб., 1921 – 1924 рр.     [1]
  • Р-107. Могилів-Подільська окружна спілка житлово-орендних та будівельних кооперативів, 16 од. зб., 1929 – 1930 рр.     [1]
  • Р-109. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Хвиля революції», с. Сабарів Вінницького району Вінницької області, 20 од. зб., 1930 – 1932 рр.     [1]
  • Р-110. Вінницька окружна спілка житлово-орендних та будівельних кооперативів, 260 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-111. Подільський губернський відділ товариства авіації та повітроплавання України та Криму подільського губернського виконавчого комітету, м. Вінниця, 87 од. зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-112. Подільське губернське товариство сприяння хімічній промисловості, м. Вінниця, 92 од. зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-113. Люлинецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 261 од. зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-114. Вінницька районна контора Всеукраїнськогї спілки сільськогосподарської кооперації, 16 од. зб., 1929 – 1932 рр.     [1]
  • Р-120. Мурованокуриловецьке позичково-ощадне промислово-кооперативне товариство, 9 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-121. Тульчинська окружна спілка бурякових сільськогосподарських товариств та колгоспів, 104 од. зб., 1929 – 1930 рр.     [1]
  • Р-122. Вінницький центральний робітничий кооператив, 233 од. зб., 1923 – 1935 рр.     [1]
  • Р-123. Вінницький механічний хлібзавод №1 Вінницького обласного тресту Всеукраїнського об'єднання промислового хлібопекарства, 16 од. зб., 1932 – 1937 рр.     [1]
  • Р-124. Вінницька продуктивно-кооперативна артіль «Червоний пекар» Вінницької окружної спілки промислової кооперації, 27 од. зб., 1927 – 1930 рр.     [1]
  • Р-125. Вінницька продуктивно-кооперативна артіль кондитерів та булочників «Кустар» Вінницької окружної спілки промислової кооперації, 6 од. зб., 1929 – 1930 рр.     [1]
  • Р-126. Вінницька продуктивно-кооперативне товариство інвалідів «В єднанні – сила», 14 од. зб., 1925 – 1928 рр.     [1]
  • Р-127. Вінницька продуктивно-кооперативна артіль з виробництва сельтерської води та сиропів «Власна праця» Вінницької окружної спілки промислової кооперації, 3 од. зб., 1929 – 1930 рр.     [1]
  • Р-129. Вінницьке окружне кооперативне насіннєве товариство «Насінництво», 184 од. зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-130. Вінницька окружна спілка сільськогосподарських колективів (окрколгоспспілка), 173 од. зб., 1927 – 1930 рр.     [1]
  • Р-131. Вінницька окружна бурякова спілка виробничих кущів та колгоспних спілок, 684 од. зб., 1927 – 1930 рр.     [1]
  • Р-132. Вінницька окружна спілка яєчно-птахівницької кооперації «Вінокркоопптахоспілка», 74 од. зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-135. Вінницька районна спілка колективних господарств «Вінрайкосгоспспілка», 250 од. зб., 1922 – 1932 рр.     [1]
  • Р-136. Вінницька окружна спілка садово-городньо-виноградно-бджільничої кооперації, 230 од. зб., 1927 – 1930 рр.     [1]
  • Р-137. Вінницька спілка сільськогосподарських та кредитно-кооперативних товариств, 1637 од. зб., 1919 – 1932 рр.     [1]
  • Р-138. Верхньо-Бузька районна спілка споживчих товариств, м. Вінниця Вінницького округу, 1767 од. зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-139. Жмеринська районна контора Верхньо-Бузької районної спілки споживчих товариств, 22 од. зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-140. Хмільницька районна контора Верхньо-Бузької районної спілки споживчих товариств, 68 од. зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-141. Іллінецька районна контора Верхньо-Бузької районної спілки споживчих товариств, 85 од. зб., 1926 – 1930 рр.     [1]
  • Р-143. Немирівська районна контора Верхньо-Бузької районної спілки споживчих товариств, 44 од. зб., 1925 – 1929 рр.     [1]
  • Р-144. Подільський губернський відділ внутрішньої торгівлі Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 178 од. зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-145. Управління Уповноваженого Народного Комісаріату торгівлі УСРР по Вінницькому округу, 194 од. зб., 1927 – 1928 рр .     [1]
  • Р-146. Вінницький окружний відділ місцевого господарства Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 4043 од. зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-147. Подільська губернська планова комісія Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м.Вінниця, 183 од. зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-148. Подільський губернський відділ комунального (місцевого) господарства Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м.Вінниця, 1930 од. зб., 1920 – 1925 рр.     [1]
  • Р-149. Комісії допомоги дітям (о.а.ф.), 337 од. зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-151. Виконавчий комітет Вінницької міської Ради народних депутатів, 9686 од. зб., 1920 – 1994 рр.     [1]
  • Р-152. Вінницький міський відділ комунального господарства Вінницької міської Ради народних депутатів, 2497 од. зб., 1919 – 1984 рр.     [1]
  • Р-153. Подільський губернський комітет допомоги хворим ї пораненим червоноармійцям, інвалідам війни та їх сім’ям при Подільській губернській інспектурі соціального забезпечення, м. Вінниця, 44 од. зб., 1920 – 1925 рр.     [1]
  • Р-154. Вінницька окружна планова комісія по Вінницькому окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 524 од. зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-155. Вінницька окружна каса соціального страхування, 3191 од. зб., 1922 – 1936 рр.     [1]
  • Р-156. Вінницька зуботехнічна професійна школа Вінницької окружної інспектури народної освіти, 43 од. зб., 1926 – 1929 рр.     [1]
  • Р-157. Вінницьке відділення державного видавництва України, 213 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-158. Вінницьке міжрайонне технічне будівельне бюро Української спілки бурякових і сільськогосподарських товариств, 61 од. зб., 1930 – 1931 рр.     [1]
  • Р-159. Видавництво газети «Червоний край» орган Вінницького окружного комітету КП(б)У і окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м.Вінниця, 54 од. зб., 1923 – 1927 рр.     [1]
  • Р-160. Літинський повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 182 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-161. Вінницька обласна контора Всеукраїнського тресту з боротьби зі шкідниками сільського та лісового господарства, м. Немирів, 199 од. зб., 1931 – 1935 рр.     [1]
  • Р-162. Подільське відділення видавництва газети «Комуніст» – органу ЦККП(б)У, м. Вінниця, 92 од. зб., 1924 – 1928 рр.     [1]
  • Р-163. Вінницька державна учбово-реміснича кустарно-промислова школа, майстерня крою та шиття Вінницької окружної інспектури народної освіти, 21 од. зб., 1926 – 1930 рр.     [1]
  • Р-169. Поштово-телеграфні контори та відділення (о.а.ф.), 697 од. зб., 1917 – 1930 рр.     [1]
  • Р-191. Вінницьке районне управління робітничо-селянської міліції, 65 од. зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-192. 1-е відділення робітничо-селянської міліції, м. Вінниця, 417 од. зб., 1919 – 1950 рр.     [1]
  • Р-193. 2-е відділення робітничо-селянської міліції, м. Вінниця Вінницької області, 497 од. зб., 1920 – 1950 рр.     [1]
  • Р-194. Подільська губернська судово-земельна комісія (губсудземкомісія), м. Вінниця, 93 од. зб., 1921 – 1925 рр.     [1]
  • Р-195. Подільське губернське управління робітничо-селянської міліції, м. Вінниця, 1647 од. зб., 1920 – 1925 рр.     [1]
  • Р-196. Вінницький окружний адміністративний відділ Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 4570 од. зб., 1920 – 1930 рр.     [1]
  • Р-197. Подільський губернський адміністративний відділ Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 2612 од. зб., 1918 – 1925 рр.     [1]
  • Р-198. Поліграфічне об’єднання Поділля «Поділдрук» при Подільській губернській Раді народного господарства, м. Вінниця, 36 од. зб., 1921 – 1924 рр.     [1]
  • Р-199. Вінницьке повітове управління робітничо-селянської міліції, 384 од. зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-200. Острожецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, с. Великий Острожок Острожецької волості Вінницького повіту Подільської губернії, 306 од. зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-201. Малокутищанський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 231 од. зб., 1922 – 1926 рр.     [1]
  • Р-202. Група держконтролю за використанням і збереженням хлібопродуктів Міністерства державного контролю СРСР по Вінницькій області, 20 од. зб., 1947 – 1951 рр.     [1]
  • Р-204. Вінницька окружна судово-земельна комісія Вінницького окружного земельного управління, 1147 од. зб., 1922 – 1929 рр.     [1]
  • Р-205. Народний суд 14-ї дільниці Бердичівського округу м. Іллінці, 37 од. зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-206. Народний суд 7-ї дільниці Вінницького повіту, м. Гнівань, 365 од. зб., 1917 – 1923 рр.     [1]
  • Р-207. Подільський губернський революційний трибунал, м. Вінниця, 277 од. зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-208. Народний суд 2-ї дільниці Вінницького округу, 387 од. зб., 1920 – 1929 рр.     [1]
  • Р-209. Народний суд 4-ї дільниці Вінницького повіту, 747 од. зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-211. Народний суд 7-ї дільниці Вінницького округу, м. Тиврів, 324 од. зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-212. Подільська губернська рада народних суддів, м. Вінниця, 2532 од. зб.,1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-213. Народний суд 15-ї дільниці Вінницького округу, м. Липовець, 151 од. зб., 1925 – 1929 рр.     [1]
  • Р-214. Народний суд 1-ї дільниці Липовецького повіту, 28 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-215. Народний суд 2-ї дільниці Липовецького повіту, 56 од. зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-216. Народний суд 1-ї дільниці Брацлавського повіту, 505 од. зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-217. Подільський губернський суд, 861 од. зб., 1922-1925 рр.     [1]
  • Р-218. Вінницький окружний суд, 1498 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-222. Народний суд 3-ї дільниці Липовецького повіту, 603 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-231. Народний суд 12-ї дільниці Могилів-Подільського повіту, 335 од. зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-232. Тульчинський районний комітет незаможних селян, 143 од. зб., 1923 – 1933 рр.     [1]
  • Р-233. Вінницьке товариство взаємного кредиту, 37 од. зб., 1924 – 1931 рр.     [1]
  • Р-236. Виконавчий комітет Вінницької районної Ради народних депутатів, 3430 од. зб., 1922 – 1992 рр.     [1]
  • Р-238. Томашпільський державний цукровий завод Подільського відділення цукротресту, 82 од. зб., 1917 – 1925 рр.     [1]
  • Р-239. Вінницький міжрайонний гірничосилікатний трест, 14 од. зб., 1929 – 1931 рр.     [1]
  • Р-240. Вінницький обласний гірничосилікатний трест, 356 од. зб., 1932 – 1934 рр.     [1]
  • Р-241. Управління уповноваженого Народного Комісаріату важкої промисловості УСРР у Вінницькій області, 305 од. зб., 1932 – 1934 рр.     [1]
  • Р-244. Вінницька обласна контора Всеукраїнської контори по заготівлі експортної сировини, 74 од. зб., 1932 – 1933 рр.     [1]
  • Р-245. Вінницький окружний комітет допомоги хворим, пораненим червоноармійцям, інвалідам війни та їх сім’ям при Вінницькій окружній інспектурі соціального забезпечення, 53 од. зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-246. Вінницький міський комітет допомоги хворим, пораненим червоноармійцям, інвалідам війни та їх сім’ям при Вінницькій міській інспектурі соціального забезпечення, 125 од. зб., 1927 – 1934 рр.     [1]
  • Р-247. Вінницька обласна контора садово-виноградо-ягідного й городнього центру колгоспів «Укрплодоколгоспцентр», 34 од. зб., 1932 – 1933 рр.     [1]
  • Р-249. Вінницька обласна контора Уповноваженого інкубаторно-птахівничого центру України, 266 од. зб., 1932 – 1934 рр.     [1]
  • Р-250. Вінницька обласна контора з виробництва житлово-будівельних матеріалів Всеукраїнського житлово-кооперативного об’єднання, 24 од. зб., 1931 – 1934 рр.     [1]
  • Р-251. Вінницька районна контора Української контори житлово-будівельного кооперативного постачання, 40 од. зб., 1928 – 1931 рр.     [1]
  • Р-252. Брацлавський повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Тульчин, 246 од. зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-253. Жмеринський повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 202 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-254. Подільська губернська інспектура народної освіти Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 1257 од. зб., 1919 – 1925 рр.     [1]
  • Р-255. Тульчинський окружний державний гірничо-силікатний трест Тульчинського окружного відділу місцевого господарства, 14 од. зб., 1929 – 1930 рр.     [1]
  • Р-256. Вінницька окружна інспектура народної освіти Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів (окрнаробраз), 4003 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-265. Хмільницький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 112 од. зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-267. Народний суд 3-ї дільниці Вінницького округу, 840 од. зб., 1929 – 1930 рр.     [1]
  • Р-276. Народний суд 2-ї дільниці Брацлавського повіту, 1305 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-277. Фінансовий відділ Гайсинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів (окрфінвідділ), 63 од. зб., 1921 – 1925 рр.     [1]
  • Р-280. Місцевий комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських та лісових робітників Вінницької окружної спілки скотарсько-молочної кооперації, 12 од. зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-281. Місцевий комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських та лісових робітників Вінницької окружної спілки кооперативних, буряківничих і сільськогосподарських кредитних товариств і колективів, 26 од. зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-284. Терешпільська районна судово-земельна комісія, 50 од. зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-292. Антопільський будинок відпочинку, 43 од. зб., 1922 – 1958 рр.     [1]
  • Р-296. Тиврівський районний комітет Українського товариства Червоного Хреста, 18 од. зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-304. Тиврівська районна заготівельна контора Дніпропетровської обласної контори по торгівлі овочами, м.Тиврів, 1 од. зб., 1937 р.     [1]
  • Р-307. Вінницька окружна Рада товариства сприяння обороні й авіаційно-хімічному будівництву (ОСОАВІАХІМ), 103 од. зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-310. Малокутищанський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 32 од. зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-311. Тульчинська окружна інспектура праці Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 111 од. зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-312. Подільське відділення Всеукраїнського акціонерного товариства по збору, закупівлі і реалізації різних відходів (УКРУТИЛЬЗБІР), м. Вінниця, 7 од. зб., 1926 – 1930 рр.     [1]
  • Р-313. Місцевий комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників Вінницької спілки сільськогосподарських і кредитно-кооперативних товариств (ВІНГОСПОДАРСОЮЗ), 77 од. зб., 1921 – 1931 рр.     [1]
  • Р-315. Могилів-Подільська окружна спілка сільськогосподарських колективів (ОКРКОЛГОПСПІЛКА), 74 од. зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-318. Народний суд 4-ї дільниці Брацлавського повіту, 124 од. зб., 1918 – 1923 рр.     [1]
  • Р-321. Народний суд 6-ї дільниці Могилів-Подільського округу, м. Станіславчик, 20 од. зб., 1923 – 1927 рр.     [1]
  • Р-322. Народний суд 15-ї дільниці Бердичівського округу, м. Липовець, 963 од. зб., 1922 – 1924 рр.     [1]
  • Р-324. Вінницька міжрайонна контора сектору періодичних видань книгоцентру державного видавництва України (ПЕРІОДСЕКТОР), 30 од. зб., 1928 – 1931 рр.     [1]
  • Р-326. Жмеринське відділення Вінницької сільськогосподарської кооперативної спілки, м. Жмеринка, 39 од. зб., 1921 – 1924 рр.     [1]
  • Р-327. Подільське губернське об’єднання державних підприємств лісової промисловості (ПОДІЛДЕРЖЛІС), м. Вінниця, 71 од. зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-328. Народний суд 5-ї дільниці Вінницького повіту, 586 од. зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-349. Луганський волосний виконавчий комітет Ради р'ітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 96 од. зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-350. Вахнівський районний комітет незаможних селян (райКНС), 137 од. зб., 1922 – 1929 рр.     [1]
  • Р-353. Вінницький повітовий відділ народної освіти Вінницького повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів (ПОВІТНАРОСВІТА), 90 од. зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-354. Міжрайонні агентства Вінницького обласного відділу Державного Українського тресту кінопромисловості (о.а.ф.), 53 од. зб., 1930 – 1934 рр.     [1]
  • Р-355. Короткотермінові педагогічні при Вінницькій окружній інспектурі народної освіти, 80 од. зб., 1929 – 1930 рр.     [1]
  • Р-360. Староприлуцький районний комітет незаможних селян (райКНС), 102 од. зб., 1922 – 1928 рр.     [1]
  • Р-363. Турбівський районний комітет незаможних селян (райКНС), 37 од. зб., 1929 – 1930 рр.     [1]
  • Р-368. Вінницький обласний державний трест харчової і технічно-жирової промисловості Вінницького обласного відділу постачання (ОБЛХАРЧОТЕХЖИРТРЕСТ), 155 од. зб., 1932 – 1934 рр.     [1]
  • Р-370. Вінницька обласна контора Московської спілки споживчих товариств, м.Вінниця, 159 од. зб., 1932 – 1935 рр.     [1]
  • Р-371. Тиврівська трудова дитяча колонія Вінницької окружної інспектури народної освіти, 23 од. зб., 1922 – 1924 рр.     [1]
  • Р-374. Нижньокропивнянський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 2 од. зб., 1922 р.     [1]
  • Р-377. Браїлівський волосний революційний комітет, 2 од. зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-381. Браїлівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 74 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-383. Вахнівський волосний революційний комітет, 5 од. зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-384. Калинівський волосний революційний комітет, 47 од. зб., 1919 – 1921 рр.     [1]
  • Р-385. Кожухівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 149 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-386. Староприлуцький волосний революційний комітет, 6 од. зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-387. Виконавчий комітет Ободівської районної Ради депутатів трудящих, 620 од. зб., 1923 – 1958 рр.     [1]
  • Р-388. Вахнівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 73 од. зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-390. Юзвинська районна судово-земельна комісія (РАЙСУДЗЕМКОМІСІЯ), 169 од. зб., 1921 – 1925 рр.     [1]
  • Р-391. Вінницька державна обласна універсальна наукова бібліотека ім. Тімірязєва, 836 од. зб., 1924 – 1988 рр.     [1]
  • Р-392. Липовецький повітовий відділ робітничо-селянської інспекції Липовецького повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 24 од. зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-393. Жмеринський повітовий революційний комітет, 9 од. зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-395. Народний суд 22-ї дільниці Вінницького округу, 237 од. зб., 1924 – 1928 рр.     [1]
  • Р-396. Гавришівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 122 од. зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-398. Управління Літинського повітового карно-розшукового відділу, м. Хмільник, 40 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-399. Літинське повітове управління робітничо-селянської міліції, м. Хмільник, 383 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-400. Стрижавський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 97 од. зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-401. Могилів-Подільський окружний комітет незаможних селян (окрКНС), 21 од. зб., 1927 – 1930 рр.     [1]
  • Р-402. Могилів-Подільська окружна судово-земельна комісія, 75 од. зб., 1921 – 1929 рр.     [1]
  • Р-403. Немирівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 43 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-404. Липовецький районний комітет незаможних селян (райКНС), 88 од. зб., 1923 – 1931 рр.     [1]
  • Р-415. Малочернятинський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 47 од. зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-416. Юзвинський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 334 од. зб., 1920 – 1925 рр.     [1]
  • Р-417. Могилів-Подільська окружна прокуратура, 67 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-420. Ямпільський митний пост Могилів-Подільської окружної митниці, м. Ямпіль, 107 од. зб., 1922 – 1927 рр.     [1]
  • Р-422. Козлівський митний пост Могилів-Подільської окружної митниці, с. Козлів, 26 од. зб., 1921 – 1925 рр.     [1]
  • Р-423. Могилів-Подільська окружна митниця Українського митного округу, 1346 од. зб., 1918 – 1928 рр.     [1]
  • Р-425. Подільська губернська надзвичайна комісія по боротьбі з контреволюцією, бандитизмом, спекуляцією та посадовими злочинами, м. Вінниця, 10 од. зб., 1919 – 1920 рр.     [1]
  • Р-427. Податкові бюро продовольчих комітетів Подільської губернії (о.а.ф.), 236 од. зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-432. Тульчинський районний відділ товариства сприяння переселенню євреїв «Озет», 10 од. зб., 1934 – 1937 рр.     [1]
  • Р-434. Могилів-Подільська окружна планова комісія при Могилів-Подільському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 150 од. зб., 1924 – 1929 рр.     [1]
  • Р-435. Могилів-Подільський окружний земельний відділ Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 72 од. зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-436. Вінницьке обласне управління лісової промисловості при Вінницькому обласному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів (Облліспром), 108 од. зб., 1936 – 1938 рр.     [1]
  • Р-437. Вінницький обласний комітет всесоюзної професійної спілки водіїв та авіапрацівників Півдня, 424 од. зб., 1933 – 1937 рр.     [1]
  • Р-438. Арбітражна комісія при Подільській губернській економічній нараді, м. Вінниця, 134 од. зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-441. Вінницький окружний дисциплінарний суд при Вінницькому окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 47 од. зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-442. Вінницький обласний трест бродильної промисловості (ВІНОБЛБРОДТРЕСТ), 749 од. зб., 1934 – 1938 рр.     [1]
  • Р-445. Виконавчий комітет Широкогребельської сільської Ради депутатів трудящих, 199 од. зб., 1923 – 1966 рр.     [1]
  • Р-448. Жмеринська районна робітнича каса Всеукраїнського кооперативного банку, 12 од. зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-450. Вінницький окружний торгівельний відділ Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 450 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-452. Медівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 11 од. зб., 1919 – 1921 рр.     [1]
  • Р-456. Липовецьке повітове бюро юстиції Липовецького повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 163 од. зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-457. Рада народних суддів Липовецького повіту, 35 од. зб., 1919 – 1922 рр.     [1]
  • Р-458. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Переможець», с. Іванівка Вінницького району Вінницької області, 124 од. зб., 1930 – 1967 рр.     [1]
  • Р-459. Народний суд 1-ї дільниці Вінницького округу, 5368 од. зб., 1920 – 1930 рр.     [1]
  • Р-460. Трудова сесія Подільського губернського суду по Гайсинському округу, 15 од. зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-461. Трудова сесія Подільського губернського суду по Вінницькому округу, 55 од. зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-462. Немирівське товариство взаємного кредиту, 8 од. зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-464. Подільський районний брокер Української лісоекспертної контори «Укрекспортліс», м. Жмеринка, 19 од. зб., 1931 р.     [1]
  • Р-469. Управління 2-го району Вінницької повітової робітничо-селянської міліції, м. Калинівка, 31 од. зб., 1919 – 1922 рр.     [1]
  • Р-470. Управління 1-го району Вінницької повітової робітничо-селянської міліції, 17 од. зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-471. Управління 3-го району Вінницької повітової робітничо-селянської міліції, м. Пиків, 20 од. зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-473. Управління 5-го району Вінницької повітової робітничо-селянської міліції, м. Юзвин, 14 од. зб., 1919 – 1921 рр.     [1]
  • Р-474. Вінницьке окружне управління міліції і розшуку, 1533 од. зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-475. Подільське губернське управління карного розшуку, м. Вінниця, 222 од. зб., 1920 – 1925 рр.     [1]
  • Р-476. Тульчинський окружний фінансовий відділ Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 6190 од. зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-479. Вінницький обласний комітет товариства «Геть неписьменність», 123 од. зб., 1929 – 1934 рр.     [1]
  • Р-481. Вінницьке управління будівництва житлових будинків при Вінницькому обласному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 36 од. зб., 1933 – 1936 рр.     [1]
  • Р-483. Подільське районне товариство сільськогосподарського кредиту (СІЛЬБАНК), м. Вінниця, 1252 од. зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-484. Народний суд 2-ї дільниці Тульчинського округу, 6214 од. зб., 1923 – 1928 рр.     [1]
  • Р-485. Вінницька обласна контора Всесоюзного об’єднання торгівлі з іноземцямив в СРСР (ТОРГЗІН), 601 од. зб., 1931 – 1936 рр.     [1]
  • Р-486. Тульчинська окружна сільськогосподарська спілка, 9 од. зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-488. Могилів-Подільське відділення Всеукраїнського сільськогосподарського банку «Українбанк», 34 од. зб., 1929 – 1930 рр.     [1]
  • Р-489. Могилів-Подільський окружний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 1438 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-490. Ямпільський повітовий продовольчий комітет, 56 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-493. Конищівське сільськогосподарське кредитне товариство «Надія», 15 од. зб., 1928 – 1929 рр.     [1]
  • Р-494. Подільська губернська рада фізичної культури при Подільському губернському виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 39 од. зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-495. Народний суд 9-ї дільниці Гайсинського повіту, 1090 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-496. Вінницька окружна рада фізичної культури при Вінницькому виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 41 од. зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-497. Подільське управління деревообробних підприємств Українського державного заготівельного деревообробного тресту, м. Вінниця, 1313 од. зб., 1929 – 1935 рр.     [1]
  • Р-498. Управління уповноваженого Народного Комісаріату зовнішньої торгівлі СРСР по Вінницькій області, м. Вінниця, 352 од. зб., 1931 – 1936 рр.     [1]
  • Р-499. Вінницьке міське фінансове управління виконавчого комітету Вінницької міської Ради, 1875 од. зб., 1923 – 1994 рр.     [1]
  • Р-500. Вінницький державний обласний трест комунального будівництва Вінницького обласного управління легкої промисловості, 63 од. зб., 1933 – 1934 рр.     [1]
  • Р-501. Дашівський районний робітничий кооператив, 21 од. зб., 1921 – 1924 рр.     [1]
  • Р-502. Управління сільського господарства виконавчого комітету Вінницької районної Ради народних депутатів, 1126 од. зб., 1935 – 1985 рр.     [1]
  • Р-503. Уповноважений товариства по відновленню і зміцненню сільського господарства України на Поділлі «Село-допомога», м. Вінниця, 21 од. зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-505. Подільський губернський відділ праці Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 575 од. зб., 1919 – 1925 рр.     [1]
  • Р-507. Уповноважений Всеукраїнської контори державного акціонерного товариства з будівництва, обладнання та ремонту млинів, елеваторів, олієнь, хлібзаводів, м. Вінниця, 5 од. зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-508. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників народного харчування, м. Вінниця, 136 од. зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-509. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників народного харчування, 199 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-510. Вінницька окружна Рада професійних спілок (окрпрофрада), 788 од. зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-511. Коханівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових працівників, 15 од. зб., 1926 – 1928 рр.     [1]
  • Р-512. Могилів-Подільський окружний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових працівників, 535 од. зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-513. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових працівників, 1208 од. зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-514. Ободівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників землі і лісу, 10 од. зб., 1926 – 1927 рр.     [1]
  • Р-515. Вінницький районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників гірничорудної промисловості, 330 од. зб., 1923 – 1931 рр.     [1]
  • Р-516. Вінницький окружний відділ Всеукраїнської професійної спілки мисливців та рибалок, 141 од. зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-517. Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників цементно-керамічної промисловості, 177 од. зб., 1932 – 1933 рр.     [1]
  • Р-518. Подільський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників цукрової промисловості, м. Вінниця, 1127 од. зб., 1917 – 1925 рр.     [1]
  • Р-519. Вінницький окружний комітет Всесоюзної спілки працівників харчової та смакової промисловості (ХАРЧОСМАК), 214 од. зб., 1924 – 1931 рр.     [1]
  • Р-520. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників цукрової промисловості, 416 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-521. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників освіти (Робос), м. Вінниця, 332 од. зб., 1920 – 1925 рр.     [1]
  • Р-522. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти (Робос), 414 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-523. Тульчинський окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти (Робос), 68 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-524. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників місцевого транспорту, 358 од. зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-525. Подільська губернська рада професійних спілок (Губпрофрада), м.Вінниця, 1527 од. зб., 1919 – 1925 рр.     [1]
  • Р-526. Вінницьке продуктивно-кооперативне збутове товариство інвалідів ім. 10-річчя Жовтня, 10 од. зб., 1927 – 1929 рр.     [1]
  • Р-527. Гніванське житлово-будівельне кооперативне товариство залізничників Південно-Західної залізниці «Червоний гай», 124 од. зб., 1925 – 1929 рр.     [1]
  • Р-528. Вінницький груповий комітет Всесоюзної професійної спілки дворових робітників і домашніх робітниць, 188 од. зб., 1917 – 1933 рр.     [1]
  • Р-529. Жмеринський районний секретаріат професійних спілок, 157 од. зб., 1922 – 1928 рр.     [1]
  • Р-530. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки медично-санітарної справи, 223 од. зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-531. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки медично-санітарної справи, м. Вінниця, 253 од. зб., 1920 – 1925 рр.     [1]
  • Р-532. Вінницька обласна кооперативна спілка мисливців та рибалок, 173 од. зб., 1928 – 1933 рр.     [1]
  • Р-533. Вінницький обласний комітет професійної спілки працівників автомобільного транспорту і шосейних доріг, 967 од. зб., 1932 – 1988 рр.     [1]
  • Р-534. Вінницька трудова артіль інвалідів експедиційно-транспортного промислу «Перемога», 7 од. зб., 1925 –1929 рр.     [1]
  • Р-535. Вінницьке кооперативне молочно-скотарське товариство «Відродження», 76 од. зб., 1925 – 1926 рр.     [1]
  • Р-536. Немирівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових працівників, 94 од. зб., 1923 – 1928 рр.     [1]
  • Р-537. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників швейної промисловості, м. Вінниця, 74 од. зб., 1920 – 1925 рр.     [1]
  • Р-538. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників шкіряної промисловості, м. Вінниця, 76 од. зб., 1921 – 1924 рр.     [1]
  • Р-539. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників шкіряної промисловості, 186 од. зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-540. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників комунального господарства, м. Вінниця, 190 од. зб., 1917 – 1925 рр.     [1]
  • Р-541. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників комунального господарства, 214 од. зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-542. Вінницьке міське товариство «Допомога» при Вінницькій міській інспектурі соціального забезпечення, 331 од. зб., 1922 – 1934 рр.     [1]
  • Р-543. Комісії по боротьбі з наслідками голоду (о.а.ф.), 121 од. зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-544. Гайсинський окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти, 70 од. зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-545. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників мистецтва, м. Вінниця, 75 од. зб., 1920 – 1925 рр.     [1]
  • Р-546. Межирівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників землі і лісу, 32 од. зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-547. Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників м’ясоконсервної промисловості, 333 од. зб., 1932 – 1934 рр.     [1]
  • Р-548. Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників державних установ, 1596 од. зб., 1932 – 1986 рр.     [1]
  • Р-549. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників радянських і громадсько-кооперативних установ, 721 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-550. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників радянських і громадсько-кооперативних установ і підприємств, м. Вінниця, 484 од. зб., 1920 – 1925 рр.     [1]
  • Р-552. Межирівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти, 15 од. зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-553. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників, м. Вінниця, 187 од. зб., 1921 – 1925 рр.     [1]
  • Р-554. Староприлуцький районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти, 24 од. зб., 1924 – 1929 рр.     [1]
  • Р-555. Ямпільський повітовий відділ Всеросійської професійної спілки робітників землі і лісу, 15 од. зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-556. Тиврівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 61 од. зб., 1922 – 1927 рр.     [1]
  • Р-557. Хмільницький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 41 од. зб., 1924 – 1928 рр.     [1]
  • Р-558. Іллінецький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 88 од. зб., 1924 – 1927 рр.     [1]
  • Р-559. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки робітників землі і лісу, м. Вінниця, 253 од. зб., 1921 – 1925 рр.     [1]
  • Р-560. Вінницький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 58 од. зб., 1924 – 1928 рр.     [1]
  • Р-561. Староприлуцький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 45 од. зб., 1925 – 1928 рр.     [1]
  • Р-562. Малокутищанський районний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників землі і лісу, 4 од. зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-563. Дашівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 67 од. зб., 1923 – 1927 рр.     [1]
  • Р-564. Ситковецький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 69 од. зб., 1924 – 1927 рр.     [1]
  • Р-565. Жмеринський повітовий відділ Всесоюзної професійної спілки робітників землі і лісу, 29 од. зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-566. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки працівників харчової промисловості (Харчосмак), м. Вінниця, 157 од. зб., 1920 – 1924 рр.     [1]
  • Р-568. Подільська районна інспектура Державного Всесоюзного об’єднання цукрової промисловості, м. Вінниця, 4957 од. зб., 1922 – 1934 рр.     [1]
  • Р-569. Юзвенський районний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників землі і лісу, 39 од. зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-570. Жмеринський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 146 од. зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-571. Терешпільський районний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників землі і лісу, 11 од. зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-572. Пиківський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 30 од. зб., 1924 – 1928 рр.     [1]
  • Р-573. Літинський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 39 од. зб., 1923 – 1928 рр.     [1]
  • Р-574. Вороновицький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 96 од. зб., 1922 – 1928 рр.     [1]
  • Р-575. Вахнівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 22 од. зб., 1924 – 1927 рр.     [1]
  • Р-577. Липовецький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 126 од. зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-578. Калинівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 82 од. зб., 1924 – 1928 рр.     [1]
  • Р-579. Краснянський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 22 од. зб., 1923 – 1927 рр.     [1]
  • Р-580. Обіднянський районний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників землі і лісу, 25 од. зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-581. Місцевий комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників Подільського районного відділення Всеукраїнського правління лісами, м. Вінниця, 27 од. зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-583. Іллінецький закупівельний пункт Уманського відділення Всеукраїнського акціонерного товариства торгівлі хлібними та ін. сільськогосподарськими продуктами, 2 од. зб., 1925 р.     [1]
  • Р-584. Тульчинський окружний комітет незаможних селян, 212 од. зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-585. Могилів-Подільське повітове бюро професійних спілок, 128 од. зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-586. Виконавчий комітет Гайсинської районної Ради народних депутатів, 1400 од. зб., 1922 – 1987 рр.     [1]
  • Р-587. Ольгопільський повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 314 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-588. Вінницька окружна інспектура праці Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 705 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-589. Зятківецький районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 83 од. зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-590. Брацлавська професійно-технічна школа Брацлавського районного відділу народної освіти, 342 од. зб., 1918 – 1931 рр.     [1] [2] [3] [4] [5]
  • Р-591. Хмільницьке агентство Подільської губернської контори Всеукраїнського акціонерного товариства торгівлі хлібними та іншими сільськогосподарськими продуктами «Хлібопродукт», 13 од. зб., 1922 – 1924 рр.     [1]
  • Р-593. Вінницька обласна контора Українського торгового плодоовочевого тресту, 299 од. зб., 1944 – 1952 рр.     [1]
  • Р-594. Жмеринсько-Могилів-Подільське агентство Подільської губернської контори Всеукраїнського акціонерного товариства торгівлі хлібними та іншими сільськогосподарськими продуктами, м. Жмеринка, 62 од. зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-595. Вінницький окружний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 2594 од. зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-597. Подільський губернський відділ Всесоюзної професійної спілки робітників місцевого транспорту, м. Вінниця, 101 од. зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-600. Тиврово-Краснянський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, м. Тиврів, 18 од. зб., 1927 – 1928 рр.     [1]
  • Р-603. Вінницька окружна контора позаміського маклера Київської товарної біржі, 92 од. зб., 1926 – 1930 рр.     [1]
  • Р-604. Вінницький груповий комітет №1 Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників, 65 од. зб., 1926 – 1932 рр.     [1]
  • Р-605. Вінницький груповий комітет №2 Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників, 13 од. зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-606. Вінницька контора Всесоюзного об’єднання складської і транспортної експедиційної справи (Союзтранс), 41 од. зб., 1924 – 1932 рр.     [1]
  • Р-607. Вінницька міська станція Південно-Західної залізниці, 15 од. зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-609. Тульчинська міська станція Південно-Західної залізниці, 22 од. зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-610. Рахнянський пункт Київської контори Українського автотранспортного торгово-промислового акціонерного товариства (Укравтопромторг), 6 од. зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-613. Подільське районне управління цукрової промисловості Головного управління цукрової промисловості РСФРР і УСРР (Поділцукор), м. Вінниця, 736 од. зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-614. Іллінецький державний цукровий завод Київського відділення цукротресту, 158 од. зб., 1920 – 1926 рр.     [1]
  • Р-615. Тульчинська районна контора Всесоюзного об’єднання складської і транспортно-експедиційної справи (Союзтранс), 9 од. зб., 1929 –1931 рр.     [1]
  • Р-617. Янківське сільське єдине споживче товариство, 2 од. зб., 1929 – 1930 рр.     [1]
  • Р-618. Народний суд 9-ї дільниці Ямпільського повіту, 111 од. зб., 1920 р.     [1]
  • Р-620. Народний суд 3-ї дільниці Жмеринського повіту, 305 од. зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-621. Народний суд 11-ї дільниці Вінницького округу, м. Юзвин, 199 од. зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-622. Народний суд 8-ї дільниці Брацлавського повіту, м. Тульчин, 46 од. зб., 1918 – 1921 рр.     [1]
  • Р-623. Вінницьке відділення Українського державного акціонерного товариства постачання промисловості та будівництва (Укрпостач), 15 од. зб., 1930 – 1931 рр.     [1]
  • Р-624. Вінницьке окружне відділення Українського шляхобудівельного тресту (Окршляхбудтрест), 157 од. зб., 1928 – 1931 рр.     [1]
  • Р-626. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників, 489 од. зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-628. Степанівський державний цукровий завод Вінницького цукротресту, 180 од. зб., 1919 – 1970 рр.     [1]
  • Р-630. Тульчинське окружне кооперативно-виробниче об’єднання інвалідів при Тульчинській окружній інспектурі соціального забезпечення, 65 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-631. Вінницький закритий робітничий кооператив працівників кооперації і державної торгівлі, 30 од. зб., 1933 – 1934 рр.     [1]
  • Р-632. Ямпільське садово-городнє товариство «Радянський садівник», 17 од. зб., 1926 – 1933 рр.     [1]
  • Р-633. Вінницьке обласне управління легкої промисловості при виконавчому комітеті Вінницької обласної Ради депутатів трудящих, 902 од. зб., 1932 – 1954 рр.     [1]
  • Р-634. Вінницький обласний взуттєво-швейно-трикотажний трест Народного комісаріату легкої промисловості СРСР, 92 од. зб., 1932 – 1937 рр.     [1]
  • Р-635. Подільська губернська контора державного страхування, м. Вінниця, 782 од. зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-636. Вінницька окружна контора державного страхування, 229 од. зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-637. Вінницький будівельно-монтажний трест Головцентр-промбуду Міністерства промислового будівництва УРСР, 319 од. зб., 1931 – 1967 рр.     [1]
  • Р-639. Вінницька товарна біржа, уповноважені товарної біржі по округах (о.а.ф.), 246 од. зб., 1922 – 1928 рр.     [1]
  • Р-640. Подільська губернська товарна біржа Подільської губернської економічної наради, м. Вінниця, 19 од. зб., 1922 – 1924 рр.     [1]
  • Р-646. Вінницьке виробничо-збутове кооперативне товариство інвалідів «Кооператор», 17 од. зб., 1928 – 1933 рр.     [1]
  • Р-647. Вінницька продуктово-кооперативня артіль «Комбікорм» Всеукраїнського комітету промислової спілки кооперативних кустарів, 9 од.зб., 1932-1935 р.     [1]
  • Р-648. Народний суд 4-ї дільниці Вінницького округу, м-ко Вахнівка, 3319 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-649. Архівний відділ Вінницького облвиконкому, 2522 од. зб., 1932 – 1988 рр.     [1]
  • Р-650. Подільське губернське архівне управління при Подільському губернському виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 82 од. зб., 1920 – 1925 рр.     [1]
  • Р-651. Ольгопільський повітовий відділ народного господарства Ольгопільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 44 од. зб., 1919 – 1922 рр.     [1]
  • Р-652. Будівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 57 од. зб., 1926 – 1930 рр.     [1]
  • Р-653. Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників машинотракторних станцій Південно-Центру СРСР, 592 од. зб., 1932 – 1941 рр.     [1]
  • Р-654. Виконавчий комітет Ямпільської районної Ради народних депутатів, 2223 од. зб., 1920 – 1990 рр.     [1]
  • Р-656. Районний уповноважений Міністерства народного господарства УНР із заготівель незернового фуражу на Волині і Поділлі, м. Вінниця, 111 од. зб., 1918 – 1919 рр.     [1]
  • Р-659. Вінницьке 2-е виробничо-збутове товариство інвалідів харчової промисловості, 6 од. зб., 1929 – 1930 рр.     [1]
  • Р-662. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників мистецтва, 70 од. зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-664. Вінницьке бюро з перевірки мір і ваги Української головної палати мір і ваги, 39 од. зб., 1924 – 1936 рр.     [1]
  • Р-665. Вінницький районний інспектор державного бракеражу будівельних матеріалів мінерального походження, 28 од. зб., 1931 – 1935 рр.     [1]
  • Р-666. Вінницьке обласне управління місцевої промисловості виконавчого комітету Вінницької обласної Ради народних депутатів, 2673 од. зб., 1934 – 1988 рр.     [1]
  • Р-669. Гніванський районний продовольчий комітет, 64 од. зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-670. Літинський повітовий продовольчий комітет, 10 од. зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-671. Могилів-Подільський повітовий продовольчий комітет, 951 од. зб., 1919 – 1922 рр.     [1]
  • Р-672. Крижопільський районний продовольчий комітет, 38 од. зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-675. Немирівський районний продовольчий комітет, 27 од. зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-676. Управління Терешпільської районної робітничо-селянської міліції, 13 од. зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-677. Управління Обіднянської районної робітничо-селянської міліції, 17 од. зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-679. Управління Ольгопільської повітової робітничо-селянської міліції, 79 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-681. Управління Гайсинської окружної робітничо-селянської міліції, 259 од. зб., 1920 – 1925 рр.     [1]
  • Р-683. Управління Юзвинської районної робітничо-селянської міліції, 5 од. зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-684. Тульчинська окружна планова комісія при Тульчинському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 378 од. зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-685. Тульчинська окружна інспектура державного страхування, 17 од. зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-686. Могилів-Подільська окружна інспектура державного страхування, 24 од. зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-687. Могилів-Подільський окружний адміністративний відділ Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 204 од. зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-689. Вінницький обласний комітет професійної спілки працівників м’ясохолодильної промисловості, 203 од. зб., 1935 – 1938 рр.     [1]
  • Р-690. Жмеринське єдине споживче товариство, 34 од. зб., 1921 – 1925 рр.     [1]
  • Р-691. Вінницьке відділення видавництва газет «Правда» – органа ЦК ВКП(б), «Известия» – органа ЦВК СРСР, «Труд» – органа ЦК ВЦРПС, 56 од. зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-696. Могилів-Подільська окружна Рада з фізичної культури при Могилів-Подільському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 36 од. зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-698. Могилів-Подільський окружний відділ внутрішньої торгівлі Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 37 од. зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-699. Могилів-Подільський окружний кооперативний комітет, 31 од. зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-700. Вінницьке виробниче об’єднання елеваторної і зернопереробної промисловості, 3665 од. зб., 1931 – 1996 рр.     [1] [2]
  • Р-704. Вінницьке центральне управління районних комітетів житлових будинків, 131 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-705. Вінницька обласна житлово-кооперативна постачально-збутова контора Української житлово-кооперативної спілки, 21 од. зб., 1934 – 1935 рр.     [1]
  • Р-706. Вінницька обласна контора житлово-кооперативного будівництва, 59 од. зб., 1932 – 1935 рр.     [1]
  • Р-707. Вінницька окружна контора житлово-кооперативного будівництва, 9 од. зб., 1927 – 1930 рр.     [1]
  • Р-708. Вінницька обласна спілка житлово-будівельної і житлово-орендної кооперації «ОБЛЖИТЛОСПІЛКА», 576 од. зб., 1931 – 1935 рр.     [1]
  • Р-714. Сутиський груповий комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних працівників, 11 од. зб., 1928 – 1929 рр.     [1]
  • Р-721. Могилів-Подільське агенство Українського державного торгово-промислового тресту із заготівлі, експорту й переробки м’ясопродуктів, 15 од. зб., 1928 – 1929 рр.     [1]
  • Р-722. Могилів-Подільський окружний комітет Всеукраїнської професійної спілки радянських і торгових службовців, 91 од. зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-723. Могилів-Подільський державний спирто-горілчаний завод Українського республіканського об’єднання «СОЮЗСПИРТ», 22 од. зб., 1926 – 1940 рр.     [1]
  • Р-724. Могилів-Подільська 1-а державна тютюнова фабрика ВРНГ УСРР, 18 од. зб., 1927 – 1930 рр.     [1]
  • Р-725. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна с. Пеньківка Шаргородського району Вінницької області, 48 од. зб., 1923 – 1947 рр.     [1]
  • Р-726. Могилів-Подільський окружний суд, 2070 од. зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-728. Подільський губернський продовольчий комітет, м. Вінниця, 3901 од. зб., 1919 – 1924 рр.     [1]
  • Р-729. Вінницький окружний продовольчий комітет, 102 од. зб., 1922 – 1924 рр.     [1]
  • Р-730. Гайсинський повітовий продовольчий комітет, 107 од. зб., 1920 – 1924 рр.     [1]
  • Р-731. Жмеринський повітовий продовольчий комітет, 66 од. зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-732. Брацлавський повітовий продовольчий комітет, м. Тульчин 199 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-733. Вінницький повітовий продовольчий комітет, 176 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-734. ХІ Подільська шосейно-шляхова дільниця Українського управління місцевого транспорту, м. Вінниця, 563 од. зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-735. Вінницький окружний шляховий відділ Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 66 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-736. Відділ робітничого постачання Вінницького державного медичного інституту, 17 од. зб., 1945 – 1948 рр.     [1]
  • Р-737. Могилів-Подільський окружний шляховий відділ Могилів-Подільського окружного виконавчого комітуту, 23 од. зб., 1929 – 1931 рр.     [1]
  • Р-738. Тульчинський окружний шляховий відділ Тульчинського окружного виконавчого комітуту Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 20 од. зб., 1927 – 1930 рр.     [1]
  • Р-739. Тульчинський окружний відділ місцевого господарства Тульчинського окружного виконавчого комітуту Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 756 од. зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-740. Вінницький обласний трест «Укрголовптахопром» Міністерства м’ясної і молочної промисловості УРСР, 16 од. зб., 1936 – 1949 рр.     [1]
  • Р-742. Могилів-Подільська окружна Рада товариства сприяння обороні, авіаційному і хімічному будівництву, 11 од. зб., 1923 – 1927 рр.     [1]
  • Р-743. Тульчинський окружний суд, 1928 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-744. Чернівецький млин Могилів-Подільської районної спілки споживчих товариств, 6 од. зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-745. Могилів-Подільська окружна рада професійних спілок (окрпрофрада), 525 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-746. Могилів-Подільська районна спілка споживчих товариств (райспоживспілка), 1839 од. зб., 1921 – 1987 рр.     [1]
  • Р-747. Ямпільська контора Могилів-Подільської районної спілки споживчих товариств, 6 од. зб., 1929 – 1930 рр.     [1]
  • Р-748. Барська контора Могилів-Подільської районної спілки споживчих товариств, 33 од. зб., 1921 – 1929 рр.     [1]
  • Р-749. Мурованокуриловецька контора Могилів-Подільської районної спілки споживчих товариств, 17 од. зб., 1926 – 1929 рр.     [1]
  • Р-750. Мурафська контора Могилів-Подільської районної спілки споживчих товариств, 13 од. зб., 1927 – 1930 рр.     [1]
  • Р-756. Гайсинське окружне кооперативно-виробниче об’єднання інвалідів при Гайсинській окружній інспектурі соціального забезпечення, 30 од. зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-757. Народний суд 8-ї дільниці Гайсинського повіту, 574 од. зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-759. Вінницьке відділення Українського державного управління торгівлі книгами і культтоварами, 94 од. зб., 1925 – 1935 рр.     [1]
  • Р-760. Вінницька міжрайонна контора Всесоюзного державного хлібозаготівельного акціонерного товариства, 478 од. зб., 1928 – 1932 рр.     [1]
  • Р-765. Вінницька обласна Рада Всеукраїнського товариства винахідників, 130 од. зб., 1931 – 1938 рр.     [1]
  • Р-766. Вінницька районна спілка споживчих товариств, 780 од. зб., 1922 – 1992 рр.     [1]
  • Р-767. Подільська районна спілка кооперації інвалідів, м. Вінниця, 105 од. зб., 1926 – 1931 рр.     [1]
  • Р-768. Подільське губернське об’єднання виробничо-споживчої кооперації інвалідів, м.Вінниця, 128 од. зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-769. Народний суд 2-ї дільниці Гайсинського повіту, 338 од. зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-770. Кооперативне об’єднання працівників Подільської губернської надзвичайної військово-продовольчої комісії «Продпрацівник», м. Вінниця, 21 од. зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-771. Жмеринський повітовий відділ народного господарства Жмеринського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 264 од. зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-772. Жмеринський повітовий відділ охорони здоров’я Жмеринського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 83 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-773. Жмеринський повітовий відділ комунального господарства Жмеринського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 68 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-774. Вінницька окружна інспектура охорони здоров’я Вінницького окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 567 од. зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-775. Вінницький повітовий відділ охорони здоров’я Вінницького повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 72 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-776. Літинський повітовий відділ охорони здоров’я Літинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 67 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-777. Подільська губернська інспектура охорони здоров’я Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 855 од. зб., 1919 – 1925 рр.     [1]
  • Р-778. Ольгопільський повітовий земельний відділ Ольгопільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 80 од. зб., 1919 – 1922 рр.     [1]
  • Р-779. Подільська губернська спілка споживчих товариств, м. Вінниця, 394 од. зб., 1919 – 1922 рр.     [1]
  • Р-784. Гайсинський районний комітет незаможних селян, 24 од. зб., 1923 – 1932 рр.     [1]
  • Р-787. Ладижинський районний комітет незаможних селян, 17 од. зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-788. Гранівський районний комітет незаможних селян, 30 од. зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-791. Томашпільська районна Рада, 2102 од. зб., 1922 – 2000 рр.     [1]
  • Р-793. Томашпільський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 68 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-794. Брацлавський повітовий відділ народної освіти Брацлавського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 99 од. зб., 1919 – 1922 рр.     [1]
  • Р-795. Клебанський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 144 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-797. Тульчинський вечірній робітничий факультет при Вінницькому державному вчительському інституті, м. Тульчин, 26 од. зб., 1930 – 1936 рр.     [1]
  • Р-798. Антопільська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 21 од. зб., 1921 – 1927 рр.     [1]
  • Р-799. Виконавчий комітет Вилянської сільської Ради депутатів трудящих, 30 од. зб., 1922 – 1944 рр.     [1]
  • Р-800. Голово-Русавська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 9 од. зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-801. Нетребівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 12 од. зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-802. Пеньківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 11 од. зб., 1923 р.     [1]
  • Р-803. Ротмістрівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 19 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-805. Виконавчий комітет Томашпільської сільської Ради депутатів трудящих, 17 од. зб., 1923 – 1944 рр.     [1]
  • Р-806. Виконавчий комітет Липівської сільської Ради депутатів трудящих, 17 од. зб., 1923 – 1944 рр.     [1]
  • Р-807. Виконавчий комітет Яланецької сільської Ради депутатів трудящих, 20 од. зб., 1922 – 1944 рр.     [1]
  • Р-811. Виконавчий комітет Северинівської сільської Ради депутатів трудящих, 88 од. зб., 1921 – 1954 рр.     [1]
  • Р-812. Вербко-Волошська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 21 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-813. Виконавчий комітет Гнатківської сільської Ради депутатів трудящих, 2 од. зб., 1944 р.     [1]
  • Р-814. Грузька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 16 од. зб., 1923 р.     [1]
  • Р-816. Тишківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 9 од. зб., 1922 – 1924 рр.     [1]
  • Р-817. Шуро-Мітлинецька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 18 од. зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-818. Дахталійська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 16 од. зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-819. Виконавчий комітет Мар’янівської сільської Ради депутатів трудящих, 44 од. зб., 1923 – 1954 рр.     [1]
  • Р-820. Мелешківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 29 од. зб., 1919 – 1924 рр.     [1]
  • Р-821. Кисляцька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 13 од. зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-822. Тимарська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 16 од. зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-823. Виконавчий комітет Гарячківської сільської Ради депутатів трудящих, 132 од. зб., 1918 – 1970 рр.     [1]
  • Р-826. Кіблицька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 19 од. зб., 1923 р.     [1]
  • Р-827. Жерденівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 35 од. зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-828. Кунківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 8 од. зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-829. Джугастрянська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 20 од. зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-830. Митківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 26 од. зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-831. Виконавчий комітет Крутогорбської сільської Ради депутатів трудящих, 32 од. зб., 1921 – 1953 рр.     [1]
  • Р-832. Леонівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 23 од. зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-833. М’ястківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 29 од. зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-834. Виконавчий комітет Вільшанської сільської Ради депутатів трудящих, 80 од. зб., 1918 – 1970 рр.     [1]
  • Р-835. Ямпільський повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 421 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-836. Гайсинський окружний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 346 од. зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-837. Ямпільський повітовий відділ народної освіти Ямпільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 170 од. зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-839. Козинецька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 24 од. зб., 1925 – 1927 рр.     [1]
  • Р-840. Гайсинська окружна комісія у справах неповнолітніх правопорушників при Гайсинській окружній інспектурі народної освіти, 89 од. зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-841. Гайсинський повітовий відділ народної освіти Гайсинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 222 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-842. Гайсинська окружна інспектура народної освіти Гайсинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 210 од. зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-844. Могилів-Подільське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки працівників народного харчування, 211 од. зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-845. Могилів-Подільське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки працівників комунального господарства, 134 од. зб., 1923 – 1928 рр.     [1]
  • Р-846. Тульчинська районна контора Всеукраїнського акціонерного товариства по торгівлі сільськогосподарськими машинами, знаряддям і технічним приладдям на Україні «Село-техніка», 28 од. зб., 1922 – 1924 рр.     [1]
  • Р-847. Тульчинська окружна інспектура народної освіти Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 1332 од. зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-848. Тульчинська окружна прокуратура, 1802 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-850. Вінницький повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 221 од. зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-852. Томашпільський районний будинок культури при Томашпільському районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 6 од. зб., 1925 – 1927 рр.     [1]
  • Р-853. Шаргородський районний секретаріат професійних спілок, 26 од. зб., 1925 – 1926 рр.     [1]
  • Р-854. Ялтушківський районний секретаріат професійних спілок, 21 од. зб., 1925 – 1926 рр.     [1]
  • Р-855. Мурованокуриловецький районний секретаріат професійних спілок, 23 од. зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-856. Яришівський районний секретаріат професійних спілок, 8 од. зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-857. Джуринський районний секретаріат професійних спілок, 15 од. зб., 1923 – 1927 рр.     [1]
  • Р-858. Мурафський районний секретаріат професійних спілок, 16 од. зб., 1925 – 1926 рр.     [1]
  • Р-859. Копайгородський районний секретаріат професійних спілок, 69 од. зб., 1922 – 1926 рр.     [1]
  • Р-860. Бабчинецький районний секретаріат професійних спілок, 7 од. зб., 1925 – 1927 рр.     [1]
  • Р-861. Станіславчицький районний секретаріат професійних спілок, 17 од. зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-862. Лучинецький районний секретаріат професійних спілок, 32 од. зб., 1923 – 1926 рр.     [1]
  • Р-863. Ямпільський районний секретаріат професійних спілок, 57 од. зб., 1923 – 1927 рр.     [1]
  • Р-864. Соболівський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 624 од. зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-865. Кіблицький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 41 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-866. П’ятківський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 81 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-868. Журавлівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 100 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-872. Савинецька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 15 од. зб., 1927 – 1930 рр.     [1]
  • Р-873. Андріяшівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 10 од. зб., 1923 р.     [1]
  • Р-874. Велькомочульська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 6 од. зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-875. Янкулівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 116 од. зб., 1922 – 1931 рр.     [1]
  • Р-876. Гайсинський повітовий відділ соціального забезпечення Гайсинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 13 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-877. Управління Гайсинської районної робітничо-селянської міліції, 7 од. зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-878. Управління Зятківецької районної робітничо-селянської міліції, 13 од. зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-879. Тульчинське окружне товариство з ліквідації неписьменності «Геть неписьменність» при Тульчинській окружній інспектурі народної освіти, 24 од. зб., 1926 – 1930 рр.     [1]
  • Р-880. Холодівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 183 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-881. Холодівський волосний революційний комітет, 11 од. зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-882. Кунянський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 142 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-884. Соболівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 74 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-886. Гайсинський повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 231 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-887. Ободівський волосний революційний комітет, 39 од. зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-888. Князький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 75 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-889. Тиманівський волосний революційний комітет, 6 од. зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-890. Бершадський волосний революційний комітет, 29 од. зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-892. Тростянецький волосний революційний комітет, 12 од. зб., 1919 – 1921 рр.     [1]
  • Р-893. Кіблицький волосний революційний комітет, 7 од. зб., 1919 – 1921 рр.     [1]
  • Р-894. Піщанський волосний революційний комітет, 19 од. зб., 1919 – 1921 рр.     [1]
  • Р-895. Піщанський сільський революційний комітет, 3 од. зб., 1920 р.     [1]
  • Р-896. Ставківський сільський комісар (періоду УНР), 1 од. зб., 1919 р.     [1]
  • Р-897. Гонорівський сільський революційний комітет, 1 од. зб., 1920 р.     [1]
  • Р-899. Чорноминська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 1 од. зб., 1921 р.     [1]
  • Р-900. Кущинецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 41 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-903. Лузький волосний революційний комітет, 9 од. зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-904. П’ятківський волосний революційний комітет, 6 од. зб., 1921 р.     [1]
  • Р-905. Клебанівський волосний революційний комітет, 3 од. зб., 1918 – 1920 рр.     [1]
  • Р-906. Пиківський районний комітет незаможних селян, 111 од. зб., 1922 – 1929 рр.     [1]
  • Р-907. Кунянський волосний революційний комітет, 15 од. зб., 1919 – 1920 рр.     [1]
  • Р-908. Тульчинська окружна комісія у справах неповнолітніх правопорушників при Тульчинській окружній інспектурі народної освіти, 484 од. зб., 1923 – 1926 рр.     [1]
  • Р-909. Ладижинський дитячий будинок при Ладижинському районному відділі народної освіти, 2 од. зб., 1920 – 1924 рр.     [1]
  • Р-910. Кунянський дитячий будинок при Гайсинському районному відділі народної освіти, 6 од. зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-911. Гайсинська трудова юнацька колонія при Гайсинському районному відділі народної освіти, 7 од. зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-912. М’ястківський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 176 од. зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-913. Виконавчий комітет Дашівської районної Ради депутатів трудящих, 142 од. зб., 1923 – 1958 рр.     [1]
  • Р-914. Тернавський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 3 од. зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-918. Устянський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 2 од. зб., 1923 р.     [1]
  • Р-920. Гранівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 2 од. зб., 1922 р.     [1]
  • Р-924. М’ястківський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 141 од. зб., 1922 – 1929 рр.     [1]
  • Р-925. Подільський губернський виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 1739 од. зб., 1921 – 1925 рр.     [1]
  • Р-926. Виконавчий комітет Бохоницької сільської Ради депутатів трудящих, 377 од. зб., 1921 – 1966 рр.     [1]
  • Р-927. Виконавчий комітет Сосонської сільської Ради депутатів трудящих, 298 од. зб., 1923 – 1966 рр.     [1]
  • Р-928. Брацлавський повітовий комітет незаможних селян, 73 од. зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-930. Трудові школи Вінницької області (о.а.ф.), 288 од. зб., 1919 – 1936 рр.     [1]
  • Р-932. Забужанська вищепочаткова школа, 4 од. зб., 1919 – 1920 рр.     [1]
  • Р-934. Вінницький окружний кооперативний комітет при вінницькому окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 555 од. зб., 1922 – 1929 рр.     [1]
  • Р-937. Особлива трудова сесія народного суду при Подільському губернському суді по Гайсинському округу, м. Гайсин, 389 од. зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-939. Вінницька обласна контора Всеукраїнського галузевого об’єднання транспортно-складсько-тарного господарства, 137 од. зб. 1931—1936 рр.     [1]
  • Р-941. Трудова сесія Тульчинського окружного суду, 1258 од. зб. 1923 – 1926 рр.     [1]
  • Р-942. Народний суд 6-ї дільниці Ольгопільського повіту, 530 од. зб., 1919 – 1922 рр.     [1]
  • Р-943. Народний суд 8-ї дільниці Тульчинського округу, м. Крижопіль, 180 од. зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-945. Староприлуцький районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 587 од. зб., 1922 – 1928 рр.     [1]
  • Р-946. Народний суд 12-ї дільниці Ольгопільського повіту, 145 од. зб., 1917 – 1923 рр.     [1]
  • Р-947. Жмеринський міський робітничий кооператив, 43 од. зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-948. Місцевий комітет Всесоюзної професійної спілки працівників радянської торгівлі Подільського губернського відділу Українського товариства роздрібної торгівлі «Ларьок», м. Вінниця, 27 од. зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-949. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона зірка», с. Зарванці Віницького району Вінницького округу, 14 од. зб., 1924 – 1927 рр.     [1]
  • Р-950. Подільська губернська контора Всеукраїнського торгово-промислового товариства, м. Вінниця, 19 од. зб., 1923 р.     [1]
  • Р-951. Вінницький окружний комітет незаможних селян, 324 од. зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-953. Подільський губернський відділ Всеросійського професійної спілки робітників поліграфічної промисловості, м. Вінниця, 45 од. зб., 1921 – 1924 рр.     [1]
  • Р-954. Іллінецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 131 од. зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-955. Вінницьке окружне виробничо-кооперативне об’єднання інвалідів, 302 од. зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-957. Вінницький обласний державний трест свинарських радянських господарств, 1195 од. зб., 1932 – 1935 рр.     [1]
  • Р-958. Управління кінофікації виконавчого комітету Вінницької обласної Ради народних депутатів, 1728 од. зб., 1921 – 1985 рр.     [1]
  • Р-959. Тульчинська окружна державна нотаріальна контора при Тульчинському окружному суді, 223 од. зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-960. Гайсинська державна нотаріальна контора, 2 од. зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-961. Пиківський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 1103 од. зб., 1921 – 1929 рр.     [1]
  • Р-962. Бершадська волосна нотаріальна контора, 14 од. зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-964. Вінницька окружна інспектура соціального забезпечення, 1857 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-965. Подільське губернське статистичне бюро, м. Вінниця, 1352 од. зб., 1919 – 1925 рр.     [1]
  • Р-966. Управління Вінницької міської робітничо-селянської міліції, 29 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-967. Вінницьке обласне управління державного будівельного контролю (ОБЛДЕРЖБУДКОНТРОЛЬ), 145 од. зб., 1931 – 1935 рр.     [1]
  • Р-968. Вінницьке окружне управління державного будівельного контролю (ОКРДЕРЖБУДКОНТРОЛЬ), 64 од. зб., 1926 – 1930 рр.     [1]
  • Р-970. Вінницька обласна комісія міських товариств допомоги нужденним громадянам, 193 од. зб., 1932 – 1934 рр.     [1]
  • Р-971. Станіславчицький районний комітет незаможних селян, 250 од. зб., 1921 – 1931 рр.     [1]
  • Р-973. Подільська губернська інспектура соціального забезпечення Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 1264 од. зб., 1919 – 1931 рр.     [1]
  • Р-988. Подільська губернська спілка кредитних та позичково-зберігальних товариств Українського центрального кооперативного банку (СОЮЗБАНК), м. Вінниця, 91 од. зб., 1914 – 1920 рр.     [1]
  • Р-989. Могилів-Подільський окружний відділ місцевого господарства Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 29 од. зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-990. Тульчинська окружна судово-земельна комісія (ОКРСУДЗЕМКОМІСІЯ), 337 од. зб., 1914 – 1930 рр.     [1]
  • Р-991. Подільська губернська інспектура робітничо-селянської інспекції Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 717 од. зб., 1919 – 1925 рр.     [1]
  • Р-992. Подільська губернська Рада народного господарства (Губраднаргсп), м. Вінниця, 1882 од. зб., 1917 – 1924 рр.     [1]
  • Р-993. Народний суд 18-ї дільниці Вінницького округу, 629 од. зб., 1925 – 1929 рр.     [1]
  • Р-994. Вінницький міський відділ робітничо-селянської інспекції Вінницького міського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 392 од. зб., 1929 – 1934 рр.     [1]
  • Р-995. Вінницький окружний комітет міжнародної організації допомоги революціонерам (МОДР), 34 од. зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-997. Вінницький окружний відділ робітничо-селянської інспекції при Вінницькому окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 725 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-999. Пиківський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 147 од. зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1000. Гайсинська окружна планова комісія при Гайсинському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 32 од. зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-1002. Пиківське районне правління товариства авіації, хімії та повітроплавання, 3 од. зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-1003. Народний суд 4-ї дільниці Літинського повіту, 120 од. зб., 1922 р.     [1]
  • Р-1016. Виконавчий комітет Яришівської районної Ради депутатів трудящих, 589 од. зб., 1923 – 1958 рр.     [1]
  • Р-1017. Могилів-Подільське повітове статистичне бюро Могилів-Подільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 8 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1018. Народний суд 9-ї дільниці Вінницького округу, 308 од. зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1020. Вінницька окружна прокуратура, 47 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1021. Пилявська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 2 од. зб., 1922 – 1924 рр.     [1]
  • Р-1022. Народний суд 11-ї дільниці Вінницького округу, м. Тиврів, 482 од. зб., 1928 р.     [1]
  • Р-1023. Могилів-Подільська окружна інспектура народної освіти Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 27 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1024. Могилів-Подільська окружна інспектура соціального забезпечення Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 13 од. зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1025. Могилів-Подільська окружна інспектура праці Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 73 од. зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1026. Тульчинський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти, 19 од. зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-1030. Яришівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 58 од. зб., 1917 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1031. Яришівська районна судово-земельна комісія, 82 од. зб., 1923 – 1928 рр.     [1]
  • Р-1032. Народний суд 5-ї дільниці Гайсинського повіту, 220 од. зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1033. Народний суд 7-ї дільниці Гайсинського повіту, 94 од. зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1034. Подільський губернський комітет державних споруд Подільської губернської Ради народного господарства, м. Вінниця, 194 од. зб., 1919 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1035. Подільський губернський відділ юстиції Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 201 од. зб., 1919 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1036. Літинське повітове бюро юстиції Літинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 61 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1038. Народний суд 23-ї дільниці Вінницького округу, 5 од. зб., 1925 р.     [1]
  • Р-1040. Народний суд 8-ї дільниці Вінницького повіту, 239 од. зб., 1921 р.     [1]
  • Р-1042. Вінницьке відділення Київського інституту підвищення кваліфікації керівних господарських кадрів Народного Комісаріату харчової промисловості УРСР, 228 од. зб., 1932 – 1940 рр.     [1]
  • Р-1043. Вінницький учбово-курсовий комбінат Вінницького обласного відділу торгівлі, 155 од.зб., 1936 – 1940 рр.     [1]
  • Р-1044. Вінницька обласна рада професійних спілок ,4582 од. зб., 1932 – 1982 рр.     [1]
  • Р-1045. Вінницька обласна каса соціального страхування, 197 од. зб., 1932 – 1949 рр.     [1]
  • Р-1046. Барська районна каса соціального страхування, 7 од.зб., 1930 – 1933 рр.     [1]
  • Р-1047. Вінницька міська Рада профспілок, 26 од.зб., 1929 – 1932 рр.     [1]
  • Р-1048. Вінницький обласний комітет професійної спілки робітників машинобудівної промисловості, 175 од.зб., 1932 – 1933 рр.     [1]
  • Р-1050. Вінницький обласний відділ праці, 362 од.зб., 1932 – 1933 рр.     [1]
  • Р-1051. Міжрайонний технічний інспектор з котельного нагляду при Могилів-Подільському районному відділі праці, м. Могилів-Подільський, 3 од.зб., 1933 – 1934 рр.     [1]
  • Р-1052. Міжрайонні спеціальні інспекції з техніки безпеки і санітарії при Вінницькій обласній Раді професійних спілок (о.а.ф.), 63 од.зб., 1930 – 1936 рр.     [1]
  • Р-1054. Калинівська районна каса соціального страхування, 4 од.зб., 1933 р.     [1]
  • Р-1055. Тульчинська окружна каса соціального страхування, уповноважені окружної каси по районах (о.а.ф.), 548 од.зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1057. Хмільницький районний комітет Всесоюзної професійної спілки радянських торговельних службовців, 5 од.зб., 1926 – 1939 рр.     [1]
  • Р-1059. Тиврівська районна Рада професійних спілок, 7 од.зб., 1933 – 1934 рр.     [1]
  • Р-1062. Барська районна Рада професійних спілок, 27 од.зб., 1930 – 1935 рр.     [1]
  • Р-1063. Уповноважений Могилів-Подільської окружної каси соціального страхування по Ялтушківському району, с. Ялтушків Ялтушківського району Могилів-Подільського округу, 4 од.зб., 1925 р.     [1]
  • Р-1064. Бершадський державний спиртогорілчаний завод Українського районного управління Центрального управління спиртової промисловості, 56 од.зб., 1921 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1065. Ольгопільське повітове бюро юстиції Ольгопільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 119 од. зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1066. Народний суд 1-ї дільниці Літинського повіту, 248 од. зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1068. Народний суд 16-ї дільниці Вінницького округу, с. Малі Кутища Малокутищанського району Вінницького округу Подільської губернії, 255 од. зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-1069. Народний суд 5-ї дільниці Ямпільського повіту, 104 од. зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1093. Народний суд 10-ї дільниці Вінницького повіту, 79 од. зб., 1921 р.     [1]
  • Р-1094. Особливий народний суд при Подільському губернському суді, м. Вінниця, 81 од. зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1095. Подільський губернський комітет з шкіряних справ Вінницької міської управи, м. Вінниця, 62 од. зб., 1917 – 1920 рр.     [1]
  • Р-1097. Іллінецька селекційна станція головного управління цукрової промисловості «Головцукор», 9 од. зб., 1921 – 1927 рр.     [1]
  • Р-1103. Народний суд 5-ї дільниці Ольгопільського повіту, 246 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1104. Брацлавське повітове бюро юстиції Брацлавського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Тульчин, 51 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1110. Гайсинський повітовий відділ народного господарства Гайсинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 69 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1111. Ямпільський повітовий відділ народного господарства Ямпільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 28 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1115. Вінницька державна сірникова фабрика Подільського губернського відділу місцевого господарства, 19 од.зб., 1921 – 1925 рр.     [1]
  • Р-1116. Управління Жмеринської повітової робітничо-селянської міліції, 706 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1117. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників деревообробної промисловості, 5 од.зб., 1927 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1120. Малочернятинська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 38 од.зб., 1920 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1121. Могилів-Подільська окружна спілка скотарсько-молочної кооперації, 186 од.зб., 1929 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1122. Могилів-Подільське окружне архівне управління прои Могилів-Подільському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 8 од.зб. 1927-1930 рр.     [1]
  • Р-1124. Вінницька секція наукових робітників Всесоюзної професійної спілки працівників освіти, 20 од.зб., 1923 – 1931 рр.     [1]
  • Р-1125. Подільський губернський відділ державного політичного управління, м. Вінниця, 4 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1128. Зоводський комітет Всесоюзної професійної спілки робітників цукрової промисловості Чечельницького державного цукрового заводу, 89 од.зб., 1917 – 1926 рр.     [1]
  • Р-1129. Вінницька обласна контора Ленінградської заготівельної плодоовочевої торговельної контори, м. Вінниця, 353 од.зб., 1932 – 1940 рр.     [1]
  • Р-1130. Вінницький обласний комітет професійної спілки робітників і службовців дорожньо-гідротехнічного будівництва, 311 од.зб., 1935 – 1940 рр.     [1]
  • Р-1131. Вінницька обласна психіатрична лікарня ім. Академіка Ющенка Вінницького облздороввідділу, 1020 од.зб., 1919 – 1986 рр.     [1]
  • Р-1136. Могилів-Подільська окружна інспектура охорони здоров’я Могилів-Подільського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 37 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1137. Гніванські пожежно-технічні курси управління навчальними закладами Народного Комісаріату харчової промисловості СРСР, 45 од.зб., 1930 – 1940 рр.     [1]
  • Р-1138. Малочернятинський волосний революційний комітет, 17 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-1139. Брацлавський повітовий революційний комітет, 167 од.зб., 1919 – 1921 рр.     [1]
  • Р-1140. Гайсинська окружна прокуратура, 14 од.зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-1141. Вінницький районний будинок культури при Вінницькому районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 49 од.зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-1143. Мазурівський сільський революційний комітет, 1 од.зб., 1921 р.     [1]
  • Р-1145. Немирівський волосний революційний комітет, 26 од.зб., 1919 – 1921 рр.     [1]
  • Р-1148. Ладижинський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 6 од.зб., 1919 – 1921 рр.     [1]
  • Р-1149. Гавришівський волосний революційний комітет, 3 од.зб., 1919 – 1921 рр.     [1]
  • Р-1150. Савинецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 11 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1152. Липовецький повітовий революційний комітет, 23 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-1154. Вороновицький волосний революційний комітет, 13 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-1156. Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників свинарських радгоспів, 5 од.зб., 1933 – 1935 рр.     [1]
  • Р-1157. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників швейної промисловості, 4 од.зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1159. Вінницький пивоварний завод Вінницького обласного тресту бродильної промисловості, 55 од.зб., 1926 – 1949 рр.     [1]
  • Р-1160. Вінницький спиртзавод Вінницького міжобласного спиртотресту, 372 од.зб., 1921 – 1967 рр.     [1]
  • Р-1161. Вінницька обласна спілка споживчих товариств, 6167 од.зб., 1932 – 1993 рр.     [1]
  • Р-1162. Подільський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників металургійної промисловості, м. Вінниця, 365 од.зб., 1920 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1163. Вінницький окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників поліграфічної промисловості, 3 од.зб., 1929 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1164. Виконавчий комітет Мурованокуриловецької районної Ради народних депутатів, 1532 од.зб., 1922 – 1992 рр.     [1]
  • Р-1165. Бджільнянський спиртовий завод Вінницького обласного тресту спиртової промисловості, с. Бджільна, 6 од.зб., 1927 – 1934 рр.     [1]
  • Р-1166. Вінницька товарна база Всеукраїнської спілки споживчих кооперативних товариств, 4 од.зб., 1930 – 1931 рр.     [1]
  • Р-1168. Польовий суд 3-го Галицького корпусу, м. Козятин, 2 од.зб., 1919 р.     [1]
  • Р-1169. Гніванський цукровий завод Вінницького цукротресту, 85 од.зб., 1923 – 1967 рр.     [1]
  • Р-1170. Народний суд 14-ї дільниці Вінницького округу, 49 од.зб., 1930 р.     [1]
  • Р-1171. Могилів-Подільська спілка кооперативно-буряківничих сільськогосподарських товариств і колгоспів, 25 од.зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1173. Забузьке сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство «Господар», 12 од.зб., 1922 – 1927 рр.     [1]
  • Р-1174. Вінницьке окружне статистичне бюро Вінницького окружного виконачого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 370 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1175. Народний суд 13-ї дільниці Вінницького округу, м. Хмільник, 209 од.зб., 1922 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1176. Вінницький вечірній робітничий факультет Київського хіміко-технологічного інституту, 119 од.зб., 1930 – 1936 рр.     [1]
  • Р-1177. Особливий народний суд Літинського повіту, 27 од.зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1179. Вінницьке педагогічне училище Міністерства освіти УРСР, 1461 од.зб., 1921 – 1956 рр.     [1]
  • Р-1180. Народний суд 10-ї дільниці Вінницького округу, м. Калинівка, 245 од.зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1181. Вінницьке спільне споживче товариство «ВОССТ», 116 од.зб., 1920 – 1925 рр.     [1]
  • Р-1186. Подільське державне пайове торговельне товариство «Держпайторг», м. Вінниця, 27 од.зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-1190. Вінницький міський груповий комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти № 1, 16 од.зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1191. Вінницький міський груповий комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти № 2, 10 од.зб., 1927 – 1931 рр.     [1]
  • Р-1192. Вінницький міський груповий комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти № 4, 20 од.зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1193. Вінницький міський груповий комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти № 3, 11 од.зб., 1927 – 1931 рр.     [1]
  • Р-1195. Вінницький повітовий відділ комунального господарства Вінницького повітового виконачого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 18 од.зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1196. Подільський губернський комендант, м. Кам’янець-Подільський, 35 од.зб., 1918 – 1919 рр.     [1]
  • Р-1197. Подільський губернський дорожній відділ Подільського губернського виконачого комітету Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 13 од.зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-1198. Вінницькі державні курси українізації ім. 9-ої річниці Жовтневої Революції Народного Комісаріату освіти УСРР, 26 од.зб., 1926 р.     [1]
  • Р-1199. Вінницький обласний комітет професійної спілки працівників освіти, вищої школи та наукових установ, 998 од.зб., 1937 – 1984 рр.     [1]
  • Р-1200. Народний суд 20-ої дільниці Вінницького округу, м. Стара Прилука, 2494 од.зб., 1925 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1201. Уповноважений Донецької обласної контори продовольчого та матеріально-технічного постачання їдалень по Вінницькій області, м. Вінниця, 34 од.зб., 1939 – 1941 рр.     [1]
  • Р-1202. Жабокрицька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 103 од.зб., 1922 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1205. Бандурівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 65 од.зб., 1922 – 1931 рр.     [1]
  • Р-1206. Груповий комітет Всесоюзної професійної спілки працівників машино-тракторних станцій Вінницького обласного управління земельних фондів та землеустрою, м. Вінниця, 8 од.зб., 1933 – 1934 рр.     [1]
  • Р-1207. Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників земельних органів, 313 од.зб., 1935 – 1941 рр.     [1]
  • Р-1208. Вольфанівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 97 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1209. Підлісівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 167 од.зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1210. Краснодольська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 65 од.зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1211. Народний суд 3-ї дільниці Могилів-Подільського району, 7 од.зб., 1932 – 1934 рр.     [1]
  • Р-1212. Добрянська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 70 од.зб., 1921 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1213. Ямпільське сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство «Дністро», 13 од.зб., 1928 – 1931 рр.     [1]
  • Р-1215. Писарівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 147 од.зб., 1921 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1216. Виконавчий комітет Цекинівської сільської Ради депутатів трудящих, 313 од.зб., 1920 – 1970 рр.     [1]
  • Р-1217. Тульчинська окружна рада професійних спілок, 216 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1218. Михайлівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 61 од.зб., 1922 – 1933 рр.     [1]
  • Р-1219. Ратушанська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 29 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1220. Кетроська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 48 од.зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1221. Петрашівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 114 од.зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1222. Ямпільська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 50 од.зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1223. Виконавчий комітет Качківської сільської Ради депутатів трудящих, 195 од.зб., 1923 – 1970 рр.     [1]
  • Р-1224. Виконавчий комітет Дзигівської сільської Ради депутатів трудящих, 254 од.зб., 1924 – 1970 рр.     [1]
  • Р-1225. Миронівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 78 од.зб., 1925 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1226. Виконавчий комітет Клембівської сільської Ради депутатів трудящих, 284 од.зб., 1921 – 1970 рр.     [1]
  • Р-1227. Білянська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 140 од.зб., 1921 – 1931 рр.     [1]
  • Р-1228. Виконавчий комітет Тарасівської сільської Ради депутатів трудящих, 228 од.зб., 1924 – 1971 рр.     [1]
  • Р-1229. Тростянецька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 157 од.зб., 1922 – 1931 рр.     [1]
  • Р-1230. Русавська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 103 од.зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1231. Порозька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 105 од.зб., 1920 – 1931 рр.     [1]
  • Р-1232. Дорошівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 117 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1233. Виконавчий комітет Великокісницької сільської Ради депутатів трудящих, 280 од.зб., 1922 – 1970 рр.     [1]
  • Р-1234. Гальжбієвська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 107 од.зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1235. Сільськогосподарська артіль «Червоний жовтень», с. Северинівка, 9 од.зб., 1924 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1236. Великокісницький районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 110 од.зб., 1922 – 1927 рр.     [1]
  • Р-1237. Дзигівське сільськогосподарське кредитне кооперативне товариство «Відродження», 36 од.зб., 1926 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1238. Вінницьке державне підприємство «Виробниче об'єднання «Хімпром», 1906 од.зб., 1921 – 2006 рр.     [1]
  • Р-1239. Великокісницьке сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство, 17 од.зб., 1926 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1240. Клембівське сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство «Зоря», 27 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1241. Великокісницька районна комісія незаможних селян, 23 од.зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-1243. Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників цукрорадгоспів, 483 од.зб., 1934 – 1940 рр.     [1]
  • Р-1244. 2-а Вінницька міська державна нотаріальна контора, 70 од.зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1245. Літинський нотаріальний стіл при Літинському районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 6 од.зб., 1939 р.     [1]
  • Р-1246. Вінницька окружна державна нотаріальна контора, 27 од.зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1247. 1-а Вінницька міська державна нотаріальна контора, 271 од.зб., 1922 – 1945 рр.     [1]
  • Р-1248. Калинівський нотаріальний стіл при виконавчому комітеті Калинівської районної Ради депутатів трудящих, 15 од.зб., 1938 – 1940 рр.     [1]
  • Р-1249. Тростянецький нотаріальний стіл при виконавчому комітеті Тростянецької районної Ради депутатів трудящих, 15 од.зб., 1938 – 1939 рр.     [1]
  • Р-1250. Томашпільський нотаріальний стіл при Томашпільському виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 27 од.зб., 1937 – 1939 рр.     [1]
  • Р-1251. Могилів-Подільська окружна нотаріальна контора, 11 од.зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1252. Липовецький нотаріальний стіл при виконавчому комітеті Липовецької районної Ради депутатів тудящих, 17 од.зб., 1936 – 1940 рр.     [1]
  • Р-1253. Чечельницький нотаріальний стіл Народного Комісаріату юстиції УРСР при Чечельницькому районному комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 8 од.зб., 1937 – 1939 рр.     [1]
  • Р-1254. Борківсьска сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 32 од.зб., 1925 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1255. Барське районне сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство, 6 од.зб., 1929 – 1931 рр.     [1]
  • Р-1256. Радівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 46 од.зб., 1923 – 1939 рр.     [1]
  • Р-1257. Виконавчий комітет Телелинецької сільської Ради депутатів трудящих, 199 од.зб., 1924 – 1970 рр.     [1]
  • Р-1258. Старопиківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 10 од.зб., 1926 – 1935 рр.     [1]
  • Р-1259. Попівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 18 од.зб., 1922 – 1932 рр.     [1]
  • Р-1260. Попівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1925 – 1926 рр.     [1]
  • Р-1261. Дашковецька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 61 од.зб., 1924 – 1931 рр.     [1]
  • Р-1262. Березнянська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 76 од.зб., 1926 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1263. Особлива сесія 1-ї дільниці Липовецького народного суду, 130 од.зб., 1922 р.     [1]
  • Р-1264. Виконавчий комітет Луко-Мовчанської сільської Ради депутатів трудящих, 174 од.зб., 1922 – 1960 рр.     [1]
  • Р-1265. Демидівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 22 од.зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1266. Мачуська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 28 од.зб., 1926 – 1927 рр.     [1]
  • Р-1267. Війтовецька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 86 од.зб., 1922 – 1932 рр.     [1]
  • Р-1268. Бруслинівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 61 од.зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1269. Виконавчий комітет Кирнасівської сільської Ради депутатів трудящих, 298 од.зб., 1923 – 1968 рр.     [1]
  • Р-1270. Виконавчий комітет Люлинецької сільської Ради депутатів трудящих, 166 од.зб., 1922 – 1951 рр.     [1]
  • Р-1271. Іляшівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 59 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1272. Виконавчий комітет Кацмазівської сільської Ради депутатів трудящих, 203 од.зб., 1927 – 1971 рр.     [1]
  • Р-1273. Молотківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 29 од.зб., 1927 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1274. Виконавчий комітет Олексіївської сільської Ради депутатів трудящих, 107 од.зб., 1926 – 1958 рр.     [1]
  • Р-1275. Качанівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 43 од.зб., 1926 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1276. Соколівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 37 од.зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1277. Виконавчий комітет Антонівської сільської Ради депутатів трудящих, 16 од.зб., 1922 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1278. Березівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 8 од.зб., 1925 – 1927 рр.     [1]
  • Р-1280. Виконавчий комітет Великомитницької сільської Ради депутатів трудящих, 146 од.зб., 1922 – 1948 рр.     [1]
  • Р-1281. Щасливська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 16 од.зб., 1921 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1282. Попелюська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 27 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1283. Балинська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 27 од.зб., 1922 – 1928 рр.     [1]
  • Р-1284. Білорукавська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 23 од.зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1285. Вінниківецька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 38 од.зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1286. Виконавчий комітет Куманівської сільської Ради депутатів трудящих, 68 од.зб., 1925 – 1948 рр.     [1]
  • Р-1287. Кусиківецька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 12 од.зб., 1926 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1288. Писарівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 5 од.зб., 1925 – 1927 рр.     [1]
  • Р-1289. Сандрацька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 21 од.зб., 1922 – 1927 рр.     [1]
  • Р-1290. Журавненська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 59 од.зб., 1926 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1291. Дерешівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 59 од.зб., 1924 – 1935 рр.     [1]
  • Р-1292. Голодьківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 28 од.зб., 1923 – 1928 рр.     [1]
  • Р-1294. Павлівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 6 од.зб., 1924 – 1934 рр.     [1]
  • Р-1295. Скибинецька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 99 од.зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1296. Лозівська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 25 од.зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1297. Будківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 94 од.зб., 1926 – 1931 рр.     [1]
  • Р-1299. Барський районний військовий комісаріат, 8 од.зб., 1919 – 1921 рр.     [1]
  • Р-1301. Вінницький окружний відділ місцевої промисловості при Вінницькому окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 457 од.зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1303. Вінницька районна спілка кустарно-промислової кооперації, 649 од.зб., 1926 – 1931 рр.     [1]
  • Р-1304. Виконавчий комітет Брацлавської районної Ради депутатів трудящих, 1176 од.зб., 1920 – 1962 рр.     [1]
  • Р-1305. Виконавчий комітет Куравської сільської Ради депутатів трудящих, 24 од.зб., 1922 – 1934 рр.     [1]
  • Р-1306. Сербинівський вапняний завод Вінницької обласної контори житлово-будівельних матеріалів, 24 од.зб., 1932 – 1934 рр.     [1]
  • Р-1308. Вінницька обласна житлово-кооперативна спілка, 32 од.зб., 1932 – 1933 рр.     [1]
  • Р-1309. Забузька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 55 од.зб., 1924 – 1931 рр.     [1]
  • Р-1310. Долинянська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 29 од.зб., 1923 – 1935 рр.     [1]
  • Р-1311. Вінницька обласна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 380 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1312. Вінницька міська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2004 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1315. Вінницький спирто-горілчаний завод (періоду німецько-фашистської окупації), 114 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1316. Вінницький водоканал відділу комунально господарства Вінницької міської управи (періоду німецько-фашистської окупації), 79 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1317. Вінницький пивоварений завод (періоду німецько-фашистської окупації), 6 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1319. Вінницький обласний краєзнавчий музей (періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1320. Вінницька обласна бібліотека (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1942 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1321. Вінницька окружна ветеринарна база відділу харчування і сільського господарства Житомирського генерального комісаріату (періоду німецько-фашистської окупації), 17 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1322. Вінницька кондитерська фабрика (періоду німецько-фашистської окупації), 10 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1323. Вінницьке обласне аптекоуправління і аптеки області (о.а.ф.) (періоду німецько-фашистської окупації), 180 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1324. Вінницька взуттєва фабрика (періоду німецько-фашистської окупації), 29 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1325. Вінницький медичний інститут (періоду німецько-фашистської окупації), 12 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1326. Вінницька психіатрична лікарня (періоду німецько-фашистської окупації), 177 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1327. Вінницька комунальна лазня відділу комунального господарства Вінницької міської управи (періоду німецько-фашистської окупації), 14 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1328. Вінницьке відділення заготівлі зерна “Зерноцентраль Україна” (періоду німецько-фашистської окупації), 10 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1329. Вінницький енергетичний технікум (періоду німецько-фашистської окупації), 134 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1331. Вінницька обласна маслоконтора (періоду німецько-фашистської окупації), 11 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1332. Вінницька обласна контора інкубаторних станцій сільськогосподарського управління Вінницької обласної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 21 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1333. Вінницький цвяховий завод (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1334. Вінницька центральна поліклініка медико-санітарного відділу Вінницької міської управи (періоду німецько-фашистської окупації), 34 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1335. Вінницький медичний технікум (періоду німецько-фашистської окупації), 105 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1336. Вінницький історичний архів (періоду німецько-фашистської окупації), 68 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1337. Управління цукрової промисловості Вінницької області Головного управління цукрової промисловості України (періоду німецько-фашистської окупації), 360 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1338. Вінницький м’ясокомбінат (періоду німецько-фашистської окупації), 124 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1339. Вінницьке відділення української контори із заготівлі худоби “Укрзаготхудоба”(періоду німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1942 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1340. Вінницьке ремісниче училище (періоду німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1941 р.     [1]
  • Р-1341. Вінницький плодоовочевий завод (періоду німецько-фашистської окупації), 234 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1342. Вінницька електростанція (періоду німецько-фашистської окупації), 68 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1343. Вінницька обласна ветеринарна бактеріологічна лабораторія (періоду німецько-фашистської окупації), 7 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1344. Вінницька лікарня ім. Пирогова (періоду німецько-фашистської окупації), 268 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1345. Громадські господарства Вінницької області (о.а.ф.) (періоду німецько-фашистської окупації), 1875 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1351. Великохутірська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 25 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1352. Щітківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1356. Сабарівський млин Вінницького обласного млинарського тресту (періоду німецько-фашистської окупації), 18 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1357. Вінницька районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 34 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1358. Барська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1359. Антонівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 6 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-1360. Гулівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 14 од.зб., 1943 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1361. Адамівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-1362. Гайсинська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 18 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1366. Гайсинський трахоматозний дитячий будинок медично-санітарного відділу Гайсинської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 6 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1367. Гайсинський маслозавод (періоду німецько-фашистської окупації), 26 од.зб., 1943 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1368. Гайсинське відділення Вінницького господарського банку (періоду німецько-фашистської окупації), 177 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1369. Карбівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 6 од.зб., 1942 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1370. Митківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-1379. Козятинська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 13 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1381. Козятинський пункт заготівлі зерна Вінницької обласної контори “Заготзерно”(періоду німецько-фашистської окупації), 13 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1383. Гурівецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-1387. Школи Вінницької області (о.а.ф.) (періоду німецько-фашистської окупації), 16 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1388. Козятинське відділення Вінницького господарського банку (періоду німецько-фашистської окупації), 42 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1390. Сокілецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1391. Білопільська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1392. Закутинецька сільська управа окупації (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1393. Калинівська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 21 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1395. Віницький окружний комісар (гебітс-комісар) (періоду німецько-фашистської окупації), 32 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1405. Калинівська міжрайонна контора із закупівлі рогатої худоби, свиней, птахів “Заготхудоба” (періоду німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1406. Гущинецький млин Калинівського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації), 10 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1408. Комаргородська державна тваринницька ферма (періоду німецько-фашистської окупації), 29 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1409. Якимівський спиртзавод Вінницького обласного спиртотресту (періоду німецько-фашистської окупації), 21 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1410. Ямпільська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 189 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1411. Літинська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 12 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1412. Літинська районна м’ясозаготівельна база Вінницької обласної контори “Заготхудоба” (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1413. Літинське відділення Вінницького господарського банку (періоду німецько-фашистської окупації), 20 од.зб., 1942 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1416. Балинська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 18 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1417. Шпиківська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 597 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1418. Слідянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1419. Торківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-1420. Печерська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 6 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1421. Даньківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1422. Юрківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 6 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1423. Сільницька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1424. Шпиківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1430. Плисківська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 7 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1431. Наказнянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 15 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1432. Скоморошківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-1433. Дзюньківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 14 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1434. Погребищенська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 152 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1435. Погребищенський районний промисловий комбінат (періоду німецько-фашистської окупації), 29 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1440. Левківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1441. Погребищенське відділення Вінницького сільсько-господарського банку (періоду німецько-фашистської окупації), 35 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1445. Белашківська сільська управа, (періоду німецько-фашистської окупації), 7 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1446. Морозівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-1447. Черемошненська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-1448. Смаржинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1452. Теплицька районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 17 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1456. Теплицький міжрайонний агролісомеліоративний розсадник Гайсинського лісового господарства (періоду німецько-фашистської окупації), 6 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1458. Брідоцька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1459. Петрашівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1460. Теплицька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1942 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1462. Комарівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-1471. Соболівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 29 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1473. Карабелівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 19 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1478. Теплицька міжрайонна контрольна насіннєва лабораторія (періоду німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-1480. Сашанська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1481. Мишарівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 9 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1482. Залузька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-1483. Марківська сільська управа(періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1487. Теплицька районна санітарна станція медико-санітарного відділу Теплицької районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1488. Шендерівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 32 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1489. Фелиціянівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 7 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1490. Слободо-Бушанська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1491. Біляно-Шаргородська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 16 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1492. Букатинська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1493. Пелинівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 7 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1495. Чернівецька районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 224 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1496. Яришівська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 491 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1498. Серебрійська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1499. Борщівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1502. Слідянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-1503. Сугаківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-1504. Дубрівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1505. Старостинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1506. Ладижинська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1507. Шарапанівська державна тваринницька ферма Тульчинської префектури (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1508. Тростянецька державна зернова ферма Тульчинської префектури (періоду німецько-фашистської окупації), 53 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1509. Сільськогосподарські трудові общини Вінницької області (о.а.ф.) (періоду німецько-фашистської окупації), 2645 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1510. Ободівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-1512. Козачівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-1514. Северинівський маслозавод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 14 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1515. Оляницька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1942 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1518. Великостратіївська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1520. Летківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-1521. Цапівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-1522. Демківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-1523. Северинівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 7 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1524. Лукашівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-1525. Капустянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1526. Савинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-1527. Тростянецький спиртогорілчаний завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 41 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1528. Олександрівська сільська (періоду німецько-фашистської окупації), 10 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1529. Тростянецька районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 273 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1530. Демидівська державна зерновирощувальна ферма Тульчинської префектури (періоду німецько-фашистської окупації), 10 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-1531. Возівецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1533. Станіславчицька районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 88 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1535. Будьківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1537. Олександрівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1541. Виконавчий комітет Малокрушлинецької сільської Ради депутатів трудящих, 131 од.зб., 1924 – 1966 рр.     [1]
  • Р-1543. Подільський губернський староста (періоду УНР), м. Вінниця, 5 од.зб., 1918 р.     [1]
  • Р-1544. Пиківська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 4 од.зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-1545. Людвиківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1547. Моївський цукровий комбінат Подільського відділення цукротресту, 7 од.зб., 1923 – 1926 рр.     [1]
  • Р-1549. Шпиківський маслозавод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-1550. Жмеринський шкіряний завод промислових підприємств районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 13 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-1551. Комісії у справах колишніх червоних партизан і червоногвардійців (о.а.ф.), 1477 од.зб., 1928 – 1936 рр.     [1]
  • Р-1553. Ямпільська міська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 39 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1554. Гайсинський окружний військовий комісаріат, 229 од.зб., 1922 – 1925 рр.     [1] [2] [3] [4] [5]
  • Р-1555. Подільський губернський військовий комісаріат, м. Вінниця, 956 од.зб., 1919 – 1925 рр.     [1]
  • Р-1556. Виконавчий комітет Липовецької районної Ради народних депутатів, 1518 од.зб., 1923 – 1987 рр.     [1]
  • Р-1557. Брацлавський повітовий військовий комісаріат, 243 од.зб., 1917 – 1923 рр.     [1] [2] [3] [4] [5] [6]
  • Р-1558. Тульчинський окружний військовий комісаріат, 94 од.зб., 1921 – 1925 рр.     [1] [2] [3] [4]
  • Р-1559. Вінницький повітовий військовий комісаріат, 157 од.зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1560. Могилів-Подільська міжрайонна багатофахова промислова спілка, 370 од.зб., 1930 – 1935 рр.     [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]
  • Р-1582. Могилів-Подільський повітовий військовий комісаріат, 37 од.зб., 1919 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1583. Гавришівський волосний військовий комісаріат, 29 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-1584. Бершадський повітовий військовий комісаріат, 33 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1586. Вахнівський волосний військовий комісаріат, 6 од.зб., 1920 р.     [1]
  • Р-1587. Юзвинський волосний військовий комісаріат, 15 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-1589. Ольгопільський повітовий військовий комісаріат, 73 од.зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1590. Могилів-Подільська окружна спілка промислової кооперації, 417 од.зб., 1932 – 1939 рр.     [1]
  • Р-1591. Ямпільський повітовий військовий комісаріат, 84 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1592. Жмеринський повітовий військовий комісаріат, 160 од.зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1593. Гайсинський повітовий військовий комісаріат, 219 од.зб., 1919 – 1923 р.     [1]
  • Р-1595. Томашпільський повітовий військовий комісаріат, 11 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-1597. Виконавчий комітет Козятинської районної Ради народних депутатів, 1518 од.зб., 1922 – 2002 рр.     [1]
  • Р-1598. Вінницький окружний комітет боротьби з безробіттям при Вінницькій окружній інспектурі праці, 77 од.зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1599. Подільський губернський комітет боротьби з безробіттям при Подільському губернському відділі праці, м. Вінниця, 31 од.зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-1600. Тульчинський окружний комітет боротьби з безробіттям при Тульчинській окружній інспектурі праці, 23 од.зб., 1924 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1601. Жмеринський районний комітет боротьби з безробіттям при Жмеринському районному відділі праці, 14 од.зб., 1926 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1606. Ладижинський волосний військовий комісаріат, 2 од.зб., 1920 р.     [1]
  • Р-1607. Тульчинський повітовий військовий комісаріат, 31 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1608. Вінницький міський військовий комісаріат, 33 од.зб., 1921 – 1965 рр.     [1]
  • Р-1611. Єдине військово-споживче товариство військ на Поділлі, м. Вінниця, 181 од.зб., 1921 – 1925 рр.     [1]
  • Р-1613. Подільський губернський санітарний підвідділ Київського військового округу, м. Вінниця, 34 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1615. Станіславчицький районний Будинок культури при Станіславчицькому районному виконавчому комітеті Ради робітничих селянських та червоноармійських депутатів, 27 од.зб., 1924 – 1927 рр.     [1]
  • Р-1616. Ілляшівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1618. Вінницький міський мировий суд Вінницького окружного комісаріату (періоду німецько-фашистської окупації), 2952 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1619. Крижопільська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 543 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1621. М’ястківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 26 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1623. Горячківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 7 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1625. Савчинська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 13 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1627. Вербська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1629. Ротмистрівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1631. Голубецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 14 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1632. Чоботарська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 10 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1636. Крижопільська районна поштово-телеграфна контора зв’язку (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-1638. Старошарапанівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 10 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1640. Крижопільський пункт заготівлі зерна (періоду німецько-фашистської окупації), 26 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1641. Тернівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 14 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1644. Джугастрівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 6 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-1647. Леонівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1648. Соколівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1650. Теклівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 16 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1653. Шляхетнянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 6 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-1656. Романівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 11 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1657. Жабокрицька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 16 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1660. Вільшанська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1663. Суходолинська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-1666. Малокісницька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 14 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1673. Антонівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 7 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1674. Петрунівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 10 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1675. Крижопільська містечкова управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1677. Куницька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1678. Крижопільський масло-молочний завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 18 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1680. Махаринецький цукровий завод Вінницького окружного управління цукрової промисловості (періоду німецько-фашистської окупації), 163 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1681. Лісові управління та лісництва Вінницької області, (періоду німецько-фашистської окупації) (о.а.ф.), 81 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1682. Вінницький туберкульозний диспансер Вінницької міської управи (періоду німецько-фашистської окупації), 70 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1683. Вінницька обласна комісія зі сприяння в роботі Надзвичайній державній комісії з встановлення і розслідування злочинів німецько-фашистських загарбників та їх поплічниківів державним підприємствам і установам СРСР, 1129 од.зб., 1943 – 1945 рр.     [1] [2]
  • Р-1684. Уповноважений Подільського губернського управління військово-продовольчого постачання по Могилів-Подільському повіту, м. Могилів-Подільський, 12 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1691. Штаб 2-го Подільського корпусу, м. Вінниця, 13 од.зб., 1918 – 1919 рр.     [1]
  • Р-1701. Вінницьки гарнізонний дезинфекційний пункт, 3 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1722. Ольгопільський повітовий відділ військово-продовольчьго постачання Ольгопільського повітового продовольчого комітету, 42 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1724. Управління інтенданта 2-го Подільського корпусу, м. Вінниця, 3 од.зб., 1917 – 1918 рр.     [1]
  • Р-1725. Командир дивізійного обозу 5-ї Січової Запорізької дивізії, 3 од.зб., 1917 – 1918 рр.     [1]
  • Р-1730. Вінницька гарнізонна амбулаторія, 9 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1733. Продовольча база губернського управління військово-продовольчого постачання Поділля, м. Вінниця, 19 од.зб., 1921 р.     [1]
  • Р-1738. Літинський повітовий відділ військово-продовольчьго постачання Літинського повітового продовольчого комітету, 387 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1740. Гайсинський повітовий відділ військово-продовольчого постачання Гайсинського повітового продовольчого комітету, 59 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1743. Жмеринський гарнізонний банно-пральний загін, 6 од.зб., 1922 р.     [1]
  • Р-1748. Управління Липовецької повітової робітничо-селянської міліції, 197 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1751. Жмеринський повітовий відділ військово-продовольчого постачання Жмеринського повітового продовольчого комітету, 197 од.зб., 1919 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1759. Військовий комендант м. Вінниці, 23 од.зб., 1920 – 1924 рр.     [1]
  • Р-1760. Уповноважений Подільського губернського управління військово-продовольчого постачання по Жмеринському повіту, м. Жмеринка, 2 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1766. Вінницький гарнізонний ветеринарний лазарет, 31 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1773. Уповноважений Подільського губернського управління військово-продовольчого постачання по Брацлавському повіту, м. Тульчин, 42 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1783. Уповноважений Подільського губернського управління військово-продовольчого постачання по Літинському повіту, м. Літин, 8 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1790. Могилів-Подільський повітовий відділ військово-продовольчого постачання Могилів-Подільського повітового продовольчого комітету, 74 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1791. Іллінецький волосний військовий комісаріат, 44 од.зб., 1919 – 1921 рр.     [1]
  • Р-1792. Хмільницький волосний військовий комісаріат, 11 од.зб., 1920 р.     [1]
  • Р-1793. Зозівський волосний військовий комісаріат, 5 од.зб., 1920 р.     [1]
  • Р-1794. Управління 2-го району Бердичівської повітової робітничо-селянської міліції, м. Махнівка, 9 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1800. Тульчинське окружне архівне управління при Тульчинському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 65 од.зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1808. Липовецька повітова особлива продовольча комісія, 156 од.зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1812. Державний архів Вінницької області, 5207 од.зб., 1925 – 2012 рр.     [1]
  • Р-1817. 1-й Подільський радянський караульний батальйон при Подільському губернському військовому комісаріаті, м. Вінниця, 19 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-1819. Завідуючий Подільським губернським кінським запасом, м. Вінниця, 10 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-1823. Подільська губернська військово-інженерна дистанція, м. Вінниця, 236 од.зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-1826. Жмеринський районний військово-продовольчий магазин Управління начальника постачання Українського військового округу, 307 од.зб., 1922 – 1928 рр.     [1]
  • Р-1827. Жмеринський військово-продовольчий склад Українського військового округу, 42 од.зб., 1926 – 1928 рр.     [1]
  • Р-1828. Вінницька гарнізонна хлібопекарня Управління начальника постачання Українського військового округу, 163 од.зб., 1920 – 1928 рр.     [1]
  • Р-1829. Ямпільський повітовий військово-продовольчий магазин Управління начальника постачання Українського військового округу, 18 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1830. Уповноважений Подільського губернського управління військово-продовольчьго постачання по Гайсинському повіту, м. Гайсин, 2 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1831. Гайсинський районний військово-продовольчий магазин Управління начальника постачання Українського військового округу, 98 од.зб., 1921 – 1924 рр.     [1]
  • Р-1837. Ольгопільський повітовий військово-продовольчий магазин Управління начальника постачання Українського військового округу, 6 од.зб., 1922 р.     [1]
  • Р-1843. Управління військового коменданта 3-ї дільниці Жмеринського району Української радянської трудової армії, 12 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-1848. Літинсько-Летичівське відділення Подільської військової робітничо-селянської інспекції Київського військового округу, 9 од.зб., 1921 р.     [1]
  • Р-1850. Ремонтно-кавалерійське депо Українського військового округу, 151 од.зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-1861. Управління військово-продовольчого постачання Подільської губернії, м. Вінниця, 731 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1866. 82-й шляховий загін 5-го району Управління Південно-Східних шосейних і ґрунтових доріг, 136 од.зб., 1918 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1873. Управління продовольчого транспорту губернського Управління військово-продовольчого постачання Поділля, м. Вінниця, 7 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-1875. Вінницький військово-продовольчий склад Українського військового округу, 60 од.зб., 1925 – 1928 рр.     [1]
  • Р-1882. Подільський губернський прокурор, м. Вінниця, 55 од.зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-1883. Вінницька обласна прокуратура, 4151 од.зб., 1932 – 1992 рр.     [1]
  • Р-1887. Могилів-Подільська окружна спілка сільськогосподарських і кредитно-кооперативних товариств, 18 од.зб., 1925 – 1928 рр.     [1]
  • Р-1888. Лікувальні установи Вінницької області (періоду німецько-фашистської окупації) (о.а.ф.), 226 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-1889. Жмеринський цегельний завод Дирекції індустрії губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 31 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1890. Жмеринський пункт заготівлі зерна (періоду німецько-фашистської окупації), 56 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-1901. Подільська губернська комісія незаможних селян, м. Вінниця, 79 од.зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-1902. Вінницька районна державна будівельна контора Українського державного об’єднання будівельної промисловості, 7 од.зб., 1930 р.     [1]
  • Р-1903. Тульчинська районна державна будівельна контора Українського державного об’єднання будівельної промисловості, 64 од.зб., 1926 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1904. Вінницький районний комітет незаможних селян, 99 од.зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1906. Немирівський районний комітет незаможних селян, 48 од.зб., 1927 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1907. Плисківський районний комітет незаможних селян, 108 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1908. Брацлавський районний комітет незаможних селян, 56 од.зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1910. Махнівський районний комітет незаможних селян, 118 од.зб., 1924 – 1932 рр.     [1]
  • Р-1921. Гніванський волосний військовий комісаріат, 5 од.зб., 1919 р.     [1]
  • Р-1922. Подільський губернський військово-продовольчий магазин окружного військово-господарського управління Українського військового округу, м. Вінниця, 185 од.зб., 1921 – 1925 рр.     [1]
  • Р-1924. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ленінський шлях» с. Сосонка, 9 од.зб., 1929 – 1931 рр.     [1]
  • Р-1925. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Таранюка с. Юрківці, 36 од.зб., 1930 – 1935 рр.     [1]
  • Р-1929. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний бойовик» с. Майдан Чапельський, 10 од.зб., 1930 – 1934 рр.     [1]
  • Р-1930. Виконавчий комітет Тростянецької районної Ради депутатів трудящих, 1284 од.зб., 1921 – 1988 рр.     [1]
  • Р-1931. Вінницьке торговельне відділення Українського поліграфічного канцелярського промислового тресту, 92 од.зб., 1932 – 1938 рр.     [1]
  • Р-1932. Межирівський районний комітет незаможних селян, 97 од.зб., 1923 – 1927 рр.     [1]
  • Р-1933. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний борець» с. Хижинці, 36 од.зб., 1929 – 1933 рр.     [1]
  • Р-1934. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна с. Малі Крушлинці, 65 од.зб., 1930 – 1934 рр.     [1]
  • Р-1935. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Відвага» с. Зарванці, 59 од.зб., 1925 – 1936 рр.     [1]
  • Р-1936. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога» с. Парку рівці, 23 од.зб., 1929 – 1933 рр.     [1]
  • Р-1937. Ладижинський біохімічний завод Головного управління мікробіологічної промисловості при Раді Міністрів СРСР, 244 од.зб., 1926 – 1974 рр.     [1]
  • Р-1938. Виконавчий комітет Медвідківської сільської Ради депутатів трудящих, 204 од.зб., 1922 – 1959 рр.     [1]
  • Р-1939. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «12-річчя Жовтня» с. Якушенці, 47 од.зб., 1930 – 1935 рр.     [1]
  • Р-1941. Вінницький інститут народної освіти ім. В.І. Леніна нароного комісаріату освіти УСРР, 52 од.зб., 1920 – 1924 рр.     [1]
  • Р-1942. Відкрите акціонерне товариство «Вінницький насіннєвий завод», 832 од.зб., 1919 – 2007 рр.     [1]
  • Р-1943. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона перемога» с. Бохоники, 51 од.зб., 1923 – 1935 рр.     [1]
  • Р-1944. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна с. Телепеньки, 47 од.зб., 1930 – 1933 рр.     [1]
  • Р-1945. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Кірова с. Мізяківські Хутори, 103 од.зб., 1926 – 1967рр.     [1]
  • Р-1946. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Шлях Леніна» с. Шереметка, 16 од.зб., 1930 – 1932 рр.     [1]
  • Р-1947. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Шлях до соціалізму» с. Слобода Дашковецька, 71 од.зб., 1930 – 1935 рр.     [1]
  • Р-1948. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Петровського с. Селище,79 од.зб.     [1]
  • Р-1949. Юзвинська районна комісія незаможних склян, 32 од.зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-1950. Обіднянська районна комісія незаможних склян, 2 од.зб., 1925 р.     [1]
  • Р-1952. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. 1-го Травня с. Писарівна, 67 од.зб., 1930 – 1935 рр.     [1]
  • Р-1953. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ленінський заповіт» с. Хмельове, 27 од.зб., 1931 – 1933 рр.     [1]
  • Р-1954. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона перемога» с. Ільківка, 3 од.зб., 1931 – 1932 рр.     [1]
  • Р-1955. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Незаможник», с. Бискупка, 3 од.зб., 1930 – 1932 рр.     [1]
  • Р-1956. Товариство спільного обробітку землі «Червоний піонер» с. Гавришівка, 3 од.зб., 1927 – 1928 рр.     [1]
  • Р-1957. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Пам’яті Ілліча» с. Лиса Гора, 98 од.зб., 1930 – 1935 рр.     [1]
  • Р-1958. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Сталінець» с. Гавришівка, 3 од.зб., 1930 – 1932 рр.     [1]
  • Р-1959. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Переможець» с. Ільківка, 2 од.зб., 1929 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1960. Сільськогосподарське товариство зі спільного обробітку землі «Червоний робітник» с. Ільківка, 2 од.зб., 1927 р.     [1]
  • Р-1961. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «День свята врожаю» с. Великі Хутори, 3 од.зб., 1930 – 1931 рр.     [1]
  • Р-1962. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Нове життя» с. Кайдачиха, 2 од.зб., 1929 – 1931 рр.     [1]
  • Р-1963. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Нове життя» с. Дубівці, 2 од.зб., 1931 – 1932 рр.     [1]
  • Р-1964. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка с. Комарів, 2 од.зб., 1931 р.     [1]
  • Р-1965. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка с. Шевченко, 3 од.зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1966. Сільськогосподарська артіль (колго сп) «Важкий гарматник» с. Лука Мелешківська, 3 од.зб., 1930 – 1931 рр.     [1]
  • Р-1967. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Горянське життя» с. Лука Мелешківська, 3 од.зб., 1924 – 1927 рр.     [1]
  • Р-1968. Товариство зі спільного обробітку землі (ТСОЗи) с. Лука Мелешківська, 24 од.зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1979. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Блюхера с. Юзвин, 26 од.зб., 1930 – 1932 рр.     [1]
  • Р-1980. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона Стрижавка» с. Стрижавка, 10 од.зб., 1930 – 1931 рр.     [1]
  • Р-1981. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка с. Цвіжин, 21 од.зб., 1930 – 1932 рр.     [1]
  • Р-1982. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова с. Широка Гребля, 13 од.зб., 1930 – 1932 рр.     [1]
  • Р-1983. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога» с. Соловіївка, 12 од.зб., 1925 – 1933 рр.     [1]
  • Р-1990. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона перемога» с. Черлинків, 7 од.зб., 1930 р.     [1]
  • Р-1991. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Будьонного с. Ксаверівка, 13 од.зб., 1930 – 1933 рр.     [1]
  • Р-1992. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Спільна праця» с. Переорки, 22 од.зб., 1930 – 1931 рр.     [1]
  • Р-1993. Тульчинське окружне аптекоуправління, 126 од.зб., 1924 – 1929 рр.     [1]
  • Р-1996. Тульчинський окружний відділ робітничо-селянської інспекції при Тульчинському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 194 од.зб., 1926 – 1930 рр.     [1]
  • Р-1997. Виконавчий комітет Ситковецької районної Ради депутатів трудящих, 241 од.зб., 1926 – 1959 рр.     [1]
  • Р-1998. Виконавчий комітет Літинської районної Ради народних депутатів, 1901 од.зб., 1923 – 1989 рр.     [1]
  • Р-1999. Вінницьке обласне об’єднання колгоспних, товарних і тваринницьких ферм, 104 од.зб., 1932 – 1934 рр.     [1]
  • Р-2000. Гранівський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 197 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2001. Виконавчий комітет Піщанської районної Ради народних депутатів, 1837 од.зб., 1922 – 1991 рр.     [1]
  • Р-2002. Виконавчий комітет Погребищенської районної Ради народних депутатів, 1511 од.зб., 1924 – 1991 рр.     [1]
  • Р-2013. Ямпільський районний комітет незаможних селян, 48 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2017. Погребищенська районна комісія незаможних селян, 3 од.зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-2023. Капустянський цукровий комбінат Уманського відділення цукротресту, 174 од.зб., 1920 – 1924 рр.     [1]
  • Р-2025. Багатокрамничний кооператив цукровиків Вапнярської групи цукрових заводів, м. Вапнярка, 35 од.зб., 1924 – 1927 рр.     [1]
  • Р-2026. Ободівський районний комітет незаможних селян, 29 од.зб., 1927 – 1928 рр.     [1]
  • Р-2027. Шпиківський цукровий завод Вінницького цукротресту, 196 од.зб., 1917 – 1967 рр.     [1]
  • Р-2029. Брацлавська повітова економічна нарада при Брацлавському повітовому виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 21 од.зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2030. Літинський повітовий комітет незаможних селян, 6 од.зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2031. Гайсинський повітовий комітет незаможних селян, 20 од.зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2032. Гайсинська окружна комісія незаможних селян, 4 од.зб., 1925 р.     [1]
  • Р-2033. М’ястківська районна комісія незаможних селян, 8 од.зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2034. Калинівський районний комітет незаможних селян, 35 од.зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2035. Тростянецька районна комісія незаможних селян, 25 од.зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2036. Шпиківський районний комітет незаможних селян, 119 од.зб., 1924 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2037. Томашпільська районна комісія незаможних селян, 15 од.зб., 1922 – 1924 рр.     [1]
  • Р-2039. Тульчинська районна судово-земельна комісія, 188 од.зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2041. Сільські комітети незаможних селян (о.а.ф.), 595 од.зб., 1920 – 1933 рр.     [1]
  • Р-2043. Подільське губернське відділення Центрального управління військовими промисловими і сільськогосподарськими підприємствами в Україні і Криму «Цувійськпромгосп», м. Вінниця, 605 од.зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2045. Ободівський державний цукровий завод Подільського відділення цукротресту, 63 од.зб., 1918 – 1924 рр.     [1]
  • Р-2052. Хмільницький районний комітет незаможних селян, 185 од.зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2055. Бершадський цукрокомбінат Вінницького цукротресту, 346 од.зб., 1917 – 1970 рр.     [1]
  • Р-2058. П’ятничанська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 360 од.зб., 1922 – 1937 рр.     [1] [2] [3] [4] [5]
  • Р-2060. Літинський повітовий відділ робіничо-селянської інспекції при Літинському повітовому виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 30 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-2061. Виконавчий комітет Якушинецької сільської Ради депутатів трудящих, 529 од.зб., 1922 – 1965 рр.     [1]
  • Р-2062. Виконавчий комітет Стадницької сільської Ради депутатів трудящих, 405 од.зб., 1921 – 1966 рр.     [1]
  • Р-2063. Виконавчий комітет Сокиринецької ільської Ради депутатів трудящих, 251.зб., 1923 – 1964 рр.     [1]
  • Р-2064. Майдан-Почапинецька сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 165 од.зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2066. Селищенська сільська Рада робітничих, селянських та червоноармійських депутатів, 27 од.зб., 1923 – 1934 рр.     [1]
  • Р-2067. Виконавчий комітет Гавришівської сільської Ради депутатів трудящих, 205 од.зб., 1922 – 1967 рр.     [1]
  • Р-2068. Степанківська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 42 од.зб., 1922 – 1931 рр.     [1]
  • Р-2069. Виконавчий комітет Слободо-Носковецької сільської Ради депутатів трудящих, 154 од.зб., 1922 – 1954 рр.     [1]
  • Р-2070. Виконавчий комітет Мізяківсько-Хутірської сільської Ради депутатів трудящих, 179 од.зб., 1922 – 1966 рр.     [1]
  • Р-2071. Вінницький міський відділ статистики Вінницького обласного управління статистики, 1466 од.зб., 1926 – 1988 рр.     [1]
  • Р-2072. Виконавчий комітет Великохутірської сільської Ради депутатів трудящих, 212 од.зб., 1923 – 1965 рр.     [1]
  • Р-2073. Виконавчий комітет Носковецької сільської Ради депутатів трудящих, 295 од.зб., 1922 – 1971 рр.     [1]
  • Р-2075. Вонячинська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 55 од.зб., 1925 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2076. Корделівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 50 од.зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2077. Пісочинецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 35 од.зб., 1925 – 1928 рр.     [1] [2]
  • Р-2078. Янківська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 184 од.зб., 1922 – 1931 рр.     [1] [2]
  • Р-2079. Тиврівська районна судово-земельна комісія, 32 од.зб., 1923 – 1927 рр.     [1]
  • Р-2080. Гайсинський цукровий завод Вінницького цукротресту, 155 од.зб., 1917 – 1968 рр.     [1]
  • Р-2081. Кирнасівський державний цукровий комбінат Уманського відділення цукротресту, 110 од.зб., 1919 – 1926 рр.     [1]
  • Р-2082. Соболівський цукровий комбінат Уманського відділення цукротресту, 26 од.зб., 1920 – 1926 рр.     [1]
  • Р-2083. Красносільський державний цукровий завод Подільського районного управління цукрової промисловості, 28 од.зб., 1919 – 1924 рр.     [1]
  • Р-2086. Калинівська міжрайонна станція боротьби зі шкідниками сільського і лісового господарства Всеукраїнської контори Всесоюзного об’єднання боротьби зі шкідниками сільського і лісового господарства, 5 од.зб., 1932 – 1933 рр.     [1]
  • Р-2087. Вінницька міжрайонна станція боротьби зі шкідниками сільського і лісового господарства Всеукраїнської контори Всесоюзного об’єднання боротьби зі шкідниками сільського і лісового господарства, 98 од.зб., 1930 – 1934 рр.     [1]
  • Р-2089. Калівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 43 од.зб., 1929 – 1933 рр.     [1]
  • Р-2090. Виконавчий комітет Калинівської міської Ради народних депутатів, 568 од.зб., 1922 – 1987 рр.     [1]
  • Р-2091. Гордіївська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 106 од.зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2092. Капустянська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 114 од.зб., 1922 – 1930 рр.     [1] [2]
  • Р-2093. Виконавчий комітет Глинської сільської Ради депутатів трудящих, 264 од.зб., 1924 – 1970 рр.     [1]
  • Р-2094. Колибабинська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 80 од.зб., 1921 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2095. Сказинецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 22 од.зб., 1925 – 1928 рр.     [1]
  • Р-2096. Виконавчий комітет Писарівської сільської Ради депутатів трудящих, 173 зб., 1923– 1966 рр.     [1] [2]
  • Р-2097. Тяжилівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 57 од.зб., 1922 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2098. Виконавчий комітет Мовчанської сільської Ради депутатів трудящих, 240.зб., 1923– 1970 рр.     [1] [2] [3]
  • Р-2099. Снітківська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 72 од.зб., 1927 – 1930 рр.     [1] [2] [3]
  • Р-2100. Янівецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 71 од.зб., 1923 – 1929 рр.     [1] [2]
  • Р-2101. Довгалівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 15 од.зб., 1924 – 1931 рр.     [1]
  • Р-2102. Новокостянтинівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 63 од.зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2103. Погорільська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 71 од.зб., 1925 – 1929 рр.     [1] [2]
  • Р-2105. Четвертинівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 77 од.зб., 1925 – 1931 рр.     [1]
  • Р-2106. Клітенська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 30 од.зб., 1926 – 1931 рр.     [1]
  • Р-2107. Виконавчий комітет Щітківської сільської Ради депутатів трудящих, 163 од.зб., 1926– 1954 рр.     [1]
  • Р-2108. Виконавчий комітет Кожухівської сільської Ради депутатів трудящих, 119 од.зб., 1923– 1950 рр.     [1] [2] [3]
  • Р-2109. Виконавчий комітет Мурованокуриловецької сільської Ради депутатів трудящих, 361 од.зб., 1922– 1985 рр.     [1] [2] [3]
  • Р-2110. Куриловецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 72 од.зб., 1926 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2111. Дзялівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 154 од.зб., 1921 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2112. Тульчинська районна контрольна комісія робітничо-селянської інспекції, 48 од.зб., 1927 – 1934 рр.     [1]
  • Р-2113. Виконавчий комітет Летківської сільської Ради депутатів трудящих, 195 од.зб., 1924 – 1968 рр.     [1] [2] [3]
  • Р-2114. Шабастівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 46 од.зб., 1923 – 1931 рр.     [1] [2]
  • Р-2115. Олександрівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 80 од.зб., 1924 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2116. Гайсинський повітовий відділ робітничо-селянської інспекції при Гайсинському повітовому виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 7 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-2118. Виконавчий комітет Пироговської сільської Ради депутатів трудящих, 308 од.зб., 1920 – 1966 рр.     [1] [2] [3]
  • Р-2121. Юрівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 104 од.зб., 1919 – 1933 рр.     [1]
  • Р-2122. Великочернятинська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 19 од.зб., 1922 – 1933 рр.     [1]
  • Р-2123. Виконавчий комітет Цвіжинської сільської Ради депутатів трудящих, 176 од.зб., 1926 – 1954 рр.     [1] [2]
  • Р-2124. Красногірська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 32 од.зб., 1927 – 1928 рр.     [1]
  • Р-2125. Порубинецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 95 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1] [2]
  • Р-2126. Майдан-Бобрицька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 29 од.зб., 1925 – 1929 рр.     [1] [2]
  • Р-2127. Погребищенська районна спілка кооперативних буряківничих і сільськогосподарських товариств та колгоспів «Бурякоспілка», 94 од.зб., 1925 – 1927 рр.     [1]
  • Р-2128. Плисківський районний груповий комітет Всесоюзної професійної спілки працівників харчової і смакової промисловості «Харчосмак», 26 од.зб., 1924 – 1928 рр.     [1]
  • Р-2131. Дзюнківський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 253 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2132. Дзюньківський волосний революційний комітет, 15 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-2133. Махаринецько-Сестринівський агрономічний технікум Народного Комісаріату освіти УСРР, м. Козятин, 38 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2134. Уповноважений Бердичівського окружного бюро професійних спілок по Плисківському району, смт. Плисків, 54 од.зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2135. Робітничий комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників ст. Погребище Південно-Західної залізниці, м-ко Погребище, 4 од.зб., 1928 р.     [1]
  • Р-2137. Виконавчий комітет Уладівської сільської Ради депутатів трудящих, 254 од.зб., 1923 – 1970 рр.     [1] [2] [3] [4] [5]
  • Р-2138. Гайсинський повітовий відділ праці Гайсинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 53 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2139. Виконавчий комітет Лукашівської сільської Ради депутатів трудящих, 267 од.зб., 1920 – 1959 рр.     [1]
  • Р-2140. Погребищенське 8-е дільничне страхове агенство, 10 од.зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2141. Плисківське страхове дільничне агенство, 12 од.зб., 1923 – 1928 рр.     [1]
  • Р-2143. Уповноважений Бердичівської районної Ради народного господарсва по Погребищенській дільниці, м. Погребище, 11 од.зб., 1921 р.     [1]
  • Р-2144. Дзюнківський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 8 од.зб., 1922 – 1924 рр.     [1]
  • Р-2150. Особлива трудова сесія з трудових справ народного суду 3-ї дільниці Бердичівського округу, м. Погребище, 3 од.зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-2156. Виконавчий комітет Літинської селищної Ради депутатів трудящих, 356 од.зб., 1926 – 1973 рр.     [1]
  • Р-2157. Літинецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 69 од.зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2159. Татариська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 52 од.зб., 1924 – 1928 рр.     [1] [2]
  • Р-2160. Терешпільська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 115 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1] [2] [3] [4] [5] [6]
  • Р-2161. Лемешківська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 116 од.зб., 1921 – 1933 рр.     [1] [2]
  • Р-2162. Виконавчий комітет Тростянецької селищної Ради депутатів трудящих, 333 од.зб., 1925 – 1974 рр.     [1] [2] [3]
  • Р-2163. Петровська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 10 од.зб., 1928 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2164. Фрідрівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 66 од.зб., 1927 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2165. Староміська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів,м. Вінниця, 25 од.зб., 1921 – 1935 рр.     [1] [2] [3]
  • Р-2166. Вугринівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 48 од.зб., 1925 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2167. Виконавчий комітет Багриновецької сільської Ради депутатів трудящих, 283 од.зб., 1924 – 1970 рр.     [1]
  • Р-2168. Микулинецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 72 од.зб., 1924 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2169. Виконавчий комітет Будьківської сільської Ради депутатів трудящих, 171 од.зб., 1920 – 1959 рр.     [1]
  • Р-2170. Виконавчий комітет Кривошиївської сільської Ради депутатів трудящих, 68 од.зб., 1924 – 1948 рр.     [1]
  • Р-2171. Виконавчий комітет Білашківської сільської Ради депутатів трудящих, 59 од.зб., 1923 – 1951 рр.     [1]
  • Р-2172. Виконавчий комітет Слобідської сільської Ради депутатів трудящих, 81 од.зб., 1926 – 1949 рр.     [1] [2]
  • Р-2173. Соломирська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 69 од.зб., 1921 – 1930 рр.     [1] [2] [3] [4]
  • Р-2174. Розкопанська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 27 од.зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2175. Новоселицько-Літинська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 27 од.зб., 1926 – 1927 рр.     [1]
  • Р-2176. Спичинецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 41 од.зб., 1922 – 1931 рр.     [1] [2] [3]
  • Р-2177. Виконавчий комітет Перекоринецької сільської Ради депутатів трудящих, 57 од.зб., 1925 – 1954 рр.     [1]
  • Р-2178. Станіславчицька єврейська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 65 од.зб., 1926 – 1931 рр.     [1]
  • Р-2179. Переорська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 66 од.зб., 1923 – 1933 рр.     [1]
  • Р-2180. Виконавчий комітет Роздолівської сільської Ради депутатів трудящих, 156 од.зб., 1922 – 1973 рр.     [1] [2] [3] [4]
  • Р-2181. Петриманська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 32 од.зб., 1926 – 1935 рр.     [1] [2]
  • Р-2182. Виконавчий комітет Тесівської сільської Ради депутатів трудящих, 43 од.зб., 1925 – 1949 рр.     [1] [2]
  • Р-2183. Кулизька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 9 од.зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-2184. Виконавчий комітет Саражинецької сільської Ради депутатів трудящих, 32 од.зб., 1925 – 1950 рр.     [1]
  • Р-2185. Новоселицько-Залузька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 26 од.зб., 1927 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2186. Виконавчий комітет Сальницької сільської Ради депутатів трудящих, 28 од.зб., 1925 – 1941 рр.     [1]
  • Р-2187. Салинецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 59 од.зб., 1922 – 1928 рр.     [1]
  • Р-2190. Дзюнківський волосний військовий комісаріат, 9 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-2191. Китайгородська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 39 од.зб., 1927 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2192. Флеминдська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 52 од.зб., 1926 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2193. Жванська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 44 од.зб., 1923 – 1928 рр.     [1]
  • Р-2194. Скрицька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 32 од.зб., 1926 – 1928 рр.     [1]
  • Р-2195. Управління Брацлавської повітової робітничо-селянської міліці, 269 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2197. Виконавчий комітет Ксаверівської сільської Ради депутатів трудящих, 126 од.зб., 1923 – 1959 рр.     [1]
  • Р-2198. Виконавчий комітет Кудіївецької сільської Ради депутатів трудящих, 205 од.зб., 1923 – 1971 рр.     [1]
  • Р-2200. Лісництва Вінницької області (о.а.ф.), 703 од.зб., 1918 – 1940 рр.     [1]
  • Р-2206. Чудинівецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 68 од.зб., 1925 – 1937 рр.     [1]
  • Р-2207. Вінницьке обласне бюро державної експертизи Українського управління державної експертизи, 56 од.зб., 1930 – 1935 рр.     [1]
  • Р-2214. Малокутищанська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 62 од.зб., 1923 – 1931 рр.     [1]
  • Р-2216. Управління Тульчинської окружної робітничо-селянської міліції, 1442 од.зб., 1920 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2217. Могилів-Подільське окружне статистичне бюро, 292 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2221. Козятинський комбінат Всеукраїнського кооперативного товариства по збуту та експорту продуктів птахівництва, 7 од.зб., 1929 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2222. Могилів-Подільський окружний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти (Робос), 318 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2223. Могилів-Подільський педагогічний технікум Народного Комісаріату освіти УСРР, 53 од.зб., 1923 – 1931 рр.     [1]
  • Р-2224. Жмеринський повітовий відділ праці Жмеринського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 30 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-2225. Літинський повітовий відділ праці Літинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 15 од.зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2226. Ольгопільський повітовий відділ праці Ольгопільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 17 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-2227. Могилів-Подільське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки працівників цукрової промисловості, 78 од.зб., 1924 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2228. Виконавчий комітет Станіславчицької районної Ради депутатів трудящих, 1165 од.зб., 1921 – 1957 рр.     [1]
  • Р-2229. Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників, 118 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2230. Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки працівників харчової і смакової промисловості «Харчосмак», 121 од.зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2231. Тульчинське окружне статистичне бюро Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 97 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2232. Виконавчий комітет Шпиківської районної Ради депутатів трудящих, 953 од.зб., 1923 – 1962 рр.     [1]
  • Р-2233. Управління Гайсинської повітової радянської робітничо-селянської міліції, 646, од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2234. Шепіївська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 16 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2235. Піщанська районна судово-земельна комісія. 161 од.зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2236. Шпиківська районна судово-земельна комісія. 394 од.зб., 1919 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2237. Тульчинська районна спілка споживчих товариств, 856 од.зб., 1924 – 1987 рр.     [1]
  • Р-2238. Вищеольчедаївський державний цукровий завод Вінницького цукротресту, 4 од.зб., 1939 – 1941 рр.     [1]
  • Р-2241. Уповноважений Міністерства заготівель СРСР по Вінницькому району, м. Вінниця, 177 од.зб., 1933 – 1951 рр.     [1]
  • Р-2242. Чечельницьке районне відділення Всесоюзної професійної спілки працівників харчової і смакової промисловості, 6 од.зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2243. Виконавчий комітет Калинівської районної Ради депутатів трудящих, 1326 од.зб., 1922 – 1995 рр. (основний опис по 1988 р.)     [1]
  • Р-2244. Піщанська районна Рада товариства сприяння обороні, авіаційній і хімічні промисловості (Осоавіахім), 3 од.зб., 1927 р.     [1]
  • Р-2246. Піщанький районний комітет Всесоюзної професійної спілки радянських і торговельних службовців, 3 од.зб., 1925 – 1927 рр.     [1]
  • Р-2247. Могилів-Подільська школа фабрично-заводського учнівства точної механіки «Промкоопуч» Всеукраїнської кооперативної спілки, 227 од.зб., 1929 – 1934 рр.     [1]
  • Р-2249. Піщанська районна каса державного страхування, 45 од.зб., 1923 – 1928 рр.     [1]
  • Р-2251. Махнівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 158 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2252. Виконавчий комітет Теплицької районної Ради депутатів трудящих, 1323 од.зб., 1923 – 1991 рр.     [1]
  • Р-2254. Вінницьке обласне відділення Всесоюзного центру машино-тракторних станцій (тракторцентр), 6 од.зб., 1931 – 1933 рр.     [1]
  • Р-2256. Калинівське районне управління сільського госповарсько-виконавчого комітету Калинівської районної Ради народних депутатів, 1662 од.зб., 1931 – 1985 рр.     [1]
  • Р-2257. Виконавчий комітет Хмільницької районної Ради народних депутатів, 1888 од.зб., 1922 – 1980 рр.     [1]
  • Р-2258. Виконавець робіт державного тресту проектування і будівництва капітальних, промислових і торговельних споруд «Укрторгпромбуд», с. Глухівці Махновського району, 22 од.зб., 1930 – 1932 рр.     [1]
  • Р-2259. Шпиківський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 5 од.зб., 1924 р.     [1]
  • Р-2260. Виборчі комісії з виборів до Верховної Ради СРСР у Вінницькій області, 559 од.зб., 1945 – 1991 рр.     [1]
  • Р-2268. Погребищенський пункт затотівлі сіна Вінницької обласної контори заготівлі зерна та сіна “Заготзерно”, (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-2271. Старопиківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-2275. Шпиківська контора заготівлі худоби Вінницької обласної контори “Заготхудоба”(періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-2278. Турбівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 21 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2280. Самгородоцька команда Козятинського жандармського посту (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1941 р.     [1]
  • Р-2288. Басаличівська сільська управа, (періоду німецько-фашистської окупації), 26 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2289. Дмитренківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 16 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2291. Гнатівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 24 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2292. Гунчанська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 22 од.зб., 1942 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2293. Кочурівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 9 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2294. Степашківська сільська управа, (періоду німецько-фашистської окупації), 16 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2295. Гайсинський цукровий завод Вінницького окружного управління цукрової промисловості (періоду німецько-фашистської окупації), 101 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2297. Мелешківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 9 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2298. Кіблицька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 12 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2299. Губницька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 51 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2303. Чечелівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 9 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2304. Миколаївська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 11 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2306. Юзефо-Миколаївський цукровий завод Вінницького окружного управління цукрової промисловості, с.Голендри Самгородоцького району, (періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2308. Самгородоцька районна управа, (періоду німецько-фашистської окупації), 6 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2309. Самгородоцька сільська управа(періоду німецько-фашистської окупації), 7 од.зб., 1942-1943 рр.     [1]
  • Р-2310. Зозулинецький маслозавод Вінницького обласного маслотресту (періоду німецько-фашистської окупації),4 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-2311. Зозулинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942-1943 рр.     [1]
  • Р-2312. Блажіївська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-2313. Дубово-Махаринецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-2317. Бершадська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 22 од.зб., 1941-1944 рр.     [1]
  • Р-2318. Бершадський спиртогорілчаний завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 33 од.зб., 1941-1943 рр.     [1]
  • Р-2320. Піско-Бершадська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942-1944 рр.     [1]
  • Р-2322. Бирлівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942-1943 рр.     [1]
  • Р-2323. Баланівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1941-1943 рр.     [1]
  • Р-2327. Ізраїлівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1941 р.     [1]
  • Р-2329. Юрківецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1942-1944 рр.     [1]
  • Р-2331. Яришивське сільське кооперативне об’єднання (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-2335. Вінницький суперфосфатний завод (періоду німецько-фашистської окупації), 7 од.зб., 1941-1942 рр.     [1]
  • Р-2338. Ситковецький цукровий завод Вінницького окружного управління цукрової промисловості (періоду німецько-фашистської окупації), 11 од.зб., 1941-1943 рр.     [1]
  • Р-2339. Ялтушківська селекційна станція (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1941-1943 рр.     [1]
  • Р-2340. Ялтушківський цукровий комбінат Вінницького окружного управління цукрової промисловості (періоду німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1941-1942 рр.     [1]
  • Р-2341. Краснянська зерновирощувальна ферма Могилів-Подільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 6 од.зб., 1942-1943 рр.     [1]
  • Р-2342. Калинівська нафтова база (періоду німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1942-1943 рр.     [1]
  • Р-2343. Мізяківсько-Хуторянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1941-1942 рр.     [1]
  • Р-2347. Феліксівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1941-1943 рр.     [1]
  • Р-2348. Дзигівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1941-1943 рр.     [1]
  • Р-2349. Тиврівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 16 од.зб., 1941-1944 рр.     [1]
  • Р-2350. Вінницьке обласне об’єднання промислового кооперативу (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1941-1943 рр.     [1]
  • Р-2351. Вінницька контора постачання підручниками та навчальними посібниками шкільного відділу Вінницької міської управи (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942-1943 рр.     [1]
  • Р-2352. Вінницька міська хлібопекарня Вінницької міської управи (періоду німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-2353. Вінницька обласна науково-медична бібліотека Вінницької обласної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1942 р     [1]
  • Р-2354. Спілки споживчих товариств та споживчі товариства Вінницької області (періоду німецько-фашистської окупації) (о.а.ф.), 71 од.зб., 1941-1944 рр.     [1]
  • Р-2355. Вінницьке обласне управління статистики, 23981 од.зб., 1935 – 2001 рр.     [1]
  • Р-2356. Великокісницька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2357. Шолудьківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2358. Немирівська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2361. Вінницька акушерсько-гінекологічна лікарня Вінницької міської управи (періоду німецько-фашистської окупації), 15 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2362. Козятинський комбінат Вінницького обласного управління птахо-яєчної промисловості (періоду німецько-фашистської окупації), 31 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2364. Тиманівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 11 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-2366. Сосонський волосний військовий комісаріат, 15 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-2369. Слободо-Підлісівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 5 од.зб., 1927 – 1928 рр.     [1]
  • Р-2372. Малостратіївська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 19 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2376. Погребищенська районна поліція (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2377. Байківська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 5 од.зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-2378. Капустянська державна зерновирощувальна ферма Тульчинської префектури (періоду німецько-фашистської окупації), 40 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2379. Могилів-Подільська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 416 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2380. Козинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2381. Староободівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2382. Ободівський сільськогосподарський кооператив (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2383. Могилів-Подільська міська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 1175 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2394. Краснянський млин Тиврівського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації), 9 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2403. Хмільницька районна інформаційно-обчислювальна станція державної статистики, 496 од.зб., 1944 – 1976 рр.     [1]
  • Р-2404. Хмільницький районний відділ державного страхування при Хмільницькому районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 11 од.зб., 1924 – 1940 рр.     [1]
  • Р-2405. Вінницький міський груповий комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти, 5 од.зб., 1927 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2406. Управління Шпиківської районної робітничо-селянської міліції, 16 од.зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2408. Вінницький пункт Київської контори Українського авто-транспортного торгово-промислового акціонерного товариства, 51 од.зб., 1927 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2409. Немирівське єдине споживче товариство, 5 од.зб., 1918 – 1921 рр.     [1]
  • Р-2410. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Горького, с. Селище, 1 од.зб., 1940 р.     [1]
  • Р-2412. Хмільницький районний відділ записів актів громадянського стану, 45 од.зб., 1923 – 1932 рр.     [1]
  • Р-2413. Виконавчий комітет Комсомольської районної Ради депутатів трудящих, 966 од.зб., 1923 – 1962 рр.     [1]
  • Р-2414. Ладижинський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 78 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2415. Вінницький м’ясокомбінат Вінницького об’єднання м’ясної промисловості, 1815 од.зб., 1928 – 1985 рр.     [1]
  • Р-2416. Тульчинська окружна агенція Всеукраїнської державної торгівельної контори з експорту та імпорту «Держторг», 4 од.зб., 1930 р.     [1]
  • Р-2418. Подільський губернський відділ місцевого транспорту Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Вінниця, 5 од.зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2419. Межирівська дільнича агенція Подільської губернської контори державного страхування, 13 од.зб., 1922 – 1924 рр.     [1]
  • Р-2420. Виконавчий комітет Тульчинської районної Ради народних депутатів, 2556 од.зб., 1923 – 1989 рр.     [1]
  • Р-2421. Хмільницький районний секретаріат професійних спілок, 50 од.зб., 1925 – 1928 рр.     [1]
  • Р-2425. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Більшовик», с. Конищів, 3 од.зб., 1929 р.     [1]
  • Р-2429. Немирівський волосний військовий комісаріат, 33 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-2431. Томашпільська районна інспекція державного страхування при виконавчому комітеті Томашпільської районної Ради депутатів трудящих, 11 од.зб., 1923 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2433. Мурованокуриловецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 15 од.зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2434. Вінницьке районне конвенційне бюро при Уповноваженому Комітеті заготівлі сільськогосподарських продуктів РНК УСРР по Вінницькій області, 3 од.зб., 1933 – 1934 рр.     [1]
  • Р-2435. Гайсинська окружна каса соціального страхування, 31 од.зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2438. Вінницька міжрайонна контора державного об’єднання «Союзхліб» із заготівлі зернових, бобових, круп’яних і фуражних культур, 7 од.зб., 1930 – 1932 рр.     [1]
  • Р-2439. Управління Ямпільської повітової робітничо-селянської міліції, 65 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2440. Яришівський районний комітет незаможних селян, 16 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2442. Тульчинський районний будинок культури при Тульчинському районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 25 од.зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2443. Управління Станіславчицької районної робітничо-селянської міліції і карного розшуку, 17 од.зб., 1923 – 1927 рр.     [1]
  • Р-2445. Народний суд 3-ї дільниці Бердичівського округу, м. Махнівка, 50 од.зб., 1924 р.     [1]
  • Р-2447. Вінницька міжрайонна прокуратура, 12 од.зб., 1931 – 1932 рр.     [1]
  • Р-2448. Ясенецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 11 од.зб., 1926 – 1927 рр.     [1]
  • Р-2449. Народний суд 8-ї дільниці Бердичівського округу, м. Погребище,153 од.зб., 1923 р.     [1]
  • Р-2452. Мурованокуриловецький районний відділ державного страхування при Мурованокуриловецькому районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 4 од.зб., 1923 – 1926 рр.     [1]
  • Р-2453. Баштанівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 7 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-2454. Вінницький міський паливний відділ виконкому Вінницької міської Ради депутатів трудящих, 25 од.зб., 1936 – 1955 рр.     [1]
  • Р-2457. Мурованокуриловецький районний відділ записів актів громадянського стану Мурованокуриловецького районного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 10 од.зб., 1924 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2458. Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських та лісових робітників, 254 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2459. Пиківський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників, 6 од.зб., 1923 – 1926 рр.     [1]
  • Р-2461. Робітничий комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників 2-ї дільниці Вороновицько-Немирівської шосейної дороги, м. Вороновиця, 11 од.зб., 1926 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2462. Турбівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельників, 8 од.зб., 1925 – 1927 рр.     [1]
  • Р-2463. Козятинська контора Бердичівської районної сільськогосподарської спілки, 23 од.зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-2464. Межирівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельників, 9 од.зб., 1925 – 1926 рр.     [1]
  • Р-2465. Дашівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельників, 13 од.зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-2466. Посухівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 10 од.зб., 1923 – 1928 рр.     [1] [2]
  • Р-2467. Хмільницький повітовий військовий комісаріат, 10 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-2470. Погребищенський нафтовий склад Київського управління нафтоскладами, 15 од.зб., 1922 – 1926 рр.     [1]
  • Р-2472. Тульчинський районний комітет Всесоюзної профспілки радянських і торгових працівників, 6 од.зб., 1925 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2476. Народний суд 4-ї дільниці Бердичівського округу, м. Махнівка, 53 од.зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-2478. Козятинський волосний революційний комітет, 30 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-2480. Зведенівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-2481. Виконавчий комітет Плисківської районної Ради депутатів трудящих, 699 од.зб., 1923 – 1962 рр.     [1]
  • Р-2483. Томашпільський учбовий пункт загального військового навчання (всеобуч) при Томашпільському волосному військовому комісаріаті, 31 од.зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2484. Ободівський районний відділ записів актів громадянського стану Ободівського районного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 4 од.зб., 1927 – 1928 рр.     [1]
  • Р-2485. Пиківський районний відділ записів актів громадянського стану Пиківського районного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 14 од.зб., 1922 – 1926 рр.     [1]
  • Р-2486. Уповноважений Київської губернської Ради народного господарства по Липовецькому району, 14 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-2488. Фабрично-заводський комітет Всесоюзної професійної спілки робітників поліграфічного виробництва Тульчинської окружної державної типографії, 4 од.зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-2491. Джуринський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників сільського та лісового господарства, 23 од.зб., 1923 – 1927 рр.     [1]
  • Р-2492. Думенківська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 102 од.зб., 1923 – 1931 рр.     [1]
  • Р-2493. Могилів-Подільське районне відділення Всесоюзної професійної спілки працівників сільського та лісового господарства, 38 од.зб., 1924 – 1928 рр.     [1]
  • Р-2494. Лучинецький районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників сільського та лісового господарства, 56 од.зб., 1924 – 1928 рр.     [1]
  • Р-2495. Мурафський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників сільського та лісового господарства, 77 од.зб., 1923 – 1928 рр.     [1]
  • Р-2496. Уладівський груповий комітет Всесоюзної професійної спілки будівельників, 15 од.зб., 1926 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2497. Тиврівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельників, 8 од.зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-2498. Борсківський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельників, 8 од.зб., 1925 – 1926 рр.     [1]
  • Р-2499. Виконавчий комітет Кармалюківської сільської Ради депутатів трудящих, 194 од.зб., 1923 – 1970 рр.     [1]
  • Р-2506. Гущинецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1926 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2507. Мурованокуриловецький районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників сільського та лісового господарства, 42 од.зб., 1923 – 1927 рр.     [1]
  • Р-2508. Станіславчицький районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників сільського та лісового господарства, 29 од.зб., 1923 – 1927 рр.     [1]
  • Р-2509. Шаргородський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників сільського та лісового господарства, 21 од.зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-2510. Вінницька продуктивно-кооперативна артіль «Серп і молот» Вінницької районної спілки промислової кооперації, 18 од.зб., 1927 – 1934 рр.     [1]
  • Р-2513. Вапнярський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 2 од.зб., 1925 р.     [1]
  • Р-2514. Виконавчий комітет Лопатинецької сільської Ради депутатів трудящих, 68 од.зб., 1924 – 1959 рр.     [1]
  • Р-2515. Браїлівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельників, 34 од.зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2516. Прилуцький районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельників, 2 од.зб., 1925 р.     [1]
  • Р-2518. Галайківецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 24 од.зб., 1924 – 1932 рр.     [1]
  • Р-2519. Витавський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників, 2 од.зб., 1925 р.     [1]
  • Р-2520. Ворошилівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників, 2 од.зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2524. Липовецький районний відділ запису актів громадянського стану Липовецького районного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 4 од.зб., 1924 р.     [1]
  • Р-2527. Виконавчий комітет Самгородоцької районної Ради депутатів трудящих, 94 од.зб., 1923 – 1957 рр.     [1]
  • Р-2533. Тростянецький районний груповий комітет Всесоюзної професійної спілки радянських і торгових службовців, 13 од.зб., 1927 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2536. Соболівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 12 од.зб., 1926 р.     [1]
  • Р-2538. Барський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 68 од.зб., 1924 – 1928 рр.     [1]
  • Р-2539. Гайсинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки робітників медично-санітарної справи, 16 од.зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2541. Козятинська робітнича каса кооперативного кредиту Київського відділення Всеукраїнського кооперативного банку, 33 од.зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2542. Піщанський районний груповий комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників, 18 од.зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2543. Ямпільський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників (райком СГЛР), 29 од.зб., 1926 – 1928 рр.     [1]
  • Р-2545. Немирівське відділеня Вінницької районної сільсько-господарської кооперативної спілки, 14 од.зб., 1921 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2546. Крижопільський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 20 од.зб., 1925 – 1927 рр.     [1]
  • Р-2547. Пиківська районна судово-земельна комісія, 204 од.зб., 1921 – 1928 рр.     [1]
  • Р-2549. Хмільницька районна судово-земельна комісія, 96 од.зб., 1922 – 1931 рр.     [1]
  • Р-2550. Виконавчий комітет Коростівецької сільської Ради депутатів трудящих, 52 од.зб., 1923 – 1959 рр.     [1]
  • Р-2553. Вінницьке обласне товариство друзів радянського кіно, 6 од.зб., 1928 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2554. Гайсинський окружний відділ Всесоюзної професійної спілки працівників харчової промисловості, 11 од.зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2555. Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки робітників місцевого транспорту, 43 од.зб., 1924 – 1928 рр.     [1]
  • Р-2556. Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки працівників медично-санітарної праці, 19 од.зб., 1923 – 1926 рр.     [1]
  • Р-2557. Гайсинська районна контрольна комісія робітничо-селянської інспекції (райККРСІ) при Гайсинському районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 61 од.зб., 1928 – 1934 рр.     [1]
  • Р-2558. Гайсинське районне агенство державного страхування, 3 од.зб., 1926 – 1928 рр.     [1]
  • Р-2559. Виконавчий комітет Петранської сільської Ради депутатів трудящих, 56 од.зб., 1929 – 1954 рр.     [1]
  • Р-2561. Козятинська районна контора Київського акціонерного товариства по торгівлі хлібними та іншими сільськогосподарськими продуктами (хлібопродукт), 10 од.зб., 1923 р.     [1]
  • Р-2562. Гайсинське окружне бюро професійних спілок, 18 од.зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2564. Соболівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників, 6 од.зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2565. Тульчинське окружне відділеня Всесоюзної професійної спілки працівників шкіряної промисловості, 73 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2567. Юзвинський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 44 од.зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2569. Ободівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 22 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2571. Брацлавський повітовий відділ народного господарства Брацлавського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 75 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1] [2] [3]
  • Р-2572. Гайсинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки працівників місцевого транспорту, 16 од.зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-2573. Брацлавський повітовий відділ Всесоюзної професійної спілки працівників харчової та смакової промисловості, 13 од.зб., 1922 р.     [1]
  • Р-2574. Вінницьке окружне відділення товариства авіації та повітроплавання України і Криму, 10 од.зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2575. Виконавчий комітет Куриловецької сільської Ради депутатів трудящих, 195 од.зб., 1926 – 1971 рр.     [1]
  • Р-2576. Гайсинський окружний відділ місцевого господарства Гайсинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 139 од.зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2577. Вінницьке кущове управління державного об’єднання із заготівлі зернових, бобових, круп’яних культур «Заготзерно», 41 од.зб., 1932 – 1933 рр.     [1]
  • Р-2580. Хмільницьке кущове управління державного об’єднання «Заготзерно», 18 од.зб., 1931 – 1932 рр.     [1]
  • Р-2581. Могилів-Подільська окружна державна ощадна каса, 3 од.зб., 1929 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2582. Управління 3-го району Брацлавської повітової робітничо-селянської міліції, 12 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-2583. Вінницька міжрайонна контора державного об’єднання із заготівлі зернових, бобових, круп’яних і фуражних культур «Заготзерно», 29 од.зб., 1931 – 1934 рр.     [1]
  • Р-2587. Могилів-Подільський повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 20 од.зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2588. Виконавчий комітет Погорільської сільської Ради депутатів трудящих, 57 од.зб., 1922 – 1959 рр.     [1]
  • Р-2594. Бершадський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 12 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-2595. Гнатівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2596. Станіславчицький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 11 од.зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2597. Печерський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 39 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2598. Монастирський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 30 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2599. Ямпільський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 21 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2601. Виконавчий комітет Тиврівської районної Ради наробних депутатів, 1356 од.зб., 1924 – 1992 рр.     [1]
  • Р-2602. Дзержинівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 9 од.зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2605. Пиківський волосний військовий комісаріат, 8 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-2609. Іллінецький районний відділ записів актів громадянського стану Іллінецького районного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1924 р.     [1]
  • Р-2610. Подільський губернський каральний відділ Народного Комісаріату юстиції УСРР, м. Вінниця, 31 од.зб., 1920 – 1924 рр.     [1]
  • Р-2611. Липовецький повітовий комітет незаможних селян, 19 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-2612. Липовецький повітовий відділ управління Липовецького повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 420 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2613. Вінницький міський державний архів архівного відділу НКВС у Вінницькій області, 32 од.зб., 1933 – 1940 рр.     [1]
  • Р-2615. Особлива трудова сесія народного суду 4-ї дільниці Бердичівського округу, м. Козятин, 125 од.зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-2616. Гайсинський повітовий революційний комітет, 30 од.зб., 1919 – 1920 рр.     [1]
  • Р-2618. Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки радянських і торговельних працівників, 71 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2619. Липовецька районна спілка споживчих товариств, 641 од.зб., 1917 – 1987 рр.     [1]
  • Р-2620. Брацлавський районний продовольчий комітет, 18 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-2625. Подільський губернський революційний комітет, м. Вінниця, 179 од.зб., 1919 – 1921 рр.     [1]
  • Р-2627. Тульчинський окружний продовольчий комітет, 62 од.зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-2629. Подільське районне управління Всеукраїнського галузевого об’єднання транспортно-складо-тарного господарства «Вукооптранс», м. Вінниця, 37 од.зб., 1927 – 1932 рр.     [1]
  • Р-2630. Гайсинсикий повітовий земельний відділ Гайсинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 169 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2631. Високогребельська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 1 од.зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2632. Липовецький повітовий військовий комісаріат, 49 од.зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2633. Вінницький міський комітет професійної спілки робітників державних установ, 63 од.зб., 1931 – 1932 рр.     [1]
  • Р-2634. Кисляцький волосний революційний комітет, 1 од.зб., 1920 р.     [1]
  • Р-2636. Віницький Староміський революційний комітет, 1 од.зб., 1920 р.     [1]
  • Р-2637. Вінницький районний продовольчий комітет, 45 од.зб., 1921 р.     [1]
  • Р-2638. Ольгопільський повітовий відділ народної освіти Ольгопільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 63 од.зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2639. Управління Могилів-Подільської районної робітничо-селянської міліції, 5 од.зб., 1923 р.     [1]
  • Р-2641. Вінницька міжрайонна кооперативна спілка мисливців та рибалок, 41 од.зб., 1930 – 1932 рр.     [1]
  • Р-2642. Калинівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2643. Гайсинська окружна інспектура охорони здоров’я Гайсинського окружного виконавчого комітету, Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 146 од.зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2646. Тростянецька районна інспектура народної освіти Тростянецького районного виконавчого комітету, Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 4 од.зб., 1931 – 1933 рр.     [1]
  • Р-2647. Виконавчий комітет Чернятинської сільської Ради депутатів трудящих, 142 од.зб., 1926 – 1970 рр.     [1]
  • Р-2649. Вінницький міський відділ соціального забезпечення виконавчого комітету Вінницької міської Ради депутатів трудящих, 369 од.зб., 1919 – 1966 рр.     [1]
  • Р-2652. Трибусівська школа селянської молоді Піщанського районного відділу народної освіти, 27 од.зб., 1927 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2653. Гонорівська школа селянської молоді Піщанського районного відділу народної освіти, 16 од.зб., 1927 – 1932 рр.     [1]
  • Р-2654. Тульчинський районний комітет міжрайонної організації допомоги революціонерам (МОДР), 15 од.зб., 1924 – 1931 рр.     [1]
  • Р-2655. Гранівська районна судово-земельна комісія, 121 од.зб., 1923 – 1939 рр.     [1]
  • Р-2656. Вінницька районна судово-земельна комісія, 1145 од.зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2657. Мурованокуриловецький районний комітет незаможних селян, 32 од.зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2658. Ямпільський повітовий відділ охорони здоров’я Ямпільського повітового виконавчого комітету, Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 9 од.зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2659. Гайсинський повітовий відділ охорони здоров’я Гайсинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 134 од.зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2661. Крижопільське районне товариство взаємного кредиту, 9 од.зб., 1925 – 1928 рр.     [1]
  • Р-2666. Вінницький обласний відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Вінницької обласної Ради народних депутатів, 6547 од.зб., 1940 – 1989 рр.     [1]
  • Р-2669. Ліквідаційна комісія військово-споживчого товариства військ Поділля,м. Вінниця, 10 од.зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2673. Управління 7-го району Бердичівської повітової радянської робітничо-селянської міліції, м. Погребище, 19 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-2676. Козятинське кущове управління по заготівлі зернових, бобових, круп’яних, олійних і фуражних культур «Заготзерно», 55 од.зб., 1932 – 1934 рр.     [1]
  • Р-2679. Хоньківецький волосний військовий комісаріат, 13 од.зб., 1919 – 1920 рр.     [1]
  • Р-2680. Окремий виконавець робіт Південно-Західних шосейних доріг на Поділлі, м. Вінниця, 20 од.зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2682. Ямпільський повітовий відділ військово-продовольчого постачання Ямпільського повітового продовольчого комітету, 68 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-2683. Головне підприємство Вінницького виробничого об’єднання консервної промисловості, 252 од.зб., 1939 – 1966 рр.     [1]
  • Р-2685. Вінницький військово-продовольчий магазин управління начальника постачання Українського військового округу, 119 од.зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2686. Продовольчий магазин Брацлавського повітового відділу військово-продовольчого постачання, м. Тульчин, 12 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-2688. Брацлавський повітовий відділ військово-продовольчого постачання Брацлавського повітового продовольчого комітету «Повітпродком», м. Тульчин, 23 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-2691. Козятинський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 83 од.зб., 1919 – 1922 рр.     [1]
  • Р-2698. Вінницький обласний комітет товариства «Друзі дітей», 164 од.зб., 1931 – 1935 рр.     [1]
  • Р-2699. Староприлуцьке районне товариство взаємного кредиту, 43 од.зб., 1923 – 1926 рр.     [1]
  • Р-2700. Вінницька обласна Рада, 10317 од.зб., 1932 – 2003 рр.     [1]
  • Р-2702. Татарівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 19 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2703. Павлівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 13 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2704. Староцибулівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 23 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2705. Торканівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-2706. Верхівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-2708. Каташинська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1942 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2709. Ободівська районна управа, (періоду німецько-фашистської окупації), 19 од.зб., 1942 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2711. Новоободівська сільська управа, (періоду німецько-фашистської окупації), 23 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2714. Яланецька сільська управа, (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2717. Сьомаківська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 105 од.зб., 1924 – 1928 рр.     [1]
  • Р-2718. Жигалівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-2723. Виконавчий комітет Прибузької сільської Ради депутатів трудящих, 179 од.зб., 1925 – 1966 рр.     [1]
  • Р-2724. Виконавчий комітет Хижинецької сільської Ради депутатів трудящих, 191 од.зб., 1922 – 1966 рр.     [1]
  • Р-2725. Виконавчий комітет Стрижавської сільської Ради депутатів трудящих, 85 од.зб., 1921 – 1966 рр.     [1]
  • Р-2726. Виконавчий комітет Коло-Михайлівської сільської Ради депутатів трудящих, 28 од.зб., 1925 – 1959 рр.     [1]
  • Р-2727. Виконавчий комітет Ільківської сільської Ради депутатів трудящих, 96 од.зб., 1923 – 1966 рр.     [1]
  • Р-2728. Виконавчий комітет Луко-Мелешківської сільської Ради депутатів трудящих, 89 од.зб., 1926 – 1966 рр.     [1]
  • Р-2729. Виконавчий комітет Некрасовської сільської Ради депутатів трудящих, 125 од.зб., 1924 – 1966 рр.     [1]
  • Р-2730. Виконавчий комітет Лаврівської сільської Ради депутатів трудящих, 162 од.зб., 1924 – 1966 рр.     [1]
  • Р-2731. Майдано-Юзвинська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 28 од.зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2733. Шипинецька державна садівнича ферма Могилів-Подільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 30 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2734. Подільський губернський комісар тимчасового уряду (періоду УНР), м. Вінниця, 27 од.зб., 1917 – 1918 рр.     [1]
  • Р-2735. Вінницьке лісове господарство Вінницького окружного лісового управління, 63 од.зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2737. Ямпільська комерційна адміністрація повіту Джугастру, (періоду німецько-фашистської окупації), 13 од.зб., 1943 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2738. Кам’яногірська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 2 од.зб., 1926 р.     [1]
  • Р-2739. Новопиківська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 1 од.зб., 1926 р.     [1]
  • Р-2740. Жмеринський підцентр розподілу алкоголю, (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-2742. Вінницький кооперативний технікум Вінницької облспоживспілки, 418 од.зб., 1927 – 1977 рр.     [1]
  • Р-2743. Управління комунального господарства виконавчого комітету Вінницької обласної Ради народних депутатів, 2339 од.зб., 1935 – 1991 рр.     [1]
  • Р-2744. Управління соціального захисту населення Вінницької обласної держадміністрації, 1883 од.зб., 1932 – 1994 рр.     [1]
  • Р-2747. Гайсинський повітовий відділ комунального (місцевого) господарства Гайсинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 106 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2749. Вінницьке окружне управління уповноваженого Народного Комісаріату торгівлі УСРР, 11 од.зб., 1927 – 1928 рр.     [1]
  • Р-2751. Жмеринський повітовий відділ управління Жмеринського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 99 од.зб., 1922 р.     [1]
  • Р-2753. Гайсинське відділення Київського губернського управління металообробної промисловості, 18 од.зб., 1924 р.     [1]
  • Р-2754. Брацлавський повітовий відділ комунального господарства Брацлавського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 16 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2758. Межирівське районне правління товариства «Друзі дітей», 7 од.зб., 1926 – 1927 рр.     [1]
  • Р-2759. Вінницьке окружне правління товариства «Друзі дітей», 68 од.зб., 1925 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2761. Мурованокуриловецька районна інспектура соціального забезпечення при Мурованокуриловецькому районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 11 од.зб., 1934 – 1936 рр.     [1]
  • Р-2763. Ольгопільський повітовий відділ комунального господарства при Ольгопільському повітовому виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 17 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-2764. Мурованокуриловецький районний будинок культури при Мурованокуриловецькому районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 11 од.зб., 1923 – 1927 рр.     [1]
  • Р-2765. Ямпільський повітовий відділ комунального господарства Ямпільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 46 од.зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2769. Уповноважений Київського районного управління державної спиртової монополії об’єднаних спиртових заводів України (Укрдержспирт) у Подільський губернії, м. Вінниця, 5 од.зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2771. Могилів-Подільське районне правління товариства охорони дитинства та спияння комуністичному вихованні «Друзі дітей», 17 од.зб., 1931 – 1933 рр.     [1]
  • Р-2772. Хмільницька районна прибутково-видаткова каса Народного Комісаріату фінансів УСРР, 12 од.зб., 1922 – 1924 рр.     [1]
  • Р-2789. Курси підготовки до вищої школи при Могилів-Подільській кооперативній професійній школі, 1 од.зб., 1930 р.     [1]
  • Р-2790. Могилів-Подільський технікум радянського будівництва НК освіти УСРР, 2 од.зб., 1930 – 1935 рр.     [1]
  • Р-2791. Могилів-Подільський фінансово-економічний технікум ім. Крупської НК фінансів УСРР, 1 од.зб., 1932 р.     [1]
  • Р-2794. Вінницький міський комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських та лісових робітників, 3 од.зб., 1925 – 1926 рр.     [1]
  • Р-2795. Заводський комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників Гайсинського цегляного заводу, 2 од.зб., 1927 р.     [1]
  • Р-2796. Івчанське кооперативне меліоративне товариство Вінницької меліоративно-лісогосподарської спілки, 10 од.зб., 1926 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2800. Соколівський державний цукровий завод Подільського районного управління цукрової промисловості, 38 од.зб., 1917 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2802. Тульчинська професійно-технічна школа Тульчинського районного відділу народної освіти, 21 од.зб., 1922 – 1933 рр.     [1]
  • Р-2803. Гайсинська професійна технічна школа Гайсинського районного відділу народної освіти, 3 од.зб., 1920 – 1924 рр.     [1]
  • Р-2805. Управління 2-го району Брацлавської повітової робітничо-селянської міліції, 3 од.зб., 1922 р.     [1]
  • Р-2807. Липовецький повітовий земельний відділ Липовецького повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 236 од.зб., 1919 – 1922 рр.     [1]
  • Р-2808. Михайлівське сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство, 5 од.зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2809. М’ястківський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників радянських громадських і торговельних установ та підприємств «Радпрацівник», 17 од.зб., 1924 – 1927 рр.     [1]
  • Р-2811. Джулинський районний комітет Всесоюзної професійної спілки радянських і торговельних службовців «Радторгслужбовців», 4 од.зб., 1925 – 1926 рр.     [1]
  • Р-2812. Народний суд 6-ї дільниці Літинського повіту, 2 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-2815. Жмеринське повітове статистичне бюро Жмеринського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 41 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2816. Ольгопільське повітове статистичне бюро Ольгопільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 20 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2817. Літинське повітове статистичне бюро Літинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 21 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-2818. Ольгопільський повітовий продовольчий комітет, 16 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2820. Липовецька контора Бердичівської районної сільськогосподарської кооперативної спілки «Господарсоюз», 50 од.зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2821. Вінницька міська житлово-кооперативна спілка (Вінміськжитлокоопспілка), 41 од.зб., 1923 – 1933 рр.     [1]
  • Р-2824. Пиківський районний продовольчий комітет Подільського губернського продовольчого комітету, 7 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-2826. Гайсинський окружний адміністративний відділ Гайсинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 70 од.зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2827. Тульчинський окружний адміністративний відділ Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 233 од.зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2828. Татарівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 8 од.зб., 1929 – 1931 рр.     [1]
  • Р-2829. Брацлавський повітовий земельний відділ Брацлавського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 88 од.зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2830. Ямпільський повітовий земельний відділ Ямпільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 37 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-2831. Фінансові відділи повітових виконавчих комітетів Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 116 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2832. Ладижинська професійна технічна школа Гайсинського повітового відділу народної освіти, 3 од.зб., 1919 – 1922 рр.     [1]
  • Р-2833. Тульчинське відділення державного видавництва України «Укрдержвидав», 40 од.зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-2834. Харчовий комбінат Подільського губмісцевгоспу, 23 од.зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2835. Вінницьке будівельне-монтажне управління союзного тресту з будівництва і монтажу підприємств олієжирової та парфумерної промисловості «Олієжирбуд», 198 од.зб., 1947 – 1960 рр.     [1]
  • Р-2838. Рудницький лісопильний завод Подільського районного тресту деревообробної промисловості, 20 од.зб., 1925 – 1927 рр.     [1]
  • Р-2839. Брацлавський повітовий відділ охорони здоров’я Брацлавського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 30 од.зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2840. Група державного контролю за зберіганням спирту Міністерства державного контролю СРСР по Вінницькому спиртотресту, м. Вінниця, 41 од.зб., 1949 – 1951 рр.     [1]
  • Р-2841. Пиківський районний комітет Всесоюзної професійної спілки радянських і торговельних службовців, 39 од.зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-2842. Гайсинське окружне управління сільськими будинками культури при Гайсинському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2843. Брацлавське повітове бюро професійних спілок, 7 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-2844. Виконавчий комітет Олександрівської сільської Ради депутатів трудящих, 41 од.зб., 1923 – 1954 рр.     [1]
  • Р-2848. Заводський комітет Всесоюзної професійної спілки робітників цукрової промисловості Тростянецького цукрового заводу, 5 од.зб., 1922 – 1926 рр.     [1]
  • Р-2849. Робітничий комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників Тульчинської окружної лікарні, 6 од.зб., 1926 р.     [1]
  • Р-2850. Чоботарська професійна технічна школа Ольгопільського повітового відділу народної освіти, 11 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-2851. Захар’яшівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2852. Вітрівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2854. Ямпільська електростанція Ямпільської міської управи (періоду німецько-фашистської окупації), 12 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2855. Ямпільське районне млинарське управління Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 67 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2856. Томашпільська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 440 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2857. Чернівецьке районне млинарське управління Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 46 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2860. Машино-тракторні станції Вінницької області (періоду німецько-фашистської окупації) (о.а.ф.), 348 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2861. Моївська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 21 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2864. Сербівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 7 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2866. Вило-Ярузька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-2872. Брацлавська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 194 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2873. Нотаріус Брацлавського району (періоду німецько-фашистської окупації), 11 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2874. Суботівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 12 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2878. Тульчинська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 310 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2881. Крижопільське районне млинарське управління Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 39 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2884. Шаргородська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 103 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2885. Островецька державна виноградарська державна ферма Могилівської префектури (періоду німецько-фашистської окупації), 47 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2886. Брацлавська повітова в’язниця (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1943 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2887. Тульчинська міська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 52 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2888. Тульчинська повітова управа (періоду німецько-фашистської окупації), 36 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2889. Шаргородський районний кооператив Шаргородської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 20 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2890. Шаргородський районний вальцьовий млин Шаргородського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-2892. Монастирська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 9 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2894. Тростянецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 7 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2895. Копайгородська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 101 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2896. Копайгородський пункт заготівлі зерна Копайгородської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 30 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2899. Чернятинський пивоварний завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 35 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2902. Рахнянське садово-городнє господарство (періоду німецько-фашистської окупації), 58 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2904. Великовулизька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 12 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2906. Волосько-Крикливецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-2915. Сорокодубська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2916. Вишківецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 7 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2936. Новомиколаївська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-2941. Межирівська камінно-вапнякова розробка Жмеринської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 17 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2942. Чернятинська державна тваринницька ферма Могилів-Подільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 66 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2943. Жмеринська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 213 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2944. Мервинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 15 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2945. Четвертинівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2947. Вилівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 17 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2949. Северинівський цегельний завод Дирекії індустрії губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 21 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-2950. Пеньківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2953. Інспектор лісів Брацлавського повіту Подільської губернії, 18 од.зб., 1922 р.     [1]
  • Р-2954. Подільське губернське бюро з націоналізації землі на Поділлі, м. Вінниця, 1 од.зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-2957. Тульчинське окружне управління сільськими будинками культури, 12 од.зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-2961. Крижопільська районна ветеринарна амбулаторія Крижопільської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2966. Могилів-Подільська повітова управа (періоду німецько-фашистської окупації), 786 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2967. Волоська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 14 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2968. Карпівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1942 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2969. Садківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 26 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2970. Ярузька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 26 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2975. Олексіївська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-2981. Великорусавська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-2988. Ямпільська повітова управа (періоду німецько-фашистської окупації), 615 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2997. Грушківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 10 од.зб., 1942 – 1944 рр.     [1]
  • Р-2999. Коштулянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 6 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3001. Гайсинська округова церковна рада Всеукраїнської Православної Церковної Ради Української автокефальної православної церкви, 7 од.зб., 1922 – 1928 рр.     [1]
  • Р-3002. Черепашинецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 19 од.зб., 1922 – 1933 рр.     [1]
  • Р-3003. Вінницький обласний мило-жировий комбінат Народного Комісаріату постачання УСРР («Милотехжиркомбінат»), 45 од.зб., 1933 – 1934 рр.     [1]
  • Р-3004. Військовий претор повіту Джугастру (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-3006. Виконавчий комітет Варшицької сільської Ради депутатів трудящих, 105 од.зб., 1925 – 1959 рр.     [1]
  • Р-3007. 7-а районна будівельна контора Українського державного об’єднання будівельної промисловості, 25 од.зб., 1926 – 1932 рр.     [1]
  • Р-3009. Управління Малокутищанської районної робітничо-селянської міліції, 15 од.зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3010. Хмільницький фінансово-економічний технікум Народного Комісаріату фінансів УСРР, 4 од.зб., 1932 – 1933 рр.     [1]
  • Р-3012. Мовчанівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 2 од.зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-3014. Великокісницький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 2 од.зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-3016. Томашпільський районний секретаріат професійних спілок, 11 од.зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-3017. Жмеринський повітовий відділ робітничо-селянської інспекції при Жмеринському повітовому виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 22 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-3018. Гайсинське окружне земельне управління Гайсинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 179 од.зб., 1920 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3019. Ладижинська єврейська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 23 од.зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-3020. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Війтівка, 23 од.зб., 1931 – 1941 рр.     [1]
  • Р-3024. Вербовецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 47 од.зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-3025. Олександрівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 15 од.зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-3029. Коржівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-3031. Зяньковецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3032. Попелівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3034. Монастирський маслозавод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3037. Антонівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-3038. Хрінівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-3043. Крижопільська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3049. Антопільська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 10 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3050. Гоцулівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 29 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3058. Бушанська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 15 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3061. Вищеольчедаївський цукровий комбінат Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 26 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-3062. Вищеольчедаївська державна зерновирощувальна ферма Ямпільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 40 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3063. Соколівська державна зерновирощувальна ферма ім. Маршала Антонеску Ямпільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 59 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3065. Вапнярська містечкова управа (періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3066. Брацлавська районна ветеринарна лікарня Брацлавської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3067. Заготівельна контора продуктів і сировини Брацлавської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 6 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-3068. Грабовецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 7 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3070. Шлишковецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3075. Моївська державна зерновирощувальна ферма Ямпільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 68 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3079. Бершадський цукровий завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 261 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3083. Носковецька державна садівнича ферма “Повал” Могилів-Подільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 48 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3084. Жмеринський маслозавод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 9 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3089. Козинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3090. Демидівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3093. Тульчинська електростанція Тульчинської міської управи (періоду німецько-фашистської окупації), 26 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3094. Бандишівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 6 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3095. Балківська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 561 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3098. Гордіївська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3100. Кирнасівський цукровий завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 160 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3101. Виконавчий комітет Ладижинської міської Ради депутатів трудящих, 227 од.зб., 1928-1974 рр.     [1]
  • Р-3102. Тульчинська районна дільниця Вінницького обласного управління державного будівельного контролю, 30 од.зб., 1932 – 1934 рр.     [1]
  • Р-3103. Брацлавська районна судово-земельна комісія, 61 од.зб., 1926 – 1929 рр.     [1]
  • Р-3104. Виконавчий комітет Почапинської сільської Ради депутатів трудящих, 132 од.зб., 1925 – 1970 рр.     [1]
  • Р-3105. Тростянчицька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 12 од.зб., 1926 р.     [1]
  • Р-3107. Скидківська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 8 од.зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-3108. Махнівська районна судово-земельна комісія, 633 од.зб., 1922 – 1929 рр.     [1]
  • Р-3109. Погребищенська районна юридична консультація, 1 од.зб., 1931 – 1932 рр.     [1]
  • Р-3113. Вінницька міжрайонна колегія захисників при Вінницькому міжрайонному суді, 10 од.зб., 1929 – 1932 рр.     [1]
  • Р-3114. Могилів-Подільська окружна колегія захисників приМогилів-Подільському окружному суді, 3 од.зб., 1929 – 1930 рр.     [1]
  • Р-3115. Уповноважений Тульчинського окружного бюро професійних спілок у Томашпільському районі, м. Томашпіль, 11 од.зб., 1924 р.     [1]
  • Р-3118. Бершадський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників, 5 од.зб., 1924 р.     [1]
  • Р-3121. Хмільницьке районне виробничо-споживче об’єднання інвалідів «Труд-інвалід», 17 од.зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3123. Махнівське районне дільничне страхове агенство, 106 од.зб., 1922 – 1928 рр.     [1]
  • Р-3124. Уповноважений Подільського губернського відділу внутрішньої торгівлі у Вінницькому окрузі, м. Вінниця, 36 од.зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3125. Махнівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки радянських і торговельних службовців, 59 од.зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-3127. Бабчинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 10 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3135. Щучинецька державна тваринницька ферма Могилів-Подільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 48 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3136. Борівська державна зерновирощувальна ферма Ямпільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 103 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3141. Крижопільська інкубаторна станція Крижопільської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 13 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3142. Крижопільська районна ветеринарна лікарня Крижопільської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-3146. Косинська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 6 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3148. Пилипо-Борівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-3156. Жмеринська інкубаційна станція Жмеринської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3157. Поповецький плодоовочевий завод (періоду німецько-фашистської окупації), 41 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3159. Немерчанська державна селекційна станція (періоду німецько-фашистської окупації), 42 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3160. Вапнярський маслозавод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 12 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3161. Вапнярський заготівельний пункт “Заготзерно”(періоду німецько-фашистської окупації), 21 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3162. Строїнецька державна тваринницька ферма Могилів-Подільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 50 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3163. Вапнярська містечкова хлібопекарня Томашпільської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3164. Соснівська державна зерновирощувальна ферма Могилів-Подільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 14 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3169. Томашпільський цукровий завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 148 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3170. Чернівецький маслозавод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 10 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-3172. Моївський цукровий завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 87 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3173. Барський маслозавод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 67 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3174. Чечельницький цукровий завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 19 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3175. Барський заготівельний пункт “Плодоовоч”(періоду німецько-фашистської окупації), 26 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3176. Гамулівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3177. Новомикільська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 7 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3186. Барський заготівельний пункт “Заготзерно”(періоду німецько-фашистської окупації), 21 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3188. Шпиківський цукровий завод дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 80 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3190. Жмеринський будівельно-механічний технікум (періоду німецько-фашистської окупації), 12 од.зб., 1943 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3193. Олександрівська державна зерновирощувальна ферма Ямпільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 30 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3197. Соколівський дитячий будинок Крижопільської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 7 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3199. Чоботарська реміснича школа Крижопільської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-3201. Могилів-Подільський окружний відділ робітничо-селянської інспекції при Могилів-Подільському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 59 од.зб., 1926 – 1930 рр.     [1]
  • Р-3202. Могилів-Подільський підцентр розподілу алкоголю (періоду німецько-фашистської окупації), 25 од.зб., 1943 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3204. Агенство банку Трансністрії Станіславчицького району (періоду німецько-фашистської окупації), 14 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3209. Вендичанський цукровий завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 100 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3210. Жуковецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-3217. Вендичанський цегельний завод Дирекції індустрії губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 33 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3224. Російсько-Чернашівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 10 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3230. Китайгородська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3234. Ямпільський заготівельний пункт “Заготзерно” (періоду німецько-фашистської окупації), 37 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3235. Ямпільський плодоовочевий завод (періоду німецько-фашистської окупації), 27 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3236. Уповноважений державного планового комітету Ради Міністрів СРСР у Вінницькій області, м. Вінниця, 8 од.зб., 1948 – 1949 рр.     [1]
  • Р-3237. Федорівська сільськогосподарська школа Шаргородської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1942 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3238. Могилів-Подільський плодоовочевий завод (періоду німецько-фашистської окупації), 62 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3239. Деребчинський цукровий завод Диреції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 243 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3240. Юрківецький спиртовий завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 64 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3241. Капустянський цукровий завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 64 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3242. Ямпільський маслозавод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 58 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3243. Могилів-Подільський заготівельний пункт “Заготзерно” (періоду німецько-фашистської окупації), 71 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3244. Мазурівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 6 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3245. Володіївська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-3249. Брацлавський плодоовочевий завод (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-3251. Шаргородське районне млинарське управління Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 13 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3252. Тиврівський пивоварний завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 35 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3253. Бронницька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 25 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3254. Забузька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1943 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3258. Ямпільський млин № 1 Ямпільського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації), 12 од.зб., 1943 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3259. Ямпільська інкубаторна станція Ямпільської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 31 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3260. Краснянська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 212 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3261. Шершнянський плодоовочевий завод (періоду німецько-фашистської окупації), 23 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3262. Шершнянська гідроелектростанція Краснянської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 39 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3263. Краснянський маслозавод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 64 од.зб., 1942 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3264. Колоденська сільська управа, (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-3270. Дзвонихівський млин Краснянського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації), 13 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3271. Шершнянська мармеладна фабрика (періоду німецько-фашистської окупації), 24 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3272. Високогребельська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-3273. Шляхетненська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 8 од.зб., 1923 р.     [1]
  • Р-3275. Махнівський районний відділ реєстрації актів громадянського стану Махновського районного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 5 од.зб., 1926 – 1927 рр.     [1]
  • Р-3276. Вінницька міська хлібна контора хлібопекарень торгового відділу Вінницької міської управи (періоду німецько-фашистської окупації), 9 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-3278. Вахнівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 8 од.зб., 1926 – 1928 рр.     [1]
  • Р-3279. Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки робітників зв’язку, 4 од.зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3280. Могилів-Подільська дільниця Вінницького обласного управління державного будівельного контролю, 128 од.зб., 1929 – 1934 рр.     [1]
  • Р-3281. Воронівецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 15 од.зб., 1923 – 1934 рр.     [1]
  • Р-3283. Кисляцький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 11 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-3285. Народний суд 4-ї дільниці Ямпільського повіту, 18 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-3287. Заготівельні контори Подільського губернського продовольчого комітету (о.а.ф.), 998 од.зб., 1921 – 1924 рр.     [1]
  • Р-3288. Відкрите акціонерне товариство «Мед Поділля», м. Вінниця, 636 од.зб., 1931 – 1999 рр.     [1]
  • Р-3289. 1-е Вінницьке ремісниче трудове державне кредитно-ощадне товариство, 47 од.зб., 1921 – 1930 рр.     [1]
  • Р-3290. Робітничо-селянська інпекція при управлінні військово-будівельних робіт 13-го району, Подільська губернія, 2 од.зб., 1920 р.     [1]
  • Р-3292. Вінницький будівельний технікум Міністерства комунального господарства УРСР, 246 од.зб., 1933 – 1972 рр.     [1]
  • Р-3294. Дашівська трудова дитяча колонія Вінницької окружної інспектури народної освіти, 34 од.зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-3295. Нападівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 8 од.зб., 1923 – 1926 рр.     [1]
  • Р-3296. Фабрично-заводський комітет Всесоюзної професійної спілки робітників харчової і смакової промисловості державного млина №11, с. Ворони, 7 од.зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-3297. Заводський комітет Всеросійської професійної спілки працівників цукрової промисловості Чорноминського цукрового заводу, робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1917 – 1918 рр.     [1]
  • Р-3299. Вінницькі окружні електротехнічні курси при Подільському губернському відділі професійної спілки працівників комунального господарства, 7 од.зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-3300. Подільське відділення Всеукраїнської будівельної контори (Укрбуд), м. Вінниця, 188 од.зб., 1921 – 1926 рр.     [1]
  • Р-3301. Кобелецький млин Краснянського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3302. Лопатинецький млин Краснянського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3303. Строїнецький млин Краснянського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3304. Княжеська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3305. Швачівський млин Краснянського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3306. Черемошненський млин Краснянського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації), 10 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3308. Савчинська державна зерновирощувальна ферма Ямпільської повітової управи (періоду німецько-фашистської окупації), 11 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3309. Гнатківська олієбійня Томашпільського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-3310. Томашпільська олієбійня Томашпільського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1942 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3312. Слободо-Шарапанівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 23 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3313. Томашпільська плодоовочева сушильня (періоду німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-3314. Липівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 7 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3316. Яланецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 6 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3317. Андріяшівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 10 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-3319. Русо-Крикливецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 6 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3320. Каєтанівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 6 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3321. Уяринецький млин Краснянського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3322. Управління Національного банку України у Вінницькій області, 3956 од.зб., 1937 – 2012 рр.     [1]
  • Р-3324. Вербецько-Хуторянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3325. Левківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3326. Маловулизька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 7 од.зб., 1942 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3327. Мар’янівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 17 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3329. Яришівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3337. Сокільська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 17 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3338. Рогізнянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-3343. Дахталійська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 7 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3345. Вапнярська нафтова база (періоду німецько-фашистської окупації), 19 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3350. Хрінівське державне буряко-насіннєве господарство (періоду німецько-фашистської окупації), 12 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3352. Вінницький будинок примусових робіт Вінницької окружної виправної трудової інспекції НКВС УСРР, 88 од.зб., 1923 – 1929 рр.     [1]
  • Р-3353. Подільський губернський відділ записів актів громадянського стану Подільського губернського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 25 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-3354. Вінницький міський відділ записів актів громадянського стану Вінницького міського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 12 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-3356. Тульчинська районна Рада професійних спілок, 65 од.зб., 1931 – 1936 рр.     [1]
  • Р-3358. Подільське губернське військово-продовольче бюро «Губвійськпродбюро», м. Вінниця, 78 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-3360. Плисківське районне об’єднання сільськогосподарських колективів, 41 од.зб., 1930 – 1932 рр.     [1]
  • Р-3361. Вінницьке відділення факультету спеціального призначення при Народному Комісаріаті торгівлі (ФСП), 35 од.зб., 1938 – 1940 рр.     [1]
  • Р-3362. Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки робітників цукрової промисловості, 28 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-3364. Комісії, комітети і товариства взаємодопомоги (о.а.ф.), 413 од.зб., 1921 – 1931 рр.     [1]
  • Р-3366. Мурованокуриловецька районна судово-земельна комісія, 173 од.зб., 1922 – 1927 рр.     [1]
  • Р-3367. Обіднянський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 129 од.зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3370. Махнівська волосна судово-земельна комісія, 139 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-3372. Обозівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 12 од.зб., 1927 р.     [1]
  • Р-3373. Виконавчий комітет Кожанської сільської Ради депутатів трудящих, 36 од.зб., 1923 – 1947 рр.     [1]
  • Р-3375. Вінницьке обласне управління сільського господарства, 8325 од.зб., 1932 – 1986 рр.     [1]
  • Р-3376. Ладижинська районна судово-земельна комісія, 134 од.зб., 1924 – 1929 рр.     [1]
  • Р-3378. Вінницька обласна контора Української республіканської контори «Головм’ясомолзбуту» Міністерства м’ясної і молочної промисловості УРСР, 23 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-3379. Вінницький міський відділ внутрішньої торгівлі Вінницького міського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 26 од.зб., 1927 – 1936 рр.     [1]
  • Р-3380. Плисківська районна Рада товариств сприяння обороні авіації та хімічному будівництву «Осоавіахім», 9 од.зб., 1926 – 1929 рр.     [1]
  • Р-3382. Вахнівська районна судово-земельна комісія, 41 од.зб., 1927 – 1929 рр.     [1]
  • Р-3383. Уповноважений Центрального комітету Всесоюзної професійної спілки робітників швейної промисловості у Вінницькій області, м. Вінниця, 15 од.зб., 1933 – 1935 рр.     [1]
  • Р-3385. Тульчинський окружний дисциплінарний суд Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 74 од.зб., 1926 – 1929 рр.     [1]
  • Р-3386. Виконавчий комітет Забузької сільської Ради депутатів трудящих, 79 од.зб., 1924 – 1948 рр.     [1]
  • Р-3387. Вінницький дільничний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників залізничного, портового, шляхового будівництва, 86 од.зб., 1927 – 1936 рр.     [1]
  • Р-3388. Тульчинське районне управління з підготовки і розподілу робочої сили при Тульчинській районній інспектурі праці, 5 од.зб., 1930 – 1931 рр.     [1]
  • Р-3391. Тульчинський окружний кооперативний комітет, 19 од.зб., 1923 – 1928 рр.     [1]
  • Р-3393. Ріжок-Микулинецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 27 од.зб., 1928 – 1931 рр.     [1]
  • Р-3394. Могилів-Подільське окружне відділення управління державної торгівлі книгами і культтоварами при РНК УСРР (Укркнигокультторг), 4 од.зб., 1935 – 1936 рр.     [1]
  • Р-3397. Чернівецький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових працівників, 8 од.зб., 1926 – 1927 рр.     [1]
  • Р-3399. Вінницьке окружне управління сільськими будинками культури, 22 од.зб., 1925 р.     [1]
  • Р-3400. Плисківська районна судово-земельна комісія, 21 од.зб., 1926 – 1939 рр.     [1]
  • Р-3402. Гуто-Літинська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 32 од.зб., 1926 – 1931 рр.     [1]
  • Р-3404. Плисківське районне правління товариства авіації, хімії та повітроплавання(Аерохім), 5 од.зб., 1923 – 1926 рр.     [1]
  • Р-3407. Тульчинський окружний відділ Всесоюзної професійної спілки робітників мистецтв, 15 од.зб., 1923 – 1928 рр.     [1]
  • Р-3408. Томашпільський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти, 6 од.зб., 1925 р.     [1]
  • Р-3409. Ямпільське районне товариство сільських будинків культури при Ямпільському районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 18 од.зб., 1925 – 1927 рр.     [1]
  • Р-3410. Тульчинський окружний відділ Всесоюзної професійної спілки працівників народного харчування, 29 од.зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-3411. Чечельницький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 27 од.зб., 1925 – 1927 рр.     [1]
  • Р-3412. Виконавчий комітет Жмеринської районної Ради народних депутатів, 1368 од.зб., 1923 – 1992 рр. (основн. по 1988 р.)     [1]
  • Р-3413. Подільський губернський кооперативний комітет, м. Вінниця, 2000 од.зб., 1919 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3416. Літинське районне відділення Подільської губернської спілки споживчих товариств, 43 од.зб., 1918 – 1922 рр.     [1]
  • Р-3419. Князький волосний революційний комітет, 21 од.зб., 1919 – 1920 рр.     [1]
  • Р-3420. Тульчинська окружна інспектура соціального забезпечення Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 16 од.зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-3421. Комаргородська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 6 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3422. Тульчинська міська поліція (періоду німецько-фашистської окупації), 17 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3424. Могилів-Подільський горілчаний завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 45 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3427. Горишківська державна зерновирощуваньна ферма Ямпільської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 10 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3428. Могилів-Подільська електростанція Могилів-Подільської міської управи (періоду німецько-фашистської окупації), 34 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3430. Бронницький спиртогорілчаний завод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 18 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3431. Воєводчинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-3434. Івонівський млин Краснянського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3435. Юліямпільська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-3438. Ярошинка сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3442. Рожнятівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3444. Балківський шкіряно-миловарний завод Балківської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3446. Зеленянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-3451. Рахно-Полівський млин Краснянського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3452. Брацлавський шкіряний завод Брацлавської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 13 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-3454. Брацлавська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-3456. Брацлавський районний заготівельний пункт шкіряної сировини (періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1942 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3458. Виконавчий комітет Сербинівецької сільської Ради депутатів трудящих, 171 од.зб., 1925 – 1970 рр.     [1]
  • Р-3463. Семенківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 7 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3464. Паланська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 9 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3465. Анциполівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1941 р.     [1]
  • Р-3467. Мачуська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1943 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3468. Гриненківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3469. Яструбиська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3471. Вінницький міський земельний відділ виконавчого комітету Вінницької міської Ради депутатів трудящих, 48 од.зб., 1928 – 1946 рр.     [1]
  • Р-3472. Могилів-Подільське повітове відділення Всеросійської професійної спілки працівників освіти, 10 од.зб., 1917 – 1923 рр.     [1]
  • Р-3473. Гайсинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки робітників мистецтва, 14 од.зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3476. Зиновецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 55 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-3477. Соболівський волосний революційний комітет, 12 од.зб., 1920 р.     [1]
  • Р-3479. Шпиківський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 18 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-3480. Тульчинська промислово-кооперативна ґудзикова фабрика ім. Комінтерну Вінницької багатогалузевої промислової спілки, 11 од.зб., 1932 – 1933 рр.     [1]
  • Р-3481. Гайсинський районний секретаріат професійних спілок, 8 од.зб., 1925 – 1928 рр.     [1]
  • Р-3485. Житницька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 37 од.зб., 1923 – 1928 рр.     [1]
  • Р-3487. Особлива трудова сесія народного суду 7-ї дільниці Бердичівського округу, м. Козятин, 7 од.зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-3488. Гайсинська районна судово-земельна комісія, 14 од.зб., 1926 – 1929 рр.     [1]
  • Р-3489. Теплицька районна судово-земельна комісія, 317 од.зб., 1923 – 1930 рр.     [1]
  • Р-3490. Гайсинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників, 16 од.зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3491. Вінницький трест деревообробної і паперової промисловості Вінницького раднаргоспу, 1002 од.зб., 1936 – 1965 рр.     [1]
  • Р-3492. Тульчинське окружне товариство взаємного кредиту, 159 од.зб., 1925 – 1930 рр.     [1]
  • Р-3495. Вінницька міжобласна промислово-кооперативна художня спілка Української спілки художньо-промислових кооперативів, 282 од.зб., 1946 – 1949 рр.     [1]
  • Р-3499. Тульчинська окружна інспектура охорони здоров’я, 13 од.зб., 1922 – 1930 рр.     [1]
  • Р-3500. Вінницьке відділення інституту бухгалтерів-експертів при Вінницькій окружній робітничо-селянській інспекції, 43 од.зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-3502. Гайсинська окружна ліквідаційна комісія Гайсинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 16 од.зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3504. Жигалівське радянське господарство (радгосп) Всеукраїнського галузевого об’єднання транспортного та складсько-тарного господарства, 41 од.зб., 1930 – 1935 рр.     [1]
  • Р-3505. Соболівська районна судово-земельна комісія, 104 од.зб., 1923 – 1927 рр.     [1]
  • Р-3508. Жмеринська контора Вінницької районної спілки споживчих товариств, 46 од.зб., 1920 – 1924 рр.     [1]
  • Р-3509. Липовецьке районне відділення Київської губернської спілки споживчих товариств, 9 од.зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-3510. Вінницький сільськогосподарський технікум Народного Комісаріату освіти УСРР, 15 од.зб., 1926 – 1934 рр.     [1]
  • Р-3512. Малокутищанська районна комісія незаможних селян, 4 од.зб., 1923 р.     [1]
  • Р-3514. Інспектор лісів Тульчинського округу, 3 од.зб., 1926 – 1927 рр.     [1]
  • Р-3515. Томашпільський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників, 14 од.зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-3518. Тульчинська окружна спілка кустарно-промислових кооперативів, 16 од.зб., 1927 – 1930 рр.     [1]
  • Р-3519. Кальницька селекційна станція головного управління цукрової промисловості «Головцукор», 2 од.зб., 1921 р.     [1]
  • Р-3520. Гайсинське районне управління сільськими будинками культури, 16 од.зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-3522. Станіславчицька районна Рада товариства сприяння обороні, авіаційному і хімічному будівництву, 4 од.зб., 1927 – 1928 рр.     [1]
  • Р-3524. Управління Брацлавської повітової робітничо-селянської міліції, 14 од.зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-3525. Літинське повітове відділення Всесоюзної професійної спілки працівників радянських громадських та торговельних установ і підприємств, 11 од.зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3526. Гонорівське буряківниче сільськогосподарсько-кооперативне кредитне товариство, 2 од.зб., 1928 – 1929 рр.     [1]
  • Р-3527. Вапнярський табір військовополонених (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-3532. Яришівський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 18 од.зб., 1925 – 1927 рр.     [1]
  • Р-3535. Добровільне спортивне товариство «Боєць» Вінницької обласної ради фізичної культури, 6 од.зб., 1937 – 1938 рр.     [1]
  • Р-3540. Ямпільський робітничо-селянський кооператив Могилів-Подільської районної Ради споживчих товариств, 6 од.зб., 1926 – 1928 рр.     [1]
  • Р-3541. Кинашівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 6 од.зб., 1932 р.     [1]
  • Р-3544. Подільська губернська опікунська рада при Подільській губернській інспектурі соціального забезпечення, м. Вінниця, 110 од.зб., 1920 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3546. Бершадська районна спілка сільськогосподарських і кредитно-кооперативних товариств (райсільбанк), 6 од.зб., 1919 – 1920 рр.     [1]
  • Р-3547. Ялтушківський районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських і лісових робітників, 18 од.зб., 1926 – 1928 рр.     [1]
  • Р-3549. Виконавчий комітет Хмільницької міської Ради народних депутатів, 597 од.зб., 1928 – 1983 рр.     [1]
  • Р-3550. Вінницька опікунська рада при Вінницькій окружній інспектурі соціального забезпечення, 27 од.зб., 1920 – 1927 рр.     [1]
  • Р-3551. Малокутищанська районна судово-земельна комісія, 28 од.зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3553. Барське сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство «Хліборобська спілка», 70 од.зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-3554. Ладижниський районний комітет Всесоюзної професійної спілки будівельних робітників, 6 од.зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3555. Районний відділ соціального забезпечення виконавчого комітету Погребищанської районної Ради депутатів трудящих, 242 од.зб., 1923 – 1941 рр.     [1]
  • Р-3556. Клітищанська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 34 од.зб., 1924 – 1929 рр.     [1]
  • Р-3557. Рудницька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 5 од.зб., 1924 – 1930 рр.     [1]
  • Р-3558. Терешпільський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 346 од.зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3560. Гайсинський районний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників харчової і смакової промисловості «Харчосмак», 2 од.зб., 1925 – 1926 рр.     [1]
  • Р-3563. Районні комісії Всеукраїнської центральної комісії з націоналізації земель для промислових та наукових цілей (о.а.ф.), 102 од.зб., 1920 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3565. Помічник Подільського губернського прокурора у Гайсинському окрузі, 125 од.зб., 1921 – 1924 рр.     [1]
  • Р-3573. Управління Межирівської районної робітничо-селянської міліції, 26 од.зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3574. Уланівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1922 р.     [1]
  • Р-3575. Тульчинський коперативний технікум Тульчинської районної інспектури народної освіти, 362 од.зб., 1930 – 1934 рр.     [1]
  • Р-3576. Тульчинська торгово-промислова професійна школа Тульчинської окружної інспектури народної освіти, 204 од.зб., 1927 – 1933 рр.     [1]
  • Р-3577. Тульчинське окружне відділення Всесоюзної професійної спілки робітників швейної промисловості, 19 од.зб., 1922 – 1926 рр.     [1]
  • Р-3580. Управління Тульчинської районної робітничо-селянської міліції, 7 од.зб., 1923 – 1926 рр.     [1]
  • Р-3581. Дяківецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 16 од.зб., 1924 – 1927 рр.     [1]
  • Р-3582. Місцевий комітет Всесоюзної професійної спілки радянських і торговельних службовців Могилів-Подільського споживчого кооперативу, 24 од.зб., 1924 – 1929 рр.     [1]
  • Р-3583. Піщанський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти «Робос», 5 од.зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3584. Подільська губернська спілка промислових кустарних і кооперативних об’єднань (Подгубкустпромспілка), м. Вінниця, 299 од.зб., 1921 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3586. Бесарабська сільськогосподарська комуна ім. Косовського, м. Ободівка, 26 од.зб., 1925 – 1928 рр.     [1]
  • Р-3587. Юрковецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 6 од.зб., 1919 – 1922 рр.     [1]
  • Р-3590. Лозоватська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 13 од.зб., 1923 – 1928 рр.     [1]
  • Р-3591. Курашовецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 22 од.зб., 1925 – 1927 рр.     [1]
  • Р-3592. Подільська районна контора акціонерного товариства торгівлі хлібними та сільськогосподарськими продуктами «Хлібопродукт», м. Вінниця, 199 од.зб., 1922 – 1926 рр.     [1]
  • Р-3595. Інспекція головного управління у справах промислової та споживчої кооперації при Раді Міністрів СРСР у Вінницькій області, 47 од.зб., 1947 – 1950 рр.     [1]
  • Р-3597. Листи підписів під відозвою Всесвітнього Конгресу прибічників миру у Вінницькій області, 727 од.зб., 1950 р.     [1]
  • Р-3599. Тульчинський районний відділ соціального забезпечення Тульчинського районного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 5 од.зб., 1935 р.     [1]
  • Р-3602. Тульчинський окружний торговий відділ Тульчинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 14 од.зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-3603. Вінницький вечірній комуністичний університет Народного Комісаріату освіти УСРР, 7 од.зб., 1931 – 1932 рр.     [1]
  • Р-3604. Хоньківецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 14 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-3607. Шпиківський районний комітет Всесоюзної професійної спілки працівників освіти, 2 од.зб., 1925 р.     [1]
  • Р-3608. Маньковецьке сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство «Єднання», 1 од.зб., 1927 – 1928 рр.     [1]
  • Р-3609. Ольгопільська районна лікарня Ольгопільського повітового відділу охорони здоров’я, 11 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-3613. Хмільницька контора Вінницької районної спілки споживчих товариств, 7 од.зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-3616. Подільське губернське управління підприємствами сільської промисловості Подільської губернської ради народного господарства (Сільпром), м. Вінниця, 12 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-3617. Заливанщинський цукровий завод Подільського районного управління цукрової промисловості, 11 од.зб., 1919 – 1922 рр.     [1]
  • Р-3618. Ялтушківське сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство «Селянське спілка» Могилів-Подільської окружної спілки сільськогосподарських товариств, 18 од.зб., 1926 – 1929 рр.     [1]
  • Р-3619. Дорожній комітет Всесоюзної професійної спілки медичних працівників управління Вінницької залізниці, 20 од.зб., 1947 – 1949 рр.     [1]
  • Р-3621. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. ДПУ, с. Татариски, 2 од.зб., 1931 – 1932 рр.     [1]
  • Р-3622. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Серп і Молот», с. Татариски, 2 од.зб., 1931 – 1932 рр.     [1]
  • Р-3624. Подільський тракторний пункт Українського автотранспортного торгово-промислового товариства (Укравтопромторг), м. Вінниця, 48 од.зб., 1925 – 1928 рр.     [1]
  • Р-3626. Бахтинська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 27 од.зб., 1923 – 1935 рр.     [1]
  • Р-3629. Гайсинське інвалідно-кооперативне виробничо-збутове товариство «Відродження», 7 од.зб., 1932 р.     [1]
  • Р-3636. Липовецьке повітове телефонне управління Київського губернського відділення зв’язку, 28 од.зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-3638. Піщанський груповий комітет Всесоюзної професійної спілки радянських торгових службовців, 13 од.зб., 1925 – 1929 рр.     [1]
  • Р-3640. Бабчинецький районний комітет Всесоюзної професійної спілки сільськогосподарських та лісових робітників, 4 од.зб., 1926 – 1927 рр.     [1]
  • Р-3641. Чечельницький районний комітет Всесоюзної професійної спілки радянських і торгових службовців, 4 од.зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3642. Дзюнківська районна комісія незаможних селян, 2 од.зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-3643. Новоселицька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1929 – 1935 рр.     [1]
  • Р-3645. Управління 4-го району Вінницької повітової робітничо-селянської міліції, м. Гнівань, 58 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-3646. Управління Брацлавської районної робітничо-селянської міліції, 5 од.зб., 1922 – 1926 рр.     [1]
  • Р-3647. Гайсинська окружна інспектура праці Гайсинського окружного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 8 од.зб., 1924 р.     [1]
  • Р-3650. Наказненське сільське споживче товариство, 3 од.зб., 1923– 1930рр.     [1]
  • Р-3652. Конищівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 2 од.зб., 1926 – 1929 рр.     [1]
  • Р-3653. Машино-тракторні станції Вінницької області (о.а.ф.), 295 од.зб., 1936 – 1959 рр.     [1]
  • Р-3654. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Карла Маркса, с. Вила, 50 од.зб., 1927– 1967 рр.     [1]
  • Р-3656. Кривохижинецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 1 од.зб., 1933 – 1934 рр.     [1]
  • Р-3662. Матейківське сільськогосподарське кредитно-кооперативне товариство «Вигода», 10 од.зб., 1927 – 1929 рр.     [1]
  • Р-3663. Немирівська районна заготівельна контора Дніпропетровської обласної контори торгівлі овочами (Дніпроовочторг), 13 од.зб., 1936 – 1937 рр.     [1]
  • Р-3665. Козятинська районна продовольча комісія, 2 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-3666. Фінансове управління Вінницької обласної державної адміністрації, 7247 од.зб., 1939 – 2003 рр.     [1]
  • Р-3674. Махнівський волосний революційний комітет, 17 од.зб., 1919 – 1921 рр.     [1]
  • Р-3675. Виконавчий комітет Раківської сільської Ради депутатів трудящих, 10 од.зб., 1923 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3676. Уланівське районне бюро примусових робіт Уланівського районного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 115 од.зб., 1925 р.     [1]
  • Р-3677. Липовецький повітовий відділ народної освіти Липовецького повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 199 од.зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-3679. Козятинська районна спілка сільськогосподарських виробничих кооперативів (Райбурякоспілка), 16 од.зб., 1930 – 1931 рр.     [1]
  • Р-3680. Літинський повітовий відділ управління Літинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 76 од.зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-3681. Чернашівсько-Українська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1941 р.     [1]
  • Р-3682. Вапнярський заготівельний пункт “Заготхудоба”(періоду німецько-фашистської окупації), 16 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3687. Квочківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-3689. Томашпільське млинарське управління, млини Томашпільського району (періоду німецько-фашистської окупації) (о.а.ф.), 14 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3691. Олександрівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-3699. Чернівецький сільський кооператив Чернівецького районного кооператив (періоду німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-3704. Балківська районна поліція (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-3707. Кирнасівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3708. Шуро-Копіївська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-3709. Крищинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-3711. Чечельницька районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1942 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3714. Мурованокуриловецька районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3717. Жмеринська міська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3718. Шурівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3720. Шершнянський млин Краснянського районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3722. Станіславчицький млин № 1 Станіславчицького районного млинарського управління (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-3724. Чорноминський цукровий завод Дирекції харчової промисловості губернаторства (періоду німецько-фашистської окупації), 22 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3727. Балківський жандармський пост Могилівського жандармського легіону (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-3730. Виконавчий комітет Межирівської сільської Ради депутатів трудящих, 208 од.зб., 1919 – 1963 рр.     [1]
  • Р-3731. Широкогребельська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 6 од.зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3732. Літинський повітовий військовий комісаріат, 100 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-3734. Районне управління сільського господарства виконавчого комітету Мурованокуриловецької районної Ради народних депутатів, 450 од.зб., 1933 – 1985 рр.     [1]
  • Р-3737. Демівський волосний революційний комітет, 7 од.зб., 1919 – 1921 рр.     [1]
  • Р-3742. Барський відділ військово-продовольчого постачання Барського районного військово-продовольчого комітету, 4 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-3745. Гайсинський повітовий відділ соціального страхування, 6 од.зб., 1922 р.     [1]
  • Р-3746. Вінницький закритий студентський кооператив (ЗСК), 14 од.зб., 1933 – 1935 рр.     [1]
  • Р-3747. Волошко-Махаринецька сільськогосподарська школа 1-го розряду Київського губернського самоуправління, м. Козятин, 25 од.зб., 1917 – 1919 рр.     [1]
  • Р-3748. Печерський волосний революційний комітет, 20 од.зб., 1918 – 1921 рр.     [1]
  • Р-3757. Тростянецький волосний військовий комісаріат, 7 од.зб., 1921 р.     [1]
  • Р-3758. Вінницька гарнізонна учбова кузня, 28 од.зб., 1919 – 1922 рр.     [1]
  • Р-3760. Управління 24-го Могилів-Подільського прикордонного загону Державного політичного управління (ДПУ), 1 од.зб., 1928 р.     [1]
  • Р-3762. Погребищенський районний військовий комісаріат, 7 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-3763. Козятинський районний військовий комісаріат, 8 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-3764. Ситковецька районна контрольна комісія робітничо-селянської інспекції при Ситковецькому районному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 11 од.зб., 1929 – 1931 рр.     [1]
  • Р-3765. Вінницький обласний відділ постачання Народного Комісаріату постачання УСРР, 50 од.зб., 1933 – 1934 рр.     [1]
  • Р-3769. Виборчі комісії по виборах до Верховної Ради УРСР по Вінницькій області, 354 од.зб., 1946 – 1991 рр.     [1]
  • Р-3787. Межирівський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 637 од.зб., 1922 – 1927 рр.     [1]
  • Р-3788. Виконавчий комітет Стодулецької сільської Ради депутатів трудящих, 165 од.зб., 1924 – 1970 рр.     [1]
  • Р-3789. Виконавчий комітет Рівської сільської Ради депутатів трудящих, 109 од.зб., 1926 – 1970 рр.     [1]
  • Р-3790. Лисогірська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 4 од.зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-3792. Вінницька обласна контрактаційно-заготівельна контора Головного управління промисловості рослинного каучуку Міністерства хімічної промисловості СРСР, 164 од.зб., 1946 – 1953 рр.     [1]
  • Р-3793. Плисківський районний відділ народної освіти виконавчого комітету Плисківської районної Ради депутатів трудящих, 77 од.зб., 1931 – 1962 рр.     [1]
  • Р-3794. Хмільницький районний відділ народної освіти виконавчого комітету Хмільницької районної Ради народних депутатів, 217 од.зб., 1932 – 1980 рр.     [1]
  • Р-3795. Уланівське районне агенство державного страхування при Уланівському районному виконачому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 9 од.зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3796. М’ястківський волосний революційний комітет, 24 од.зб., 1919 – 1921 рр.     [1]
  • Р-3798. Вендичанський пункт заготівлі зерна “Заготзерно”(періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3799. Калинівський пункт заготівлі зерна “Заготзерно” (періоду німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-3801. Юрківецький маслозавод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3802. Білянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3804. Тульчинський окружний комітет допомоги жертвам інтервенції, 6 од.зб., 1924 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3806. Група державного контролю за схоронністю державних продовольчих і матеріальних резервів Міністерства Державного контролю СРСР по Вінницькому територіальному управлінню, 75 од.зб., 1949 – 1953 рр.     [1]
  • Р-3810. Літинське районне відділення Вінницької обласної контори Державного банку, 12 од.зб., 1940 – 1941 рр.     [1]
  • Р-3811. Козятинське районне відділення Вінницької обласної контори Державного банку, 12 од.зб., 1934 – 1941 рр.     [1]
  • Р-3812. Гайсинське районне відділення Вінницької обласної контори Державного банку, 12 од.зб., 1939 – 1941 рр.     [1]
  • Р-3813. Липовецьке районне відділення Вінницької обласної контори Державного банку, 4 од.зб., 1941 р.     [1]
  • Р-3814. Немирівське районне відділення Вінницької обласної контори Державного банку, 4 од.зб., 1939 – 1941 рр.     [1]
  • Р-3815. Ободівське районне відділення Вінницької обласної контори Державного банку, 3 од.зб., 1941 р.     [1]
  • Р-3816. Могилів-Подільське районне відділення Вінницької обласної контори Державного банку, 8 од.зб., 1941 р.     [1]
  • Р-3817. Русаво-Радянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3818. Стрижавська дитяча трудова колонія Управління МВС у Вінницькій області, 159 од.зб., 1921 – 1959 рр.     [1]
  • Р-3819. Агрономічні курси при Подільському відділенні цукротресту, м. Вінниця, 3 од.зб., 1929 р.     [1]
  • Р-3820. Козятинський дільничий комітет професійної спілки робітників і службовців залізничного і водного транспорту Південно-Західної залізниці, 6 од.зб., 1921 – 1926 рр.     [1]
  • Р-3821. Жмеринський дільничий комітет професійної спілки робітників і службовців залізничного і водного транспорту Південно-Західної залізниці, 4 од.зб., 1920 – 1924 рр.     [1]
  • Р-3822. Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова Міністерства охорони здоров’я УРСР, 2515 од.зб., 1938 – 1986 рр.     [1]
  • Р-3823. Продовольчий магазин Липовецького повітового військового комісаріату, 7 од.зб., 1922 р.     [1]
  • Р-3825. Подільська районна контора Українського лісозаготівельного та деревообробного тресту «Українліс», м. Вінниця, 44 од.зб., 1924 – 1928 рр.     [1]
  • Р-3826. Вінницька контора Українського державного шкіряного тресту, 2 од.зб., 1925 р.     [1]
  • Р-3827. Подільський губернський відділ народного зв’язку, м. Вінниця, 57 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-3828. Вінницьке обласне управління Промбудбанку СРСР, 513 од.зб., 1922 – 1989 рр.     [1]
  • Р-3840. Управління військового коменданта Української трудової армії у Вінницькому районі цукрової промисловості, 1 од.зб., 1921 р.     [1]
  • Р-3842. Козятинський залізничний військово-продовольчий пункт, 5 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-3843. Жмеринський евакуаційний пункт №200 Південно-Західного фронту, 208 од.зб., 1919 – 1921 рр.     [1]
  • Р-3844. Жмеринський шпиталь Українського Червоного Хреста, 5 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-3845. Вінницький міжрайонний риболовецький робітничий кооператив, 24 од.зб., 1932 – 1933 рр.     [1]
  • Р-3846. Уповноважений Бердичівського управління військово-продовольчого постачання по Козятинському району, м. Козятин, 6 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-3848. Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників харчової промисловості, 1623 од.зб., 1949 – 1986 рр.     [1]
  • Р-3850. Вінницький обласний комітет професійної спілки робітників борошномельної промисловості та елеваторів, 35 од.зб., 1947 – 1953 рр.     [1]
  • Р-3851. Управління з охорони державних таємниць в пресі при Вінницькому облвиконкомі, 182 од.зб., 1944 – 2002 рр.     [1]
  • Р-3852. Вінницький обласний комітет професійної спілки робітників цукрової промисловості, 286 од.зб., 1944 – 1953 рр.     [1]
  • Р-3853. Турбівська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 9 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3854. Упрвноважений Одеської районної державної торгової контори з експорту та імпорту на Поділлі, м. Вінниця, 2 од.зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-3855. Козятинська дільнична агенція державного страхування, 21 од.зб., 1922 – 1924 рр.     [1]
  • Р-3856. Правління Козятинського робітничого кооперативу, 13 од.зб., 1922 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3857. Глуховецький каоліновий комбінат тресту «Буднерудпром», 130 од.зб., 1922 – 1956 рр.     [1]
  • Р-3860. Юзефо-Миколаївський державний цукровий завод Подільського районного управління цукрової промисловості, 154 од.зб., 1918 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3861. Особлива трудова сесія народного суду 15-ї дільниці Бердичівського округу, смт. Липовець, 54 од.зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-3863. Особлива трудова сесія народного суду 14-ї дільниці Бердичівського округу, смт. Іллінці, 12 од.зб., 1924 р.     [1]
  • Р-3864. Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників комунального і житлового будівництва, 87 од.зб., 1944 – 1953 рр.     [1]
  • Р-3865. Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників політпросвітницьких установ, 17 од.зб., 1945 – 1951 рр.     [1]
  • Р-3866. Вінницьке обласне управління у справах мисливського господарства при Вінницькому обласному виконавчому комітеті депутатів трудящих, 51 од.зб., 1946 – 1952 рр.     [1]
  • Р-3867. Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників лісу та сплаву, 69 од.зб., 1945 – 1951 рр.     [1]
  • Р-3868. Ладижинська волосна земельна управа (періоду УНР), 9 од.зб., 1917 – 1919 рр.     [1]
  • Р-3869. Вінницька обласна державна насіннєва інспекція Міністерства сільського господарства і продовольства України, 1489 од.зб., 1944 – 2013 рр.     [1]
  • Р-3870. Жмеринська района дільниця Вінницького обласного управління державного будівельного контролю, 133 од.зб., 1932 – 1934 рр.     [1]
  • Р-3871. Гайсинська района дільниця Вінницького обласного управління державного будівельного контролю, 75 од.зб., 1931 – 1934 рр.     [1]
  • Р-3872. Вінницька района дільниця Вінницького обласного управління державного будівельного контролю, 224 од.зб., 1932 – 1934 рр.     [1]
  • Р-3873. Управління Могилів-Подільського окружного інженера при Могилів-Подільському окружному виконавчому комітеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 14 од.зб., 1927 – 1930 рр.     [1]
  • Р-3875. Янівський дитячий будинок Калинівського районного відділу народної освіти, 1 од.зб., 1938 р.     [1]
  • Р-3877. Медвідська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-3879. Яришівський районний відділ записів актів громадянського стану Яришівського районного виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 9 од.зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3881. Обідненський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 113 од.зб., 1918 – 1923 рр.     [1]
  • Р-3882. Подільська губернська контора Всеросійської Ради постачання залізничників «Продшлях», м. Вінниця, 18 од.зб., 1919 – 1920 рр.     [1]
  • Р-3883. Управління Липовецької дільниці Уманської районної залізничної міліції Південно-Західної залізниці, 3 од.зб., 1920 р.     [1]
  • Р-3884. Турбівська районна санітарна станція Турбівської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3885. Подільське губернське митне відділення уповноваженого Ради Народних Комісарів України з внутрішньої торгівлі, м. Вінниця, 41 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-3886. Уповноважений Українського управління з питань палива на Поділлі (Укрпал), м. Вінниця, 9 од.зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-3888. Уповноважений Української державної міліоративно-будівельної контори у Вінницькому та Проскурівському округах, м. Вінниця, 34 од.зб., 1924 – 1926 рр.     [1]
  • Р-3889. Подільська губернська ліквідаційна комісія з ліквідації губернських установ, м. Вінниця, 40 од.зб., 1925 – 1926 рр.     [1]
  • Р-3890. Управління Жмеринської районної залізничної міліції Південно-Західної залізниці, 13 од.зб., 1920 р.     [1]
  • Р-3893. Подільська губернська контора Українського Правобережного відділення акціонерного товариства «Стандарт», м. Вінниця, 47 од.зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-3895. Мерижівський районний військовий комісаріат, 1 од.зб., 1925 р.     [1]
  • Р-3897. Обідненська районна судово-земельна комісія, 3 од.зб., 1923 р.     [1]
  • Р-3900. Сальницький міський відділ комунального господарства Сальницького міського виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 57 од.зб., 1917 – 1923 рр.     [1]
  • Р-3904. Липовецька повітова судово-земельна комісія,8 од.зб., 1921 р.     [1]
  • Р-3906. Управління Вінницької дільниці Козятинської районної залізничної міліції Південно-Західної залізниці, м Вінниця, 17 од.зб., 1920 р.     [1]
  • Р-3907. Зозівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 22 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-3908. Подільський губернський відділ захисту дітей при Подільському губернському виконавчому комтеті Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 6 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-3913. Управління Козятинської районної залізничної міліції Південно-Західної залізниці, 25 од.зб., 1920 р.     [1]
  • Р-3914. Мартинівський млин Всеукраїнського Центрального торгово-виробничого управління, 1 од.зб., 1924 р.     [1]
  • Р-3916. Межирівська районна судово-земельна комісія, 389 од.зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-3920. Липовецький повітовий відділ соціального забезпечення Липовецького повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 512 од.зб., 1919 – 1922 рр.     [1]
  • Р-3921. Табір будівництва № 211 Головного управління таборів і колоній Народного Комісаріату внутрішніх справ СРСР (ГУЛАГ) НКВС СРСР, с. Стрижака, 90 од.зб., 1935 – 1941 рр.     [1]
  • Р-3922. Жмеринська районна податкова каса (періоду німецько-фашистської окупації), 9 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3923. Новоселівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3926. Гнатківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-3927. Брацлавське районне млинарське управління Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3929. Степанківська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3930. Стефанівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-3935. Телелинецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-3936. Брацлавське районне поштово-телеграфне відділення Брацлавської районної управи (періоду німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-3937. Вінницький міський касаційний суд при Вінницькому окружному комісарі (періоду німецько-фашистської окупації), 611 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3940. Вінницьке обласне управління колгоспного будівництва при виконкомі Вінницької обласної Ради депутатів трудящих, 130 од.зб., 1945 – 1958 рр.     [1]
  • Р-3941. Уповноважений Міністерства заготівлі СРСР у Вінницькій області, 313 од.зб., 1944 – 1956 рр.     [1]
  • Р-3942. Степанівський цукровий завод Вінницького окружного управління цукрової промисловості (періоду німецько-фашистської окупації), 23 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3943. Іллінецька районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-3945. Вінницьке державне лісогосподарське об’єднання «Вінницяліс», 4413 од.зб., 1940 – 1991 рр.     [1]
  • Р-3946. Вінницький обласний комітет Всесоюзної професійної спілки робітників м’ясомолочної промисловості, 31 од.зб., 1945 – 1953 рр.     [1]
  • Р-3947. Вінницька інспектура виправно-трудових робіт управління МВС у Вінницькій області, 28 од.зб., 1945 – 1953 рр.     [1]
  • Р-3948. Вінницька обласна спілка кооперації інвалідів (облкоопінспілка), Української Ради кооперації інвалідів, 763 од.зб., 1944 – 1953 рр.     [1]
  • Р-3950. Ольгопільська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3951. Вінницький обласний комітет професійної спілки медичних працівників, 908 од.зб., 1940 – 1986 рр.     [1]
  • Р-3952. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. УІІ з’їзду Рад, с. Студена, 7 од.зб., 1931 – 1937 рр.     [1]
  • Р-3953. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Молотова, с. Кацмазів, 49 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-3954. Деребчинський цукровий завод Вінницького цукротресту, 148 од.зб., 1941 – 1972 рр.     [1]
  • Р-3957. Вінницький обласний відділ шосейних доріг Українського управління шосейних доріг, 144 од.зб., 1944 – 1953 рр.     [1]
  • Р-3958. Бродецька неповна середня школа Комсомольського районного відділу народної освіти, 1 од.зб., 1937 – 1941 рр.     [1]
  • Р-3959. Томашпільська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3960. Управління 5-го району Вінницького окружного відділу карного розшуку, м. Хмільник, 2 од.зб., 1923 р.     [1]
  • Р-3961. Забілянська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1942 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3963. Махнівська районна управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-3964. Бродецький цукровий комбінат Вінницького окружного управління цукрової промисловості (періоду німецько-фашистської окупації), 3 од.зб., 1941 – 1942 рр.     [1]
  • Р-3966. Головне планово-економічне управління Вінницького облвиконкому, 3235 од.зб., 1926 – 1989 рр.     [1]
  • Р-3967. Немирівська міська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1921 р.     [1]
  • Р-3968. Вінницька районна державна інспекція з визначення урожайності, 106 од.зб., 1947 – 1954 рр.     [1]
  • Р-3969. Крижопільська середня школа Крижопільського районного відділу народної освіти, 2 од.зб., 1936 – 1941 рр.     [1]
  • Р-3970. Заболотненська середня школа Крижопільського районного відділу народної освіти, 38 од.зб., 1935 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3973. Ольгопільський повітовий лісничий (періоду УНР), 5 од.зб., 1919 р.     [1]
  • Р-3974. Вінницький повітовий лісничий (періоду УНР), 11 од.зб., 1919 р.     [1]
  • Р-3975. Управління Подільського поштово-телеграфного округу (періоду УНР), м. Вінниця, 12 од.зб., 1920 р.     [1]
  • Р-3976. Управа Подільської залізниці (періоду УНР), м. Вінниця, 8 од.зб., 1919 – 1920 рр.     [1]
  • Р-3977. Брацлавський повітовий лісничий (періоду УНР), 3 од.зб., 1919 – 1920 рр.     [1]
  • Р-3978. Немирівська міська комендатура (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 р.     [1]
  • Р-3979. Вінницька повітова управа (періоду УНР), 1 од.зб., 1919 р.     [1]
  • Р-3980. Судовий слідчий по важливих справах Вінницького окружного суду (періоду УНР), 2 од.зб., 1918 р.     [1]
  • Р-3982. Гніванський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-3984. Терешпільський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 94 од.зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-3986. Гайсинська міська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 5 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-3987. Козятинська міжрайонна державна інспекція з визначення врожайності, 33 од.зб., 1947 – 1954 рр.     [1]
  • Р-3988. Тульчинська міжрайонна державна інспекція з визначення врожайності, 16 од.зб., 1947 – 1953 рр.     [1]
  • Р-3989. Могилів-Подільська міжрайонна державна інспекція з визначення врожайності, 39 од.зб., 1947 – 1954 рр.     [1]
  • Р-3990. Гайсинська міжрайонна державна інспекція з визначення врожайності, 32 од.зб., 1947 – 1953 рр.     [1]
  • Р-3991. Борівська сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 4 од.зб., 1941 – 1943 рр.     [1]
  • Р-3993. Серебринецька сільська управа (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1941 р.     [1]
  • Р-3994. Барське відділення Проскурівського господарського банку (періоду німецько-фашистської окупації), 8 од.зб., 1941 – 1944 рр.     [1]
  • Р-3996. Тульчинський окружний відділ Державного політичного управління, 1 од.зб., 1926 – 1927 рр.     [1]
  • Р-3998. Виконавчий комітет Комаргородської сільської Ради депутатів трудящих, 2 од.зб., 1944 – 1946 рр.     [1]
  • Р-3999. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Молотова, с. Біла, 4 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4004. Комаргородська лікарня Томашпільського районного відділу охорони здоров’я, 10 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4012. Виконавчий комітет Білянської сільської Ради депутатів трудящих, 1 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4013. Виконавчий комітет Вапнярської селищної Ради депутатів трудящих, 239 од.зб., 1944 – 1975 рр.     [1]
  • Р-4014. Виконавчий комітет Вапнярської сільської Ради депутатів трудящих, 2 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4015. Виконавчий комітет Вербівської сільської Ради депутатів трудящих, 1 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4016. Виконавчий комітет Горишківської сільської Ради депутатів трудящих, 1 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4017. Виконавчий комітет Жолобівської сільської Ради депутатів трудящих, 2 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4018. Виконавчий комітет Кислицької сільської Ради депутатів трудящих, 5 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4020. Виконавчий комітет Крижопільскої сільської Ради депутатів трудящих, 2 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4021. Виконавчий комітет Малорусавської сільської Ради депутатів трудящих, 3 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4022. Виконавчий комітет Марківської сільської Ради депутатів трудящих, 2 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4025. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с. Нетребівка, 3 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4026. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Більшовик», с. Яланець, 3 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4027. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоне поле», с. Олександрівка, 4 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4029. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Прогрес», с. Антопіль, 3 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4030. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога», с. Вапнярка, 5 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4031. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Паризька комуна», с. Велика Русава, 4 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4032. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Прогрес», с. Велика Русава, 5 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4033. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «13-ти річчя Жовтня», с. Голово-Русава, 6 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4034. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ілліча, с. Горишківка, 12 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4035. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Димитрова, с. Жолоби, 6 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4036. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний Жовтень», с. Крижопіль, 4 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4037. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Калініна, с. Мала Русава, 8 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4038. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «13-ти річчя Жовтня», с. Мала Русава, 4 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4039. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Боротьба», с. Марківка, 6 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4040. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Будьонного, с. Нетребівка, 3 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4041. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Крупської, с. Станіславка, 4 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4042. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Жовтень», с. Стіна, 2 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4045. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога», с. Ізобіляни, 4 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4046. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Дніпробуд», с. Стіна, 2 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4047. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «7 з’їзд Рад», с. Стіна, 2 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4048. Виконавчий комітет Рожнятівської сільської Ради депутатів трудящих, 1 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4050. Козятинська гарнізонна хлібопекарня, 2 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-4051. Уповноважений начальника Українського Військового округу із заготівлі та постачання палива Червоній Армії по Подільському району, м. Вінниця, 55 од.зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-4064. Обласне управління комендатур, комендатури кущових управлінь, цукрокомбінатів і цукрозаводів військ ДПУ по охороні цукрової промисловості (о.а.ф.), 634 од.зб., 1921 – 1924 рр.     [1]
  • Р-4065. Управління начальника гарнізону Теплика і Красносілки, м. Теплик, 1 од.зб., 1920 р.     [1]
  • Р-4066. Козятинська державна заготівельна контора Київського губернського продовольчого комітету, 29 од.зб., 1921 – 1924 рр.     [1]
  • Р-4067. Виконавчий комітет Великорусавської сільської Ради депутатів трудящих, 1 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4074. Станіславчицький маслозавод Дирекції харчової промисловості губернаторства Трансністрії (періоду німецько-фашистської окупації), 2 од.зб., 1943 – 1944 рр.     [1]
  • Р-4075. Волосні комітети незаможних селян (о.а.ф.), 270 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-4076. Вінницька контора Української контори з оптової торгівлі бакалійними товарами «Укроптбакалія», 110 од.зб., 1932 – 1958 рр.     [1]
  • Р-4077. Окремий табірний пункт при об’єкті № 45 відділу виправно-трудових колоній управління Народного Комісаріату внутрішніх справ по Вінницькій області, 21 од.зб., 1941 р.     [1]
  • Р-4078. 3-є відділення робітничо-селянської міліції міста Вінниці, 123 од.зб., 1930 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4079. Білопільський волосний революційний комітет, 30 од.зб., 1919 – 1921 рр.     [1]
  • Р-4080. Білопільський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 147 од.зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-4082. Білопільський волосний військовий комісаріат, 16 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-4083. Білопільський районний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 303 од.зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-4084. Ширмівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 106 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-4085. Ширмівський волосний революційний комітет, 17 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-4086. Уповноважений Бердичівського повітового відділу народного господарства у Самгородоцькій волості, м. Самгородок, 27 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-4087. Бродецький державний цукровий завод Подільського відділення цукротресту, 34 од.зб., 1920 – 1927 рр.     [1]
  • Р-4088. Махаринецький цукровий завод Вінницького цукротресту, 77 од.зб., 1919 – 1968 рр.     [1]
  • Р-4089. Самгородоцький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 29 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-4090. Самгородоцький волосний революційний комітет, 1 од.зб., 1920 р.     [1]
  • Р-4091. Виконавчий комітет Смаржинецької сільської Ради депутатів трудящих, 33 од.зб., 1922 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4092. Виконавчий комітет Бродецької сільської Ради депутатів трудящих, 172 од.зб., 1921 – 1970 рр.     [1]
  • Р-4093. Медведівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 1 од.зб., 1922 р.     [1]
  • Р-4094. Миколаївське скотарсько-молочарське кооперативне товариство, 12 од.зб., 1927 – 1928 рр.     [1]
  • Р-4098. Самгородоцьке дільниче агенство державного страхування, 18 од.зб., 1922 – 1924 рр.     [1]
  • Р-4099. Народний суд 5-ї дільниці Бердичівського повіту, м. Білопілля, 146 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-4103. Особлива трудова сесія народного суду Бердичівського округу, м. Білопілля, 14 од.зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-4105. Деребчинська державна зерновирощувальна ферма (періоду німецько-фашистської окупації), 1 од.зб., 1942 р.     [1]
  • Р-4111. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с. Шолудьки, 7 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4112. Вінницький обласний комітет професійної спілки фінансово-банківських працівників, 91 од.зб., 1944 – 1956 рр.     [1]
  • Р-4113. Хмільницьке районне управління сільського господарства виконавчого комітету Хмільницької районної Ради депутатів трудящих, 402 од.зб., 1932 – 1980 рр.     [1]
  • Р-4114. Хмільницький районний фінансовий відділ виконавчого комітету Хмільницької районної Ради народних депутатів, 542 од.зб., 1944 – 1980 рр.     [1]
  • Р-4115. Районне управління сільського господарства виконавчого комітету Погребищенської районної Ради народних депутатів, 782 од.зб., 1931 – 1985 рр.     [1]
  • Р-4117. Калинівський районний фінансовий відділ виконавчого комітету Калинівської районної Ради народних депутатів, 1124 од.зб., 1930 – 1988 рр.     [1]
  • Р-4119. Виконавчий комітет Малотернівської сільської Ради депутатів трудящих, 5 од.зб., 1934 – 1941 рр.     [1]
  • Р-4120. Виконавчий комітет Слободо-Шарапанівської сільської Ради депутатів трудящих, 5 од.зб., 1940 – 1941 рр.     [1]
  • Р-4121. Відділ сільського господарства виконавчого комітету Плисківської районної Ради депутатів трудящих, 96 од.зб., 1931 – 1953 рр.     [1]
  • Р-4122. Табірне відділення № 37 управління виправно-трудових таборів і колоній МВС УРСР, с. Стрижака, 55 од.зб., 1947 – 1956 рр.     [1]
  • Р-4125. Мар’янівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 7 од.зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-4128. Немирівська районна рада, 1560 од.зб., 1923 – 2001 рр.     [1]
  • Р-4129. Селищенська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 18 од.зб., 1925 – 1928 рр.     [1]
  • Р-4130. Фінансовий відділ виконавчого комітету Тростянецької районної Ради народних депутатів, 559 од.зб., 1931 – 1988 рр.     [1]
  • Р-4131. Управління міліції Управління Міністерства внутрішнії справ у Вінницькій області, 34 од.зб., 1946 – 1956 рр.     [1]
  • Р-4132. Вінницька середня сільськогосподарська школа з підготовки голів колгоспів Міністерства сільського господарства УРСР, 92 од.зб., 1947 – 1956 рр.     [1]
  • Р-4138. Красносілківська однорічна сільськогосподарська школа бухгалтерів Міністерства сільського господарства УРСР, 47 од.зб., 1946 – 1956 рр.     [1]
  • Р-4139. Народний суд 8-ї дільниці Гайсинського округу, 1359 од.зб., 1923 р.     [1]
  • Р-4140. Сальницька міська управа (періоду УНР), 46 од.зб., 1917 – 1920 рр.     [1]
  • Р-4141. Вінницька обласна державна філармонія Вінницького обласного управління культури, 207 од.зб., 1944–2002 рр.     [1]
  • Р-4142. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Дзюньків, 4 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4143. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна, с. Люлинці, 4 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4144. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова с. Очеретня, 2 од.зб., 1945 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4145. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна с. Васильківці, 2 од.зб., 1945 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4146. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Будьонного с. Млинки, 4 од.зб., 1944 – 1946 рр.     [1]
  • Р-4147. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Кірова, с. Вербівка, 22 од.зб., 1945 – 1956 рр.     [1]
  • Р-4148. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «9 Січня», с. Андрушівка, 4 од.зб., 1944 – 1946 рр.     [1]
  • Р-4149. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Молодий господар», с. Травневе, 3 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4150. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Переможець», с. Богданівка, 2 од.зб., 1944 – 1945 рр.     [1]
  • Р-4151. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Зоря», с. Андрушівка, 2 од.зб., 1945 р.     [1]
  • Р-4152. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Чкалова, с. Ганівка, 11 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4153. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Плисків, 4 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4155. Могилів-Подільська єврейська общинна управа (періоду УНР), 90 од.зб., 1918 – 1920 рр.     [1]
  • Р-4156. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний орач», с. Пеньківка, 12 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4157. Вінницьке обласне лекційне бюро Управління культури виконавчого комітету Вінницької обласної Ради депутатів трудящих, 35 од.зб., 1945 – 1957 рр.     [1]
  • Р-4158. Виконавчий комітет Потоцької сільської Ради депутатів трудящих, 18 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4160. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Нова перебудова», с. Селевинці, 10 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4161. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Пам’яті Леніна», с. Воробіївка, 7 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4162. Подільська губернська земська каса дрібного кредиту (періоду УНР), м. Вінниця, 4 од.зб., 1917 – 1919 рр.     [1]
  • Р-4163. Комендант м. Могилів-Подільського (періоду УНР), 2 од.зб., 1920 р.     [1]
  • Р-4164. Канелло-Попівський волосний військовий комісаріат, 9 од.зб., 1919 р.     [1]
  • Р-4165. Шиманівський сільський революційний комітет, 2 од.зб., 1919 р.     [1]
  • Р-4166. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Соціалістична перемога», с. Розкопане, 3 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4167. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Кагановича, с. Бартошівка, 3 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4168. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний господар», с. Обозівка, 1 од.зб., 1947 р.     [1]
  • Р-4169. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с. Паріївка, 1 од.зб., 1947 р.     [1]
  • Р-4170. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с. Очитків, 10 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4171. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «2-га п’ятирічка», с. Очеретня, 4 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4172. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна, с. Плисків, 4 од.зб., 1945 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4173. Сільськогосподарська артіль (колгосп), «17 з’їзд ВКП(б)» с. Дзюньків, 9 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4174. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна, с. Очеретня, 3 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4175. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Молотова, с. Чернявка, 4 од.зб., 1945 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4176. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний маяк», с. Скоморошки, 8 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4177. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Нове життя», Довгалівка, 9 од.зб., 1945 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4178. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Добробут», с. Наказне, 4 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4179. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Спичинці, 6 од.зб., 1945 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4180. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Човновиця, 4 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4181. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Комунар», с. Скала, 64 од.зб., 1944 – 1975 рр.     [1]
  • Р-4182. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ленінський шлях», с. Збаржівка, 5 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4183. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ленінська правда», с. Довжок, 8 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4184. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Будьонівка, 5 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4185. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна, с. Кожанка, 7 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4186. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога», с. Закриниччя, 19 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4187. Межирівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 192 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-4188. Сальницький міський виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 64 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-4189. Бабчинецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 2 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-4190. Мовчанський волосний військовий комісаріат, 3 од.зб., 1919 р.     [1]
  • Р-4194. Жданівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 1 од.зб., 1919 р.     [1]
  • Р-4195. Шаргородський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1919 – 1921 рр.     [1]
  • Р-4196. Подільський губернський комітет робітничо-селянської оборони, м. Вінниця, 7 од.зб., 1919 р.     [1]
  • Р-4213. Ольгопільський міський революційний комітет, 5 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-4214. Люлинецький волосний військовий комісаріат, 21 од.зб., 1919 – 1921 р.     [1]
  • Р-4215. Іванівський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 48 од.зб., 1919 – 1923 рр.     [1]
  • Р-4224. Крижопільський птахозаготівельний пункт радянсько-польського акціонерного товариства «Радпольторг», 34 од.зб., 1928 – 1930 рр.     [1]
  • Р-4225. Могилів-Подільський повітовий земельний відділ Могилів-Подільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1919 – 1920 рр.     [1]
  • Р-4226. Яришівський волосний військовий комісаріат, 4 од.зб., 1919 – 1920 рр.     [1]
  • Р-4228. Уповноважений радянсько-польського торгового акціонерного товариства на Поділлі, м. Вінниця, 2 од.зб., 1929 – 1930 рр.     [1]
  • Р-4229. Уповноважений українського тресту радянських господарств на Поділлі, м. Вінниця, 5 од.зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-4230. Підвисоцький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1921 р.     [1]
  • Р-4233. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Боблів, 6 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4234. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Калініна, с. Данилки, 7 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4235. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «За соціалізм», с. Озеро, 5 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4237. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с. Юхимівка, 3 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4239. Липовецький повітовий виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 12 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-4242. Кіблицька волосна земельна управа (періоду УНР), 15 од.зб., 1917 – 1919 рр.     [1]
  • Р-4244. Вінницький обласний машинобудівний трест «Червоний металіст», 13 од.зб., 1934 – 1938 рр.     [1]
  • Р-4245. Печерська державна ощадна каса №25, 5 од.зб., 1917 – 1919 рр.     [1]
  • Р-4247. Плисківська районна юридична консультація, 1 од.зб., 1932 р.     [1]
  • Р-4250. Управління Краснянської районної робітничо-селянської міліції, 16 од.зб., 1923 – 1927 рр.     [1]
  • Р-4252. Могилів-Подільський м’ясокомбінат Головного управління «Укрголовм’ясо», 1 од.зб., 1939 р.     [1]
  • Р-4253. Жмеринський громадський комітет допомоги євреям, постраждалим від погромів (євобщестком), 3 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-4254. Вінницький громадський комітет допомоги євреям, постраждалим від погромів (євобщестком), 2 од.зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-4255. Піщанський громадський комітет допомоги євреям, постраждалим від погромів (євобщестком), 2 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-4256. Бершадський громадський комітет допомоги євреям, постраждалим від погромів (євобщестком), 15 од.зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-4257. Могилів-Подільський громадський комітет допомоги євреям, постраждалим від погромів (євобщестком), 46 од.зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-4258. Томашпільський громадський комітет допомоги євреям, постраждалим від погромів (євобщестком), 2 од.зб., 1922 р.     [1]
  • Р-4259. Подільська губернська контора державного хлібного бюро (періоду УНР), м. Вінниця, 1 од.зб., 1918 – 1919 рр.     [1]
  • Р-4260. Гайсинський громадський комітет допомоги євреям, постраждалим від погромів (євобщестком), 12 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-4261. Могилів-Подільське відділення Всеукраїнського товариства сприяння єврейській культурі (гезкульт), 11 од.зб., 1928 – 1931 рр.     [1]
  • Р-4262. Тульчинський громадський комітет допомоги євреям, постраждалим від погромів (євобщестком), 16 од.зб., 1921 – 1925 рр.     [1]
  • Р-4263. Ситковецький державний цукровий завод Вінницького цукротресту, 18 од.зб., 1929 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4264. Виконавчий комітет Плисківської сільської Ради депутатів трудящих, 5 од.зб., 1944 – 1946 рр.     [1]
  • Р-4265. Виконавчий комітет Андрушівської сільської Ради депутатів трудящих, 14 од.зб., 1945 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4266. Виконавчий комітет Васильківської сільської Ради депутатів трудящих, 8 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4267. Виконавчий комітет Збаржівської сільської Ради депутатів трудящих, 8 од.зб., 1945 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4268. Вінницьке обласне державне об’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Поділляспирт», 3147 од.зб., 1941 – 2011 рр.     [1]
  • Р-4269. Виборчі комісії по виборах до місцевих Рад народних депутатів у Вінницькій області, 921 од.зб., 1952 – 1990 рр.     [1]
  • Р-4270. Народний суд 9-ї дільниці Ольгопільського повіту, м. М’ястківка, 264 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-4272. Ямпільське повітове бюро юстиції Ямпільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 35 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-4273. Народний суд 7-ї дільниці Брацлавського повіту, м. Тульчин, 125 од.зб., 1918 – 1922 рр.     [1]
  • Р-4274. Рада народних суддів Брацлавського повіту, м. Тульчин, 21 од.зб., 1919 – 1920 рр.     [1]
  • Р-4275. Районне управління сільського господарства виконавчого комітету Липовецької районної Ради народних депутатів, 663 од.зб., 1938 – 1981 рр.     [1]
  • Р-4276. Калинівське районне відділення Вінницького міського банку, 3 од.зб., 1939 – 1941 рр.     [1]
  • Р-4277. Листи радянських громадян з німецько-фашистської каторги (колекція), 13030 од.зб., 1942 – 1944 рр.     [1]
  • Р-4280. Вінницька обласна Рада добровільно-спортивного товариства «Харчовик», 59 од.зб., 1946 – 1957 рр.     [1]
  • Р-4281. Вінницька обласна Рада студентського добровільного спортивного товариства «Буревісник», 360 од.зб., 1954 – 1987 рр.     [1]
  • Р-4282. Вінницька обласна Рада добровільно-спортивного товариства «Медик», 6 од.зб., 1954 – 1955 рр.     [1]
  • Р-4283. Вінницька обласна Рада добровільно-спортивного товариства «Іскра», 5 од.зб., 1954 – 1955 рр.     [1]
  • Р-4284. Могилів-Подільський повітовий відділ управління Могилів-Подільського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 26 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-4285. Староприлуцький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1922 – 1923 рр.     [1]
  • Р-4286. Тростянецький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 12 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-4287. Лузький волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 14 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-4288. Загнітківський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 6 од.зб., 1920 – 1923 рр.     [1]
  • Р-4289. Білопільська волосна народна управа (періоду УНР), 1 од.зб., 1919 р.     [1]
  • Р-4290. Гавришівська волосна народна управа (періоду УНР), 1 од.зб., 1919 – 1920 рр.     [1]
  • Р-4291. Мазурівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 2 од.зб., 1921 р.     [1]
  • Р-4293. Уповноважений Головного управління з постачання і збуту Міністерства промисловості будівельних матеріалів УРСР у Вінницькій, Кам’янець-Подільській, Хмельницькій областях, м. Вінниця, 18 од.зб., 1953 – 1958 рр.     [1]
  • Р-4294. Вінницька обласна лікарня ім. М.І. Пирогова Вінницького обласного відділу охорони здоров’я, 1685 од.зб., 1944 – 1987 рр.     [1]
  • Р-4295. Вінницький спеціальний відділ торгівлі, 262 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4297. Шкуринецька неповна середня школа, 16 од.зб., 1926 – 1941 рр.     [1]
  • Р-4298. Вінницька тароматеріальна база Вінницької обласної контори «Укрторгплодоовочтресту», 17 од.зб., 1945 – 1952 рр.     [1]
  • Р-4299. Вінницька автомобільна база Вінницької обласної контори «Укрторгплодоовочтресту», 155 од.зб., 1946 – 1952 рр.     [1]
  • Р-4300. Вінницький міський відділ народної освіти виконавчого комітету Вінницької міської Ради народних депутатів, 2112 од.зб., 1944 – 1983 рр.     [1]
  • Р-4302. Піщанський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 12 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-4304. Ставківська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 3 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-4305. Кобилівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 2 од.зб., 1921 р.     [1]
  • Р-4306. Ганнопільська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 9 од.зб., 1921 – 1925 рр.     [1]
  • Р-4307. Піщанська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 5 од.зб., 1919 – 1921 рр.     [1]
  • Р-4308. Гонорівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 9 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-4310. Піщанський сільський комітет бідноти, 1 од.зб., 1919 р.     [1]
  • Р-4311. Ольгопільський повітовий комітет незаможних селян, 12 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-4312. Ольгопільський міський виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 1 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-4313. Вінницький обласний комітет професійної спілки робітників місцевої промисловості, 156 од.зб., 1944 – 1957 рр.     [1]
  • Р-4314. Вінницький обласний комітет професійної спілки робітників комунального господарства, 108 од.зб., 1946 – 1957 рр.     [1]
  • Р-4315. Вінницький будинок відпочинку Вінницької обласної каси взаємного страхування і взаємодопомоги кооперації інвалідів, 11 од.зб., 1946 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4324. Вінницьке обласне управління ремонтних підприємств головного управління ремонтних підприємств Міністерства сільського господарства УРСР, 79 од.зб., 1944 – 1957 рр.     [1]
  • Р-4325. Липовецька професійно-технічна школа, 8 од.зб., 1919 – 1922 рр.     [1]
  • Р-4328. Шпиківська районна спілка споживчих товариств, сільські споживчі товариства Шпиківського району (о.а.ф.), 69 од.зб., 1944 – 1954 рр.     [1]
  • Р-4330. Чуківська вища початкова школа, 2 од.зб., 1917 – 1920 рр.     [1]
  • Р-4332. Виконавчий комітет Очеретнянської сільської Ради депутатів трудящих, 9 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4333. Виконавчий комітет Вербівської сільської Ради депутатів трудящих, 71 од.зб., 1944 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4334. Виконавчий комітет Дзюньківської сільської Ради депутатів трудящих, 3 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4335. Виконавчий комітет Наказненської сільської Ради депутатів трудящих, 4 од.зб., 1946 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4336. Виконавчий комітет Адамівської сільської Ради депутатів трудящих, 7 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4338. Вінницький обласний трест швейної, трикотажної промисловості, 615 од.зб., 1934 – 1937 рр.     [1]
  • Р-4339. Вінницька обласна контора торгового банку УРСР, 52 од.зб., 1936 – 1956 рр.     [1]
  • Р-4340. Виконавчий комітет Боблівської сільської Ради депутатів трудящих, 9 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4341. Виконавчий комітет Вовчанської сільської Ради депутатів трудящих, 15 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4342. Виконавчий комітет Рубанівської сільської Ради депутатів трудящих, 22 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4343. Виконавчий комітет Криковецької сільської Ради депутатів трудящих, 8 од.зб., 1945 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4344. Виконавчий комітет Рогознянської сільської Ради депутатів трудящих, 2 од.зб., 1944 – 1945 рр.     [1]
  • Р-4345. Виконавчий комітет Малобушинської сільської Ради депутатів трудящих, 5 од.зб., 1946 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4346. Виконавчий комітет Селевинецької сільської Ради депутатів трудящих, 12 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4347. Виконавчий комітет Стрільчинецької сільської Ради депутатів трудящих, 9 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4348. Виконавчий комітет Чеколапівської сільської Ради депутатів трудящих, 10 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4350. Виконавчий комітет Муховецької сільської Ради депутатів трудящих, 10 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4351. Виконавчий комітет Кіровської сільської Ради депутатів трудящих, 23 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4352. Виконавчий комітет Маркушинської сільської Ради депутатів трудящих, 15 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4353. Вінницька міжобласна заготівельна контора Української республіканської контори «Укрвторсировина», 138 од.зб., 1944 – 1958 рр.     [1]
  • Р-4354. Жежелівське кар’єроуправління Республіканського тресту з видобування й обробки граніту (Союзграніт), 11 од.зб., 1945 – 1954 рр.     [1]
  • Р-4355. Вінницький виробничий обласний автомобільний транспортний трест Міністерства автомобільного транспорту і шосейних доріг УРСР, 477 од.зб., 1944 – 1965 рр.     [1]
  • Р-4357. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Комунар», с. Будьки, 10 од.зб., 1944 – 1952 рр.     [1]
  • Р-4358. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Новий побут», с. Телелинці, 8 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4359. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Чапаєва, с. Мовчани, 7 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4360. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Бльшовик», с. Станіславчик 17 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4361. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Зоря Комунізму», с. Тарасівка, 53 од.зб., 1944 – 1970 рр.     [1]
  • Р-4362. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна , с. Мовчани, 44 од.зб., 1944 – 1970 рр.     [1]
  • Р-4363. Народний суд 7-ї дільниці Гайсинського округу, с. Соболівка, 118 од.зб., 1923 – 1924 рр.     [1]
  • Р-4364. Виконавчий комітет Вінницької Ради робітничих і солдатських депутатів, 15 од.зб., 1917 – 1918 рр.     [1]
  • Р-4365. Савчинецька сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 4 од.зб., 1923 р.     [1]
  • Р-4367. Аптекоуправління Вінницького облвиконкому, 1366 од.зб., 1941 – 1986 рр.     [1]
  • Р-4368. Народний суд 2-ї дільниці Вінницького повіту, 2 од.зб., 1921 р.     [1]
  • Р-4369. Гайсинське повітове бюро юстиції Гайсинського повітового виконавчого комітету Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 1 од.зб., 1921 – 1923 рр.     [1]
  • Р-4374. Виконавчий комітет Гуньківської сільської Ради депутатів трудящих, 16 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4375. Виконавчий комітет Шолудьківської сільської Ради депутатів трудящих, 2 од.зб., 1944 – 1945 рр.     [1]
  • Р-4376. Виконавчий комітет Язвинківської сільської Ради депутатів трудящих, 11 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4378. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Радянський господар», с. Олексіївка, 30 од.зб., 1944 – 1958 рр.     [1]
  • Р-4379. Сільськогосподарська артіль (колгосп), ім. Чкалова с. Олександрівка, 14 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4380. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний робітник», с. Будьки, 28 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4381. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Плугатор», с. Кам’яногірка, 19 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4382. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Прогрес», с. Кам’яногірка, 29 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4383. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Нове життя», с. Кацмазів, 13 од.зб., 1945 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4384. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перебудова», с. Кудіївці, 20 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4385. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Будьонного, с. Носківці, 15 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4386. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Носківці, 52 од.зб., 1944 – 1970 рр.     [1]
  • Р-4387. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Спільна нива», с. Слобода-Носковецька, 10 од.зб., 1944 – 1951 рр.     [1]
  • Р-4388. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «1 Травня», с. Станіславчик, 9 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4389. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний прапор», с. Станіславчик, 7 од.зб., 1944 – 1946 рр.     [1]
  • Р-4390. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с. Станіславчик, 32 од.зб., 1944 – 1958 рр.     [1]
  • Р-4391. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Будьонного, с. Тарасівка, 9 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4392. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога», с. Тарасівка, 15 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4393. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с. Тарасівка, 8 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4394. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «13-річчя Жовтня», с. Телелинці, 5 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4395. Уповноважений Міністерства заготівель СРСР у Станіславчицькому районі, 17 од.зб., 1944 – 1952 рр.     [1]
  • Р-4396. Станіславчицька районна спілка споживчих товариств, 26 од.зб., 1944 – 1957 рр.     [1]
  • Р-4397. Станіславчицький районний фінансовий відділ виконавчого комітету Станіславчицької районної Ради депутатів трудящих, 42 од.зб., 1944 – 1956 рр.     [1]
  • Р-4400. Терешпільська районна комісія незаможних селян, 26 од.зб., 1923 – 1925 рр.     [1]
  • Р-4402. Народний суд 1-ї дільниці Вінницького повіту, 386 од.зб., 1921 – 1922 рр.     [1]
  • Р-4404. Комаргородський волосний виконавчий комітет Ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 28 од.зб., 1920 – 1922 рр.     [1]
  • Р-4406. Асоціація «Вінницяцукор», м. Вінниця, 10750 од.зб., 1931 – 2001 рр.     [1]
  • Р-4407. Вінницький обласний комунальний банк, 105 од.зб., 1941 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4408. Виконавчий комітет Білокамінської сільської Ради депутатів трудящих, 13 од.зб., 1938 – 1946 рр.     [1]
  • Р-4409. Виконавчий комітет Куренівської сільської Ради депутатів трудящих, 13 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4410. Виконавчий комітет Липецької сільської Ради депутатів трудящих, 9 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4411. Виконавчий комітет Тартацької сільської Ради депутатів трудящих, 18 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4412. Виконавчий комітет Червоногоребельської сільської Ради депутатів трудящих, 10 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4413. Виконавчий комітет Чечельницької селищної Ради народних депутатів, 384 од.зб., 1944 – 1985 рр.     [1]
  • Р-4414. Відділ автомобільного транспорту і шосейних доріг виконавчого комітету Станіславчицької районної Ради депутатів трудящих, 19 од.зб., 1944 – 1955 рр.     [1]
  • Р-4415. Відділ народної освіти виконавчого комітету Станіславчицької районної Ради депутатів трудящих, 92 од.зб., 1944 – 1957 рр.     [1]
  • Р-4417. Виконавчий комітет Станіславчицької сільської Ради депутатів трудящих, 220 од.зб., 1945 – 1969 рр.     [1]
  • Р-4418. Олексіївська лікарня Станіславчицького районного відділу охорони здоров’я, 22 од.зб., 1944 – 1956 рр.     [1]
  • Р-4419. Вінницький обласний млинарський трест Головного управління борошномельної промисловості УРСР, 118 од.зб., 1944 – 1956 рр.     [1]
  • Р-4420. Управління харчової промисловості виконавчого комітету Вінницької обласної Ради народних депутатів, 1283 од.зб., 1944 – 1985 рр.     [1]
  • Р-4421. Новогребельський цукровий комбінат Вінницького цукротресту, 5 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4422. Хронологічні довідки про тимчасову окупацію німецько-фашистськими загарбниками населених пунктів Вінницької області та визволення їх частинами Радянської армії (колекція), 46 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4423. Відділ комунального господарства Станіславчицької районної Ради депутатів трудящих, 15 од.зб., 1945 – 1957 рр.     [1]
  • Р-4424. Виконавчий комітет Кам’яногірської сільської Ради депутатів трудящих, 166 од.зб., 1944 – 1968 рр.     [1]
  • Р-4425. Станіславчицький районний комітет у справах фізкультури і спорту при виконавчому комітеті Станіславчицької районної Ради депутатів трудящих, 20 од.зб., 1954 – 1957 рр.     [1]
  • Р-4426. Відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Станіславчицької районної Ради депутатів трудящих, 16 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4428. Виконавчий комітет Новоприлуцької сільської Ради депутатів трудящих, 15 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4429. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Карла Лібкнехта, с. Носові, 16 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4433. Козятинська міжрайонна заготівельна контора Української республіканської контори «Головвторсировина», 7 од.зб., 1948 – 1956 рр.     [1]
  • Р-4435. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Інтернаціонал», с. Олександрівка, 21 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4436. Виконавчий комітет Козинецької сільської Ради депутатів трудящих, 26 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4437. Виконавчий комітет Вербської сільської Ради депутатів трудящих, 13 од.зб., 1944 – 1946 рр.     [1]
  • Р-4439. Відділ культури виконавчого комітету Станіславчицької районної Ради депутатів трудящих, 7 од.зб., 1952 – 1957 рр.     [1]
  • Р-4440. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Прогрес», с.Дзялів, 1 од.зб., 1946 р.     [1]
  • Р-4442. Фінансовий відділ виконавчого комітету Плисківської районної Ради депутатів трудящих, 48 од.зб., 1944 – 1963 рр.     [1]
  • Р-4443. Виконавчий комітет Чернявської сільської Ради депутатів трудящих, 11 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4444. Виконавчий комітет Долотецької сільської Ради депутатів трудящих, 8 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4445. Виконавчий комітет Скальської сільської Ради депутатів трудящих, 101 од.зб., 1944 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4446. Виконавчий комітет Закриницької сільської Ради депутатів трудящих, 43 од.зб., 1944 – 1954 рр.     [1]
  • Р-4448. Станіславчицька районна інспектура ЦСУ при РМ УРСР, 214 од.зб., 1944 – 1957 рр.     [1]
  • Р-4450. Відділ сільського і колгоспного будівництва при виконавчому комітеті Станіславчицької Ради депутатів трудящих, 21 од.зб., 1945 – 1957 рр.     [1]
  • Р-4452. Виконавчий комітет Гибалівської сільської Ради депутатів трудящих, 8 од.зб., 1945 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4453. Виконавчий комітет Жданівської сільської Ради депутатів трудящих, 20 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4454. Виконавчий комітет Паціорівської сільської Ради депутатів трудящих, 5 од.зб., 1946 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4455. Виконавчий комітет Теклівської сільської Ради депутатів трудящих, 61 од.зб., 1944 – 1954 рр.     [1]
  • Р-4456. Виконавчий комітет Федорівської сільської Ради депутатів трудящих, 6 од.зб., 1946 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4457. Виконавчий комітет Семківської сільської Ради депутатів трудящих, 26 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4458. Виконавчий комітет Бабинської сільської Ради депутатів трудящих, 8 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4459. Виконавчий комітет Володимирівської сільської Ради депутатів трудящих, 11 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4460. Виконавчий комітет Голицької сільської Ради депутатів трудящих, 4 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4461. Виконавчий комітет Джупинівської сільської Ради депутатів трудящих, 3 од.зб., 1944 – 1946 рр.     [1]
  • Р-4462. Виконавчий комітет Жорницької сільської Ради депутатів трудящих, 7 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4463. Виконавчий комітет Іллінецької селищної Ради депутатів трудящих, 13 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4469. Виконавчий комітет Човновиицької сільської Ради депутатів трудящих, 9 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4470. Виконавчий комітет Богданівської сільської Ради депутатів трудящих, 13 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4471. Виконавчий комітет Довжоцької сільської Ради депутатів трудящих, 8 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4473. Відділ робітничого постачання Вінницького суперфосфатного заводу, 70 од.зб., 1944 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4474. Управління економіки Жмеринської райдержадміністрації, 304 од.зб., 1944 – 1998 рр.     [1]
  • Р-4475. Гніванський хімічний технікум Всесоюзного об’єднання цукрової промисловості, 1 од.зб., 1931 – 1932 рр.     [1]
  • Р-4476. Виконавчий комітет Турбівської селищної Ради депутатів трудящих, 222 од.зб., 1944 – 1970 рр.     [1]
  • Р-4477. Виконавчий комітет Сиваковецької сільської Ради депутатів трудящих, 29 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4478. Виконавчий комітет Турбівської районної Ради депутатів трудящих, 662 од.зб., 1929 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4479. Турбівська районна інспектура Центрального статистичного управління при РМ УРСР, 479 од.зб., 1944 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4480. Виконавчий комітет Червонотрибунівської сільської Ради депутатів трудящих, 7 од.зб., 1946 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4481. Виконавчий комітет Чупринівської сільської Ради депутатів трудящих, 17 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4483. Виконавчий комітет Білянської сільської Ради депутатів трудящих, 13 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4484. Виконавчий комітет Лісово-Лисіївської сільської Ради депутатів трудящих, 11 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4485. Виконавчий комітет Староприлуцької сільської Ради депутатів трудящих, 21 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4486. Виконавчий комітет Новогребельської сільської Ради депутатів трудящих, 11 од.зб., 1945 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4487. Турбівський районний промисловий комбінат Вінницького обласного відділу місцевої промисловості, 46 од.зб., 1944 – 1954 рр.     [1]
  • Р-4488. Виконавчий комітет Костянтинівської сільської Ради депутатів трудящих, 12 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4489. Виконавчий комітет Польово-Лисіївської сільської Ради депутатів трудящих, 20 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4490. Турбівська районна інспекція з сільського господарства виконавчого комітету Турбівської районної Ради депутатів трудящих, 55 од.зб., 1945 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4491. Турбівський районний відділ сільського та колгоспного будівництва при виконавчому комітеті Турбівської районної Ради депутатів трудящих, 63 од.зб., 1945 – 1958 рр.     [1]
  • Р-4492. Турбівський районний відділ державного страхування, 6 од.зб., 1945 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4493. Турбівська районна спілка споживчих товариств (райспоживспілка), 9 од.зб., 1945 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4495. Турбівський районний фінансовий відділ виконавчого комітету Турбівської районної Ради депутатів трудящих, 3 од.зб., 1948– 1955 рр.     [1]
  • Р-4496. Копайгородський районний відділ автомобільного транспорту і шосейних доріг, 40 од.зб., 1944– 1958 рр.     [1]
  • Р-4497. Виконавчий комітет Джуринської районної Ради депутатів трудящих, 429 од.зб., 1923 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4498. Трест механізації гідромеліоративних робіт в УРСР Головного управління водного господарства при Раді Міністрів УРСР (Укрмехгідробуд), м. Вінниця, 221 од.зб., 1950 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4499. Вінницька обласна будівельно-монтажна контора Головного управління водного господарства при Раді Міністрів УРСР, 539 од.зб., 1939 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4500. Редакція газети «Зоря» – орган Турбівського районного комітету КП України і виконавчого комітету Турбівської районної Ради депутатів трудящих, 46 од.зб., 1948 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4501. Виконавчий комітет Вознівецької сільської Ради депутатів трудящих, 54 од.зб., 1944 – 1954 рр.     [1]
  • Р-4503. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Данова, с. Жерденівка, 1 од.зб., 1946 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4505. Відділ народної освіти виконавчого комітету Джуринської районної Ради депутатів трудящих, 111 од.зб., 1946 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4506. Джуринська районна інспекція ЦСУ при РМ УРСР, 199 од.зб., 1946 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4507. Шляхо-будівельний район №3 Міністетрства автомобільного транспорту і шосейних шляхв УРСР «Ушосшлях», м. Хмільник, 78 од.зб., 1952 – 1957 рр.     [1]
  • Р-4508. Фінансовий відділ виконавчого комітету Джуринської районної Ради депутатів трудящих, 185 од.зб., 1946 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4509. Відділ народної освіти виконавчого комітету Джулинської районної Ради депутатів трудящих, 114 од.зб., 1944 – 1958 рр.     [1]
  • Р-4510. Управління містобудування та архітектури Вінницької ОДА, 798 од.зб., 1944–2002 рр.     [1]
  • Р-4511. Вінницька обласна будівельно-монтажна контора «Сільелектробуд», міжрайонні будівельно-монтажні контори і дільниці (о.а.ф.), 1234 од.зб., 1944 – 1960 рр.     [1]
  • Р-4512. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Хрущова, с. Дяківка, 1 од.зб., 1950 р.     [1]
  • Р-4513. Джулинська районна планова комісія при виконавчому комітеті Джулинської районної Ради депутатів трудящих, 32 од.зб., 1946 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4514. Виконавчий комітет Чорногребельської сільської Ради депутатів трудящих, 70 од.зб., 1944 – 1954 рр.     [1]
  • Р-4515. Виконавчий комітет Джулинської районної Ради депутатів трудящих, 250 од.зб., 1944 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4516. Виконавчий комітет Раківської сільської Ради депутатів трудящих, 36 од.зб., 1944 – 1954 рр.     [1]
  • Р-4517. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Більшовик», с. Джулинка, 73 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4519. Планова комісія при виконавчому комітеті Турбівської районної Ради депутатів трудящих, 1 од.зб., 1946 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4521. Джуринська районна спілка споживчих товариств, 55 од.зб., 1946 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4522. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Котовського, с. Теофілівка, 68 од.зб., 1944 – 1958 рр.     [1]
  • Р-4523. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Кагановича, с. Шляхова, 5 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4524. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна, с. Червоне, 1 од.зб., 1948 р.     [1]
  • Р-4525. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с. Джулинка, 39 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4526. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Більшовик», с. Чернятка, 30 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4527. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «3-тя п’ятерічка», с. Чорна Гребля, 2 од.зб., 1945 р.     [1]
  • Р-4528. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с. Раківка, 10 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4529. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с. Серединка, 9 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4531. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Політвідділ», с. Шляхова, 12 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4533. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Більшовик», с. Вікнина, 3 од.зб., 1946 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4534. Виконавчий комітет Хмарівської сільської Ради депутатів трудящих, 12 од.зб., 1944 – 1946 рр.     [1]
  • Р-4535. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Молотова, с. Вікнина, 14 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4536. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога», с. Дяківка, 20 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4537. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с. Ставки, 24 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4538. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с. Березівка, 5 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4539. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «12-річчя Жовтня», с. Красносілка, 6 од.зб., 1944 – 1946 рр.     [1]
  • Р-4540. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ударник», с. Хмарівка, 12 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4541. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ударник», с. Червоне, 3 од.зб., 1946 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4543. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с. Серединка, 6 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4544. Вінницький обласний трест житлового постачання, збуту і торгівлі Вінницького обласного управління житлово-комунального господарства, 57 од.зб., 1944 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4545. Уповноважений Міністерства заготівлі СРСР у Джулинському районі, 21 од.зб., 1947 – 1955 рр.     [1]
  • Р-4548. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Комінтерна, с. Вікнина, 3 од.зб., 1945 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4549. Вороновицький районний відділ народної освіти виконавчого комітету Вороновицької районної Ради депутатів трудящих, 200 од.зб., 1944 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4550. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с. Тирлівка, 10 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4554. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Комінтерн», с. Дяківка, 17 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4555. Вороновицький районний відділ комунального господарства виконавчого комітету Вороновицької районної Ради депутатів трудящих, 18 од.зб., 1944 – 1954 рр.     [1]
  • Р-4556. Вороновицький районний комбінат комунальних підприємств Вінницького обласного відділу комунального господарства, 5 од.зб., 1955 – 1956 рр.     [1]
  • Р-4557. Вороновицька районна інспекція з сільського господарства виконавчого комітету Вороновицької районної Ради депутатів трудящих, 333 од.зб., 1944 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4558. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ленінська іскра», с. Берізки, 19 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4559. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона зірка», с. Рогізка, 14 од.зб., 1945 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4560. Ольгопільський районний відділ сільського і колгоспного будівництва при виконавчому комітеті Ольгопільської районної Ради депутатів трудящих, 36 од.зб., 1945 – 1954 рр.     [1]
  • Р-4562. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «1-ше Травня», с. Демівка, 12 од.зб., 1945 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4563. Уповноважений Міністерства заготівлі СРСР у Ольгопільському районі, 31 од.зб., 1944 – 1952 рр.     [1]
  • Р-4564. Ольгопільський районний фінансовий відділ виконавчого комітету Ольгопільської районної Ради депутатів трудящих, 56 од.зб., 1944 – 1957 рр.     [1]
  • Р-4567. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний господар», с. Стратіївка, 9 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4568. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Жовтнева перемога», с. Рогізка, 16 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4569. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Працівник», с. Демівка, 7 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4571. Ольгопільський районний відділ комунального господарства виконавчого комітету Ольгопільської районної Ради депутатів трудящих, 1 од.зб., 1947 р.     [1]
  • Р-4572. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «17-й партз’їзд», с. Волова, 9 од.зб., 1945 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4573. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «3-й вирішальний», с. Демівка, 9 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4574. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «4-й завершальний», с. Рогізка, 14 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4575. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с. Берізки, 11 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4577. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога», с. Волова, 13 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4578. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с. Любомирка, 10 од.зб., 1944 – 1951 рр.     [1]
  • Р-4579. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Енгельса, с. Волова, 10 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4581. Ольгопільський районний відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Ольгопільської районної Ради депутатів трудящих, 4 од.зб., 1944 – 1945 рр.     [1]
  • Р-4582. Ольгопільське районне статистичне управління Центрального статистичного Управління СРСР, 65 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4583. Управління сільського господарства і заготівель виконавчого комітету Ольгопільської районної Ради депутатів трудящих, 93 од.зб., 1944 – 1953 рр.     [1]
  • Р-4584. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Будьонного, с. Демівка, 7 од.зб., 1944 – 1946 рр.     [1]
  • Р-4585. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Спільна праця», с. Стратіївка, 19 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4586. Відділ культури виконавчого комітету Ольгопільської районної Ради депутатів трудящих, 21 од.зб., 1945 – 1956 рр.     [1]
  • Р-4588. Ольгопільська районна прокуратура , 102 од.зб., 1944 – 1952 рр.     [1]
  • Р-4589. Ольгопільська районна спілка споживчих товариств, 10 од.зб., 1944 – 1954 рр.     [1]
  • Р-4590. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «8 Березня», с. Демівка, 10 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4591. Ольгопільський районний шляховий відділ виконавчого комітету Ольгопільської районної Ради депутатів трудящих, 5 од.зб., 1944 – 1946 рр.     [1]
  • Р-4592. Ольгопільський районний відділ кінофікації виконавчого комітету Ольгопільської районної Ради депутатів трудящих, 8 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4594. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ударник», с. Мухівці, 14 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4595. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с. Головоньки , 6 од.зб., 1945 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4596. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Хлібна фабрика», с. Сорокотяжинці, 16 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4597. Виконавчий комітет Вороновицької районної Ради депутатів трудящих, 970 од.зб., 1944 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4598. Редакція газети «Соціалістичне село» – орган Ольгопільського районного комітету КП України і районної Ради депутатів трудящих, 15 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4604. Ворновицька районна планова комісія виконавчого комітету Вороновицької районної Ради депутатів трудящих, 49 од.зб., 1946 – 1955 рр.     [1]
  • Р-4606. Виконавчий комітет Рахнянської сільської Ради депутатів трудящих, 27 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4607. Виконавчий комітет Садко-Островської сільської Ради депутатів трудящих, 87 од.зб., 1944 – 1954 рр.     [1]
  • Р-4609. Станіславчицьке районне управління сільського господарства і заготівель Виконавчого комітету Станіславчицької районної Ради депутатів трудящих, 37 од.зб., 1944 – 1954 рр.     [1]
  • Р-4612. Станіславчицька районна планова комісія при виконавчому комітеті Станіславчицької районної Ради депутатів трудящих, 9 од.зб., 1952 – 1956 рр.     [1]
  • Р-4613. Редакція газети «Патріот Батьківщини » – орган Станіславчицького районного комітету КП (б) У та районної Ради депутатів трудящих, 11 од.зб., 1945 – 1956 рр.     [1]
  • Р-4614. Станіславчицька районна прокуратура, 67 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4616. Виконавчий комітет Байраківської сільської Ради депутатів трудящих, 13 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4624. Станіславчицький районний комітет добровільного товариства сприяння армії, авіації і флоту (ДТСААФ), 2 од.зб., 1953 – 1957 рр.     [1]
  • Р-4627. Станіславчицька районна типографія Вінницького обласного видавництва, 6 од.зб., 1947 – 1956 рр.     [1]
  • Р-4630. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона зірка», с. Гута-Мовчанська, 10 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4631. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Лука-Мовчанська, 12 од.зб., 1944 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4632. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с. Носківці, 9 од.зб., 1944 – 1946 рр.     [1]
  • Р-4633. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Калініна, с. Носківці, 17 од.зб., 1951 – 1963 рр.     [1]
  • Р-4636. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Новий сівач», с. Вознівці, 4 од.зб., 1945 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4637. Вороновицький районний фінансовий відділ виконавчого комітету Вороновицької районної Ради депутатів трудящих, 312 од.зб., 1944 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4638. Джулинський районний фінансовий відділ виконавчого комітету Джулинської районної Ради депутатів трудящих, 39 од.зб., 1944 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4640. Джулинський районний відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Джулинської районної Ради депутатів трудящих, 10 од.зб., 1946 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4641. Редакція газети «Соціалістична праця» – орган Джулинського районного комітету КП України і районної Ради депутатів трудящих, 31 од.зб., 1945 – 1958 рр.     [1]
  • Р-4642. Штаб місцевої протиповітряної оборони, м. Вінниця, 268 од.зб., 1944 – 1960 рр.     [1]
  • Р-4643. Джулинська районна інспектура ЦСУ при РМ УРСР, 283 од.зб., 1944 – 1957 рр.     [1]
  • Р-4645. Джулинська районна спілка споживчих товариств, сільські споживчі товариства (сільпо) Джулинського району (о.а.ф.), 73 од.зб., 1944 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4648. Виконавчий комітет Косаківської сільської Ради депутатів трудящих, 24 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4649. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ленінський шлях», с. Будне, 4 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4650. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Комунар», с. Клекотина, 12 од.зб., 1945 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4651. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний прапор», с. Козлівка, 8 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4652. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Праця», с. Теклівка, 5 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4653. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с. Копистирин, 12 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4654. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Петровського, с. Гибалівка, 9 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4655. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Клекотина, 11 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4656. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с. Лозова, 11 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4657. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Будьонного, с. Гибалівка, 3 од.зб., 1945 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4658. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Спільна праця», с. Гибалівка, 9 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4659. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Михайлівка, 5 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4660. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Комінтерн», с. Копатківці, 11 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4661. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Молотова, с. Слобода-Шаргородська, 7 од.зб., 1945 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4662. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний орач», м. Шаргород, 8 од.зб., 1945 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4663. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Молотова, с. Пеньківка, 9 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4664. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с. Копистирин, 7 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4665. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний плугар», с. Пасинки, 3 од.зб., 1948 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4666. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Нове життя», с. Будне, 7 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4667. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Прогрес» с. Лозова, 10 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4668. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна, с. Лозова, 5 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4669. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна, с. Плебанівка, 14 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4670. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона зірка», с. Пасинки, 4 од.зб., 1945 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4671. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Калинівка, 9 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4672. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Куйбишева, с. Слобода-Шаргородська, 3 од.зб., 1946 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4673. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Перемога», с. Федорівка, 7 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4674. Виконавчий комітет Пеньківської сільської Ради депутатів трудящих, 13 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4675. Вінницьке державне об’єднання по шовківництву, 472 од.зб., 1944 – 1998 рр.     [1]
  • Р-4676. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Вільний шлях», с. Стратіївка, 11 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4677. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Котовського, с. Стратіївка, 14 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4678. Шляховий відділ виконавчого комітету Джулинської районної Ради депутатів трудящих, 2 од.зб., 1947 р.     [1]
  • Р-4680. Вінницька обласна контора інкубаторно-птахівничих станцій Міністерства сільського господарства УРСР, 130 од.зб., 1944 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4682. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с. Покутина, 15 од.зб., 1948 – 1953 рр.     [1]
  • Р-4683. Уповноважений Міністерства заготівель у Джуринському районі, 26 од.зб., 1949 – 1953 рр.     [1]
  • Р-4685. Джуринська районна Рада добровільного спортивного товариства «Колгоспник», 28 од.зб., 1954 – 1958 рр.     [1]
  • Р-4686. Джуринський цукровий завод Вінницького Цукротресту, 24 од.зб., 1944 – 1952 рр.     [1]
  • Р-4687. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний факел», с. Довжок, 20 од.зб., 1933 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4688. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Вільна праця», с. Деребчин, 17 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4689. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Нове життя», с. Довжок, 7 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4690. Редакція газети «Колгоспне життя» – орган Джуринського районного комітету КП України і районної Ради депутатів трудящих, 35 од.зб., 1946 – 1954 рр.     [1]
  • Р-4691. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Активіст», с. Деребчин, 20 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4693. Джуринський районий відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Джуринської районної Ради депутатів трудящих, 41 од.зб., 1949 – 1957 рр.     [1]
  • Р-4694. Джуринський районий відділ кінофікації виконавчого комітету Джуринської районної Ради депутатів трудящих, 16 од.зб., 1947 – 1952 рр.     [1]
  • Р-4699. Відділ культури виконавчого комітету Джуринської районної Ради депутатів трудящих, 19 од.зб., 1952 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4700. Джуринський районий комітет фізкультури і спорту при виконавчому комітеті Джуринської районної Ради депутатів трудящих, 10 од.зб., 1952 – 1958 рр.     [1]
  • Р-4706. Виконавчий комітет Політанківської сільської Ради депутатів трудящих, 47 од.зб., 1946 – 1953 рр.     [1]
  • Р-4709. Вінницький літературно-меморіальний музей М.М. Коцюбинського управління культури Виконкому Вінницької обласної Ради депутатів трудящих, 163 од.зб., 1926 – 1968 рр.     [1]
  • Р-4710. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Кагановича, с. Політанки, 20 од.зб., 1944 – 1954 рр.     [1]
  • Р-4711. Джуринський районний відділ сільського колгоспного будівництва виконавчого комітету Джуринської районної Ради депутатів трудящих, 117 од.зб., 1947 – 1954 рр.     [1]
  • Р-4712. Виконавчий комітет Ворошилівської сільської Ради депутатів трудящих, 66 од.зб., 1944 – 1953 рр.     [1]
  • Р-4713. Виконавчий комітет Стрельницької сільської Ради депутатів трудящих, 58 од.зб., 1944 – 1953 рр.     [1]
  • Р-4714. Виконавчий комітет Деребчинської сільської Ради депутатів трудящих, 41 од.зб., 1945 – 1952 рр.     [1]
  • Р-4716. Вороновицька районна спілка споживчих товариств, 29 од.зб., 1944 – 1955 рр.     [1]
  • Р-4719. Виконавчий комітет Попелівської сільської Ради депутатів трудящих, 59 од.зб., 1944 – 1953 рр.     [1]
  • Р-4720. Виконавчий комітет Голинчицької сільської Ради депутатів трудящих, 46 од.зб., 1944 – 1953 рр.     [1]
  • Р-4721. Виконавчий комітет Писарівської сільської Ради депутатів трудящих, 41 од.зб., 1938 – 1953 рр.     [1]
  • Р-4722. Виконавчий комітет Довжоцької сільської Ради депутатів трудящих, 52 од.зб., 1940 – 1953 рр.     [1]
  • Р-4723. Виконавчий комітет Хоменківської сільської Ради депутатів трудящих, 74 од.зб., 1944 – 1953 рр.     [1]
  • Р-4724. Виконавчий комітет Шендерівської сільської Ради депутатів трудящих, 14 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4725. Виконавчий комітет Малодеребчинської сільської Ради депутатів трудящих, 50 од.зб., 1944 – 1954 рр.     [1]
  • Р-4726. Виконавчий комітет Рекичинецької сільської Ради депутатів трудящих, 50 од.зб., 1944 – 1954 рр.     [1]
  • Р-4730. Виконавчий комітет Ганщинської сільської Ради депутатів трудящих, 40 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4731. Виконавчий комітет Латанецької сільської Ради депутатів трудящих, 73 од.зб., 1944 – 1951 рр.     [1]
  • Р-4733. Виконавчий комітет Лопатинецької сільської Ради депутатів трудящих, 54 од.зб., 1944 – 1954 рр.     [1]
  • Р-4736. Вороновицький районний відділ охорони здоров’я, 34 од.зб., 1944 – 1951 рр.     [1]
  • Р-4738. Управління державної інспекції за якістю товарів та торгівлі у Вінницькій області Головного управління державної інспекції за якістю товарів і торгівлі Міністерства торгівлі УРСР, м. Вінниця, 616 од.зб., 1944 – 1992 рр.     [1]
  • Р-4741. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Зоря», с. Політанка, 18 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4744. Відділ автомобільного транспорту та шосейних доріг виконавчого комітету Вороновицької районної Ради депутатів трудящих, 15 од.зб., 1944 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4745. Вінницька державна заводська конюшня Міністерства сільського господарства УРСР, с. Вороновиця, 16 од.зб., 1944 – 1957 рр.     [1]
  • Р-4748. Вороновицька районна інспектура ЦВУ при РМ УРСР (райЦСУ), смт. Ворновиця, 178 од.зб., 1944 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4749. Вороновицький районний торгівельний відділ виконавчого комітету Вороновицької районної Ради депутатів трудящих, 4 од.зб., 1948 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4751. Відділл культури виконавчого комітету Вороновицької районної Ради депутатів трудящих, 50 од.зб., 1944 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4753. Гуменська сільськогосподарська школа тваринників Вінницького обласного земельного відділу, 15 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4757. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «ХІІІ річчя Жовтня», с. Лука, 10 од.зб., 1945 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4758. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Правда», с. Глинянець, 14 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4761. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «3-й вирішальний», с. Байраківка, 12 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4762. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «3-я п’ятирічка», с. Никифорівці, 11 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4763. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Комунар», с. Обідне, 18 од.зб., 1944 – 1951 рр.     [1]
  • Р-4764. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ударник», с. Дубовик-Маслівка, 25 од.зб., 1944 – 1951 рр.     [1]
  • Р-4766. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с. Обідне, 1 од.зб., 1950 р.     [1]
  • Р-4767. Вінницьке обласне управління професійно-технічної освіти, 2099 од.зб., 1944 – 1983 рр.     [1]
  • Р-4768. Редакція газети «Комунар» – орган Вороновицького районного комітету КП України і районної Ради депутатів трудящих, 43 од.зб., 1948 – 1958 рр.     [1]
  • Р-4771. Вінницьке будівельно-монтажне управління №3 Головного управління з будівництва і монтажу підприємств хімічної промисловості «Головхімпромбуду», 45 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4772. Джулинський районний відділ кінофікації виконавчого комітету Джулинської районної Ради депутатів трудящих, 31 од.зб., 1947 – 1951 рр.     [1]
  • Р-4773. Виконавчий комітет Сорочинської сільської Ради депутатів трудящих, 31 од.зб., 1944 – 1951 рр.     [1]
  • Р-4775. Виконавчий комітет Никифоровецької сільської Ради депутатів трудящих, 26 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4776. Виконавчий комітет Кордишівської сільської Ради депутатів трудящих, 41 од.зб., 1944 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4777. Виконавчий комітет Дубовчик-Маслівської сільської Ради депутатів трудящих, 9 од.зб., 1945 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4779. Уповноважений Міністерства заготівель СРСР у Вороновицькому районі (Райуповмінзаг), 42 од.зб., 1944 – 1956 рр.     [1]
  • Р-4780. Вінницька обласна контора «Заготхудобвідгодівля», районі контори та відгодівельні пункти (о.а.ф.), 37 од.зб., 1938 – 1969 рр.     [1]
  • Р-4781. Контролер-ревізор контрольно-ревізійного управління Міністерства фінансів СРСР у Вороновицькому районі, 5 од.зб., 1951 – 1953 рр.     [1]
  • Р-4784. Публічне акціонерне товариство «Вінницький інструментальний завод», 1785 од.зб., 1945 – 2015 рр.     [1]
  • Р-4785. Виконавчий комітет Зарудинецької сільської Ради депутатів трудящих, 50 од.зб., 1946 – 1954 рр.     [1]
  • Р-4786. Виконавчий комітет Михайлівської сільської Ради депутатів трудящих, 50 од.зб., 1945 – 1954 рр.     [1]
  • Р-4787. Виконавчий комітет Луканської сільської Ради депутатів трудящих, 47 од.зб., 1944 – 1951 рр.     [1]
  • Р-4788. Виконавчий комітет Кудлаївської сільської Ради депутатів трудящих, 32 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4789. Вороновицька державна швейна фабрика Одеського тресту швейної промисловості, 14 од.зб., 1948 – 1952 рр.     [1]
  • Р-4790. Виконавчий комітет Обідненської сільської Ради депутатів трудящих, 30 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4791. Виконавчий комітет Теофілівської сільської Ради депутатів трудящих, 58 од.зб., 1944 – 1954 рр.     [1]
  • Р-4792. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с. М’якохід, 7 од.зб., 1944 – 1946 рр.     [1]
  • Р-4794. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Молотова, с. Воловодівка, 4 од.зб., 1948 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4795. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Кірова, с. Воловодівка, 2 од.зб., 1950 р.     [1]
  • Р-4797. Виконавчий комітет Воловодівської сільської Ради депутатів трудящих, 2 од.зб., 1944 р.     [1]
  • Р-4798. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. 13-річчя Жовтня, с. Воловодівка, 1 од.зб., 1949 р.     [1]
  • Р-4801. Виконавчий комітет Павлівської сільської Ради депутатів трудящих, 60 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4802. Виконавчий комітет Педосівської сільської Ради депутатів трудящих, 70 од.зб., 1944 –1954 рр.     [1]
  • Р-4803. Виконавчий комітет Малинківської сільської Ради депутатів трудящих, 321 од.зб., 1944 – 1976 рр.     [1]
  • Р-4804. Виконавчий комітет Іванківської сільської Ради депутатів трудящих, 14 од.зб., 1947 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4805. Виконавчий комітет Черемошненської сільської Ради депутатів трудящих, 19 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4806. Вінницький районний комітет професійної спілки радянських та торгових службовців «Радторгслужбовець», 4 од.зб., 1930 р.     [1]
  • Р-4807. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Культурний хлібороб», с. Рекечинці, 7 од.зб., 1945 – 1951 рр.     [1]
  • Р-4808. Інспектура Державної комісії з сортовипробування сільськогосподарських культур у Вінницькій області Державної комісії з сортовипробування сільськогосподарських культур, 2078 од.зб., 1938 – 1985 рр.     [1]
  • Р-4810. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Колос», с. Кудлаї, 6 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4815. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Ленінський прапор», с. Тендерів, 5 од.зб., 1944 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4816. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Ворошилова, с. Деребчин, 25 од.зб., 1944 – 1953 рр.     [1]
  • Р-4817. Ордена Леніна колгосп ім. ХХІІ з’їзду КПРС, с. Шляхове, 99 од.зб., 1944 – 1973 рр.     [1]
  • Р-4820. Вінницький обласний суд, 1935 од.зб., 1944 – 2001 рр.     [1]
  • Р-4821. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона зірка», с. Хоменки, 5 од.зб., 1947 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4822. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Прогрес», с. Хоменки, 69 од.зб., 1944 – 1967 рр.     [1]
  • Р-4823. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Соцгосподар», с. Стрельники, 5 од.зб., 1946 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4824. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Молотова, с. Деребчин, 14 од.зб., 1945 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4825. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Друг робітника», с. Сапижанка, 19 од.зб., 1944 – 1951 рр.     [1]
  • Р-4827. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Можайського, с. Вороновиця, 42 од.зб., 1944 – 1967 рр.     [1]
  • Р-4832. Вінницький обласний науково-методичний центр народної творчості і культурно-просвітницької роботи обласного управління культури Вінницької обласної Ради народних депутатів, 496 од.зб., 1944 – 1987 рр.     [1]
  • Р-4833. Вінницьке будівельно-монтажне управління №7 Українського будівельно-монтажного тресту «Заготпродбуд», 17 од.зб., 1954 – 1956 рр.     [1]
  • Р-4835. Виконавчий комітет Глинянецької сільської Ради депутатів трудящих, 11 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4836. Виконавчий комітет Овечацької сільської Ради депутатів трудящих, 6 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4842. Виконавчий комітет Кальнишівської сільської Ради депутатів трудящих, 15 од.зб., 1949 – 1953 рр.     [1]
  • Р-4843. Вінницький обласний клінічний ендокринологічний диспансер Вінницького обласного відділу охорони здоров’я, 260 од.зб., 1963 – 1989 рр.     [1]
  • Р-4844. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «13-річчя Жовтня», с. Потуш, 10 од.зб., 1947 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4846. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Петровського, с. Деребчин, 8 од.зб., 1947 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4847. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Шлях соціалізму», с. Попелівка, 7 од.зб., 1946 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4848. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Комунар», с. Попелівка, 1 од.зб., 1950 р.     [1]
  • Р-4849. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червоний промінь», с. Тростянець, 4 од.зб., 1944 – 1945 рр.     [1]
  • Р-4852. Виконавчий комітет М’якоходської сільської Ради депутатів трудящих, 13 од.зб., 1945 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4853. Виконавчий комітет Червоненської сільської Ради депутатів трудящих, 8 од.зб., 1944 – 1947 рр.     [1]
  • Р-4857. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Кірова, с. Тирлівка, 24 од.зб., 1944 – 1959 рр.     [1]
  • Р-4858. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Сталіна, с. Ставки, 3 од.зб., 1946 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4859. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Леніна, с. Чернятка, 1 од.зб., 1945 р.     [1]
  • Р-4860. Сільськогосподарська артіль (колгосп) ім. Шевченка, с. Костюківка, 2 од.зб., 1948 – 1950 рр.     [1]
  • Р-4861. Сільськогосподарська артіль (колгосп) «Червона зірка», с. Костюківка, 7 од.зб., 1944 – 1948 рр.     [1]
  • Р-4872. Виконавчий комітет Костюківської сільської Ради депутатів трудящих, 7 од.зб., 1944 – 1946 рр.     [1]
  • Р-4876. Вінницький міжобласний трест Головного Управління хлібопекарної промисловості «Укрголовхліб», 167 од.зб., 1944 – 1958 рр.     [1]
  • Р-4877. Вінницький обласний комітет з фізичної культури і спорту, 1581 од.зб., 1946 – 1988 рр.     [1]
  • Р-4878. Вінницький об’єднаний комітет професійної спілки робітників автотранспорту і шосейних доріг, 30 од.зб., 1951 – 1957 рр.     [1]
  • Р-4879. Місцевий комітет професійної спілки робітників автотранспорту і шосейних доріг Красно-Прилуцької авто школи, 19 од.зб., 1949 – 1957 рр.     [1]
  • Р-4880. Андрушівський волосний військовий комісаріат, 17 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-4882. Вінницький автомобільний трест Головного управління автотранспорту «Союззаготтранс», 73 од.зб., 1945 – 1955 рр.     [1]
  • Р-4885. Будівельно-монтажне управління №1 Ради народного господарства Вінницького економічного адміністративного району, 84 од.зб., 1945 – 1956 рр.     [1]
  • Р-4887. Виконавчий комітет Замостянської районної Ради народних депутатів, м. Вінниця, 1801 од.зб., 1945 – 1992 рр.     [1]
  • Р-4888. Виконавчий комітет Ленінської районної Ради народних депутатів, м. Вінниця, 2346 од.зб., 1945 – 1992 рр.     [1]
  • Р-4889. Відділ торгівлі виконавчого комітету Вінницької міської Ради депутатів трудящих, 83 од.зб., 1944 – 1967 рр.     [1]
  • Р-4891. Виконавчий комітет Староміської районної Ради народних депутатів, м. Вінниця, 1482 од.зб., 1945 – 1994 рр.     [1]
  • Р-4892. Вінницький міський палац піонерів та школярів ім. Лялі Ратушної Вінницького міського відділу народної освіти, 245 од.зб., 1944 – 1967 рр.     [1]
  • Р-4893. Управління клінік Вінницького медичного інституту, 7 од.зб., 1945 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4894. Вінницький меблевий комбінат Вінницького міжобласного тресту «Вінницядеревпром», 446 од.зб., 1944 – 1973 рр.     [1]
  • Р-4895. Станіславчицький районний відділ тваринництва виконавчого комітету Станіславчицької районної Ради депутатів трудящих, 3 од.зб., 1945 – 1946 рр.     [1]
  • Р-4896. Станіславчицький районний відділ технічних культур виконавчого комітету Станіславчицької районної Ради депутатів трудящих, 2 од.зб., 1946 р.     [1]
  • Р-4897. Обласний відділ народної освіти виконавчого комітету Вінницької обласної Ради народних депутатів, 6205 од.зб., 1936–1990 рр. (частково є справи за 1993 р.)     [1]
  • Р-4898. Вінницький обласний комітет професійної спілки працівників сільського господарства, 1685 од.зб., 1953 – 1986 рр.     [1]
  • Р-4899. Вінницька спеціалізована будівельно-монтажна дільниця №2 Українського державного республіканського спеціалізованого будівельно-монтажного тресту «Укрміськгазбуд», 42 од.зб., 1955 – 1958 рр.     [1]
  • Р-4901. Вінницьке спеціалізоване будівельно-монтажне управління №10 Українського державного спеціалізованого будівельно-монтажного тресту «Укрсантехремонт», 72 од.зб., 1954 – 1956 рр.     [1]
  • Р-4903. Вінницький обласний інститут удосконалення вчителів Міністерства освіти УРСР, 976 од.зб., 1944 – 1984 рр.     [1]
  • Р-4904. Вінницький обласний комітет професійної спілки робітників і службовців МТС та земельних органів, 32 од.зб., 1944 – 1953 рр.     [1]
  • Р-4907. Відділ освіти Жмеринської районної державної адміністрації, 589 од.зб., 1944 – 1998 рр.     [1]
  • Р-4908. Вінницька обласна Рада промислової кооперації, 1648 од.зб., 1939 – 1961 рр.     [1]
  • Р-4909. Вінницька обласна спілка різнопромислової кооперації та її артілі (о.а.ф.), 148 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4910. Вінницька обласна спілка лісопромислової кооперації, 155 од.зб., 1944 – 1953 рр.     [1]
  • Р-4911. Вінницька обласна текстильно-швейно-шкіряна промислова спілка, 67 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4912. Вінницька обласна спілка гірничобудівельної, промислової кооперації (облгірничобудспілка) і його артілі (о.а.ф.), 150 од.зб., 1944 – 1949 рр.     [1]
  • Р-4925. Вінницька обласна рада кооперативного страхування членів артілей промислової кооперації, 212 од.зб., 1944 – 1960 рр.     [1]
  • Р-4926. Вінницький міський відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Вінницької міської Ради народних депутатів, 1348 од.зб., 1944 – 1997 рр.     [1]
  • Р-4929. Літинський повітовий революційний комітет, 4 од.зб., 1919 – 1920 рр.     [1]
  • Р-4930. Могилів-Подільський повітовий революційний комітет, 47 од.зб., 1919 – 1920 рр.     [1]
  • Р-4931. Ольгопільський повітовий революційний комітет, 17 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-4932. Ямпільський повітовий революційний комітет, 86 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-4933. Бабчинецький волосний революційний комітет, 8 од.зб., 1919 – 1921 рр.     [1]
  • Р-4934. Зозівський волосний революційний комітет, 5 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-4935. Іллінецький волосний революційний комітет, 7 од.зб., 1919 – 1920 рр.     [1]
  • Р-4936. Лучинецький волосний революційний комітет, 3 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-4937. Люлинецький волосний революційний комітет, 9 од.зб., 1920 – 1921 рр.     [1]
  • Р-4938. Обідненський волосний революційний комітет, 6 од.зб., 1919 – 1921 рр.     [1]
  • Р-4939. Острожоцький волосний революційний комітет, 15 од.зб., 1919 – 1921 рр.     [1]
  • Р-4940. Шаргородський волосний революційний комітет, 4 од.зб., 1918 – 1920 рр.     [1]
  • Р-4941. Яришівський волосний революційний комітет, 1 од.зб., 1920 р.     [1]
  • Р-4942. Сальницький волосний революційний комітет, 48 од.зб., 1919 – 1920 рр.     [1]
  • Р-4943. Гибалівський сільський революційний комітет, 1 од.зб., 1920 р.     [1]
  • Р-4944. Штилівсько-Мар’янівський сільський революційний комітет, 3 од.зб., 1919 – 1920 рр.     [1]
  • Р-4945. Янівське лісове господарство Вінницького територіального управління лісонасаджень і лісоохорони, 597 од.зб., 1926 – 1958 рр.     [1]
  • Р-4946. Пеньківський волосний революційний комітет, 3 од.зб., 1919 – 1920 рр.     [1]
  • Р-4947. Могилів-Подільська міжрайонна заготівельна база Вінницького обласного тресту Головного управління яєчно-пташиної промисловості, 9 од.зб., 1948 – 1952 рр.     [1]
  • Р-4948. Вінницьке об’єднання телебачення і радіомовлення, 3321 од.зб., 1944 – 1997 рр.     [1]
  • Р-4949. Народний суд Брацлавського району, 2 од.зб., 1932 р.     [1]
  • Р-4950. Мартинівська сільська Рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, 9 од.зб., 1921 – 1923 рр.