26 червня 2017 року до дня Конституції України відкрилася виставка «Конституція України – оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності»


26 червня 2017 року в читальному залі №1 Державного архіву Вінницької області (вул. Соборна 17) до дня Конституції України відкрилася виставка, яка має назву «Конституція України – оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності». Виставка складається з 4 розділів, в яких представлено документи, що простежують розвиток українського конституціоналізму.  Перший розділ виставки – «З історії українського державотворення 1917-1920 рр.» презентує документи УЦР, документи особового походження (Ярема Беженар, Дмитро Маркович, Юхим Щериця). Другий розділ виставки – «Михайло Грушевський –один з творців незалежності» - розповідає про маловідомі подробиці перебування родини Грушевських на Вінниччині. Третій розділ – «Відродження української державності» розповідає про нелегкий шлях становлення молодої української держави після розпаду СРСР. І нарешті четвертий розділ «Друковані видання», містить збірники документів та авторські праці, присвячені боротьбі українського народу за незалежність.
Виставка, яка працюватиме до кінця липня 2917 року підготовлена співробітниками відділу інформації та використання документів архівістом І категорії Тітаренком І.А та старшим науковим співробітником Нестерук О.В. З її матеріалами можуть ознайомитися усі небайдужі до вітчизняної історії люди.
[Завантажити матеріали виставки у форматі pdf]] 
27.06.2017