Семінар для державних реєстраторів області, які здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців.

08 лютого 2017  року  в актовій  залі адміністративної будівлі «Книжка» управлінням державної реєстрації Головного управління юстиції у Вінницькій області проведено семінар для державних реєстраторів області, які здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців.
Семінар відбувся під головуванням Круголя Ю. В., начальника Головного Територіального управління юстиції у Вінницькій області та Коваля В. В., заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації .


В програмі семінару мали місце питання, які стосувалися порядку зберігання та знищення реєстраційних справ, які були висвітлені Винокуровою Фаїною Аврамівною, головою ЕПК, заступником директора з питань науково-методичної роботи Державного архіву Вінницької області. 
Головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства         Козак Т. Г. проведено практичне заняття на вказану тему, підготовлено та продемонстровано примірний зразок оформлення акту про виділення до знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, що утворюються в діловодстві державних реєстраторів області. 
Учасники семінару схвалили підхід до проведення навчання.
Семінари в Головному територіальному управлінні юстиції у співпраці з Державним архівом Вінницької області є традиційними і будуть проводитись надалі. Наступний семінар буде присвячений відбору та науково-технічному опрацюванню документів державних реєстраторів, які здійснюють повноваження в сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.


09.02.2018