06 березня 2018 року відбулося розширене засідання колегії Держархіву області

06 березня 2018 року відбулося розширене засідання колегії Держархіву області, на якому були присутні керівний склад працівників держархіву, керівники архівних відділів та секторів районних держ-адміністрацій та міських рад.
З  докладною аналітичною доповіддю щодо підсумків роботи архівних установ області за 2017 рік та пріоритетних напрямків роботи на 2018 рік виступив директор держархіву Легун Ю. В.
В порядку обговорення доповіді виступили голова експертно-перевірної комісії держархіву Винокурова Ф.А., яка у своїй співдоповіді  підкреслила роль ЕПК у якісному  здійсненні роботи щодо експертизи та науково-технічного опрацювання документів, що відклалися в діяльності юридичних осіб - джерел формування НАФ. Відзначила ґрунтовну методичну роботу з даних напрямків, яку здійснено ЕПК. Проаналізувала результати  моніторингів науково-технічного опрацювання документів за умови схвалення  та погодження відповідних описів справ у певних системах установ, організацій, підприємств – джерел формування НАФ.


Питання діловодства та організації архівної справи, шляхи їх вдосконалення у структурних підрозділах обласної державної адміністрації висвітлювалося в інформації, з якою виступила начальник відділу формування НАФ та діловодства Мовчан Л. ВЗ інформаціями щодо підсумків роботи архівних відділів районних держадміністрацій та проблемних питаннях їх діяльності, зокрема, що стосуються юридичного статусу архівних установ виступили начальник архівного відділу Бершадської районної державної адміністрації Івасик Т. П., начальник архівного відділу Мурованокуриловецької районної держадміністрації Ступко О. І., начальник архівного відділу Могилів-Подільської районної держадміністрації Ужицький А. В.
За підсумками колегії держархіву області прийнято рішення, з проектом якого за секретаря колегії виступила  Капліна Л. В.


07.03.2018