Подяка від Українського інституту Вивчення Голокосту ″Ткума″

Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» повідомляє Вас про те, що в черговому випуску наукового журналу нашої інституції опублікована стаття заступника директора з питань науково-методичної роботи, к.і.н. Ф. А. Винокурової (Винокурова Ф. Голокост від куль, від голоду та хвороб: доля євреїв на території Трансністрії 1941 – 1942 рр. // Проблеми історії Голокосту: український вимір. – 2017. – № 9. – С. 27 – 68).
Розвідка Фаїни Аврамівни являє собою зразок високоякісного фахового дослідження, яке суттєво сприяє розробці студій з Голокосту в Україні, вводить до наукового обігу велику кількість неопублікованих архівних джерел, зокрема Державного архіву Вінницької області.
Журнал «Проблеми історії Голокосту: український вимір» є міжнародним реферованим науковим щорічником Інституту «Ткума», який видається з 2002 р. Даний проект має на меті сприяти становленню та розвитку української історіографії Голокосту, входженню означеної проблематики до загальноукраїнського історичного наративу, розширенню наукового діалогу між вітчизняними та зарубіжними дослідниками Голокосту шляхом публікації актуальних досліджень провідних авторів України та зарубіжжя.
Хочемо висловити Вам та автору вищезгаданої публікації щиру подяку за співпрацю та важливий внесок у розвиток вітчизняних академічних студій з історії Голокосту.
З повагою,
Ігор Щупак, канд. іст. наук,
директор Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума»,
Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» (м. Дніпро),
докторант Запорізького національного університету


28.02.2018