Розширене засідання колегії Державного архіву Вінницької області


17 липня 2019 року під головуванням директора держархіву Вінницької області Легуна Ю.В. відбулося розширене засідання колегії архіву.
Першим у порядку денному засідання було питання «Про підсумки роботи архівних установ області за І півріччя 2019 року щодо виконання річних планових завдань».  З аналізом стану  виконання основних планових показників  розвитку  архівної справи в області за І півріччя 2019 року виступила заступник директора архіву з науково – методичної роботи Ф.А. Винокурова. В обговоренні питання брали участь керівники структурних підрозділів архіву, спеціалісти, начальник архівного відділу Літинської райдержадміністрації Дідич О.М. За підсумками  обговорення прийнято відповідне рішення.
Другим питанням  порядку денного був розгляд результатів перевіряння стану архівної справи у Чечельницькому районі, в ході якого виступили завідувачка архівним сектором Чечельницької районної держадміністрації Торунда Л.І., завідувачка комунальною установою «Чечельницький районний трудовий архів» Мазуренко Н.І. В обговоренні питання брали участь учасники робочої групи, яка здійснювала перевіряння. Напрямок забезпечення збереженості документів НАФ, матеріально – технічної бази, стан обліку та науково – облікового апарату прокоментувала головний спеціаліст відділу організації та координації архівної справи Н.О. Сидорук. На питання формування архівної установи документами НАФ, стан діловодства та архівної справи в установах та організаціях району списку №1 висвітлювала начальник архівного відділу Літинської райдержадміністрації Дідич О.М., якій було доручено перевірити саме цю ділянку роботи.
В центрі уваги провідного  спеціаліста відділу організації та координації архівної справи Капліної Л.В., яка є відповідальною саме за роботу трудових архівів була робота комунальної  установи «Чечельницький районний трудовий архів». Підсумки перевіряння архівних установ району, здійснених заходів прозвучали в інформації керівника робочої групи Винокурової Ф.А.
В ході обговорення питання виступив перший заступник  голови Чечельницької районної держадміністрації В.В. Савчук, який подякував за надану робочою групою методичну та практичну допомогу у вирішенні нагальних проблем в організації діловодства та архівної справи в районі.
За підсумками обговорення прийнято відповідне рішення.

19.07.2019