06.03.2018 року, на базі Центру відбувся семінар з начальниками архівних відділів та завідувачами секторів районних держадміністрацій та міських рад


06.03.2018 року, на базі Центру відбувся семінар з начальниками архівних відділів та завідувачами секторів районних держадміністрацій та міських рад, за програмою якого розглянуто питання забезпечення збереженості документів, що утворилися в діяльності управлінських структур та закладів освіти в умовах освітньої реформи.
Методика роботи з експертизи цінності та науково-технічного опрацювання документів відділів освіти районних держадміністрацій, районних методичних кабінетів як самостійних юридичних осіб, фондування документів – ці та інші питання  були темою доповіді Винокурової Ф. А. 

Доповідачка заанотувала підготовлені нею «Примірні переліки справ постійного зберігання, що відклалися  (можуть відкладатися) у відділах освіти районних держадміністрацій та міських рад, районних (міських) методичних кабінетів».
Питання функціонування установ та освітніх закладів Оратівського району в умовах освітньої реформи, а також ті,  що пов’язані з діловодством та архівною справою в закладах освіти порушила у своєму виступі начальник  архівного відділу Оратівської районної держадміністрації  Ходзіцька С. В.
 Начальник архівного відділу Літинської районної держадміністрації Дідич О. М. у своєму виступі зупинилася на  впровадженні у практику роботи «Примірної номенклатури справ загальноосвітньої середньої школи  І-ІІІ ступенів», розробленої спільно із співробітниками держархіву.

07.03.2018